midiaudio logo

Ar turite?

Saras (IP Logged)
July 29, 2005 08:19PM

Sveiki

Sveiki, ar turite siuos Ibanez modelius:

GRG170DX bei GSA60

Ieskom gitaros sunkiajai muzikai groti black/death/heavy metal. Ar sios tiktu?
Ar jie tarpusavi labai skirtingos? Kokia kaina butu?

Dekui
Re: Ar turite?
Saras (IP Logged)
July 29, 2005 08:20PM


Sorry, netycia gavos dvigubas pasisveikinimas, bet cia ne esme. :)
Re: Ar turite?
stratlt (IP Logged)
August 02, 2005 05:34PM

Turime:)

GRG170DX juoda 660Lt

GSA60 juoda 680Lt


Skiriasi dizainu ir nuemejais.

Robertas
Midiaudio
Re: Ar turite?
Saras (IP Logged)
August 03, 2005 03:00AM

Sveiki,

O jei atvirai, ar apsimoektu pirkt tokias pigias gitaras?
Ar geriau brangesnes Ibanez SA-160QMTG arba Ibanez SA-120BK.

Esu pradedantis. Mokinsiuos grot gitara ir pradesiu is kart nuo elektrines, taigi negaliu apsisprest ar pigesne ar brangesne. Tikrai nenoriu turet ateity problemu su gitara.

Nors dar nezinau kokia tu nuemeju funkcija, bet daug kur teko skaityt, kad jie labai reikalingi sunkiajai muzikai groti, o ne kokybiski apsunkina grojimo procesa.

Ar patartumet man pirkt viena is gitaru uz ~700 ?

Sekmes
Re: Ar turite?
Albertas (IP Logged)
August 03, 2005 08:44AM

Jei gali sau leisti, nusipirk kuo geresne gitara, bus greitesnis progresas, jautriau jausi garsa. Nuemejai reikalingi groti absoliuchiai bet kuriai muzikai (elektrine gitara grojamai). Yra nuemeju, skirtu grynai sunkiai muzikai, bet paprastai tai lemia daugiau pats instrumentas (jo medis, konstrukcija) negu nuemejai. Be abejo, kuo kokybishkesni nuemejai, tuo shvaresnis garsas, graziau pasiskirste dazniai.
Apskritai pradeti mokytis groti ish karto nuo elektrines ir dar su floydrose'u, mano manymu, butu pedagogine klaida. Reiktu pradeti nuo akustikos. Speju tau 15-17 metu (tokio amziaus zmones dazniausia uzsidega). Siulychiau pirmiausia isigyti akusterka, jei nauja, tai uz 450-500 lt gali gauti jau tvarkinga gitarike. Kai ishmoxi ishgauti grazu, gyva garsa ish akustines gitaros ir ji vertinsi, tada jau gali griebti i rankas elektrichke.
Tai va tiek minchiu.
Re: Ar turite?
Saras (IP Logged)
August 03, 2005 01:01PM

Gal is tikruju reiktu pradet nuo akustines, taciau as negaliu akustinei leist 450-500 , nes visgi noreciau ateity el. gitara isgyt.

Kuria is pigiausiu geriausia butum nusipirkt, pasimokint grot:

Starsun DRW-20
Starsun MG-95
Encore W255OFT

Numanau, kad jos ne itin geros, bet kuria is siu pradziai geriausia butu?
Re: Ar turite?
Albertas (IP Logged)
August 03, 2005 01:07PM

visos shios gitaros panashios. Garsas ju neypatingai geras, bet, kiek machiau, jos gana tvarkingos, pirshtams miklinti tinka ;)
Re: Ar turite?
stratlt (IP Logged)
August 03, 2005 01:15PM

Encore W255OFT arba Encore W155OFT(tas pats).
Privalumas - komplekte plonas dekliukas, dirzas.
Turime ir Starsun.
Jei pigiau - Falcon 100 visai neblogos gitarytes uzh 230Lt.

Robertas
Midiaudio
Re: Ar turite?
Saras (IP Logged)
August 03, 2005 06:27PM


O jus neturit parduotuves Vilniuje?

Noriu isigyt akustine gitara.

Ar eit i "Tamsta" ieskot kazko pigiaus?
Re: Ar turite?
Aurelij (IP Logged)
August 04, 2005 09:21PM

Dviem savo pazystamiems uzrodziau pirkti is Midiaudio ENCORE akustines gitaras, vienam neipatingai skamba, gan bukas,duslus garsas (bet pakankamai gerai kaip uz tokia kaina), o kitai pasiseke nerealiai, labai graziai skamba, daug harmoniku, labai labai turtingas garsas, as buvau nustebes kai man atnese ja parodyt!Uz 600Lt ar net uz 700Lt galima kita karta nerasti turincia toki skambesi! (na, patogumas gali buti tik geresnis...)
Re: Ar turite?
stratlt (IP Logged)
August 05, 2005 11:26AM

Vilniuje turime ofisa kitiems reikalams, ne muzikos instrumentams. Jei uzhsisakysite, galesite pasiimti ten. Bet ekspozicijos Vilniuje neturime.

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.