midiaudio logo

Lempinis practice amp

Mayhem (IP Logged)
January 26, 2012 01:17PM

Sveiki. Ziurinejuosi nedideles galios (pigaus) lempinio ampo. Keleta esu nuziurejes tik niekaip neissirenku katras butu optimaliausias.

Vox Lil Night Train (stackas)
VHT Special 6 Ultra (stackas)
Laney Cub12 (combo)
Jet City JCA20 (stackas arba combo)

Biudzetas kaip matote is issirinktu ampu. Nelabai ir skiriasi kaina. Ko man reikia is ampo, tai tik gero lempinio garso. Drive nelabai reikalingas, nes turiu pedala, o ir siaip ar taip neuztektu drive is situ mazyliu. Kuba jamu laikinai, nes siuo metu neturiu per kur groti. Veliau griebsiu Poverball II, tad nesiulykit pasitaupyt daugiau ant kazko geresnio, nes siaip ar taip ta geresni pirksiu.

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Re: Lempinis practice amp
Carols (IP Logged)
January 26, 2012 01:37PM

Imk Laney cub12 ir nesuk sau galvos, nes vel tuoj kwlw prisistatys ir neišsirinksi :)))
Re: Lempinis practice amp
Mayhem (IP Logged)
January 26, 2012 02:41PM

Labiau noretusi stacko. Jog kai pirksiu kita galva, kad tureciau kur pasijungt. Na nebent i laney cub 12 speakeri imanoma pajungti. Kazka esu girdejes jog imanoma. Lil night train atrodo simpatiskai. Tik girdejau jog sudetos pacios pigiausios kinietiskos lempos. Na cia ne problema galima jas ir pakeisti. Apie vht girdejau jog po vardo pardavimo nieko gero. Nezinau kiek zejausi skamba visai idomiai. Na laney cub12 patiko. Turi fx loop, reverb. Kiti ampai is sarasiuko to neturi. Bet galeciau issiversti ir be situ. Siaip ko gero imciau laney cub head, bet visas stackas jau brangokai gaunasi.

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Re: Lempinis practice amp
Kanapis. (IP Logged)
January 28, 2012 05:29PM

Nenorėjau kurt temos naujos, nes jos būtų per daug susijusios viena su kita, tad klausiu čia.

Taipogi ieškau lempinuko mažo, grojimui kambaryje. Kol kas tam reikalui naudoju Roland Cube 20, bet pastaruoju metu pradėjo labai erzint tas sintetinis garsas jo, o ir visų 'pribumbasų' jame nenaudoju.

Tad akis krypsta į LANEY CUB 10. Apskritai, ar verta į juo domėtis, ir pakeisti jį vietoj dabartinio kambarinio kubo (roland'o) ?

(:
Re: Lempinis practice amp
kwlw (IP Logged)
January 28, 2012 05:37PM

Butinai pasidomek CUB10. Normalus lempinis kubelis kaip uzh tokia kaina (jame viskas yra padaryta itin taupiai, bet nera dramatishkai nutaupyta kokybes saskaita). Naujas nebrangus, kazkiek pigiau - skelbimuose yra naudotu. Tiesa draivo jame (mano nuomone) nera, ir vietoje jo yra imontuotas kazkoks vintazhinis lempinis burzgimas. Todel, jei groji su draivu - reikia naudoti pedala, proca, dar ka nors.

CUB12 - yra didesnis ir visishkai kitoks kubelis. Jau turi draiva, CUB12R - reverba. Bet turi mazhiau jautru garsiakalbi uzh CUB10. Zhodzhiu geriausia pachiam pasigrot ir pasiklausyt, kuris priimtinesnis.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lempinis practice amp
Kanapis. (IP Logged)
January 28, 2012 05:50PM

Šiokį tokį pedalboard'ą turiu, aštrumui naudoju BOSS DS-2.

Mane tas ir patraukė, kad CUB10 yra būtent tiek, kiek tereikia namų grojimui. Trys 'knopkės' kaip du kart du. :)

O kaip dėl techninių dalykų, ta prasme patvarumo? Nes kaina tikrai ir džiugina ir baugina.

Ir dar klausimėlis, kiek supratau, į šitą mažylį dar galiu jungt ir cab'ą taip?

(:



Edited 1 time(s). Last edit at 01/28/2012 05:53PM by Kanapis..
Re: Lempinis practice amp
kumpiz (IP Logged)
January 28, 2012 08:21PM

Gali. Ir prie Cub8 galima jungt caba. CUB10 namuos bus tikrai daug garso.
Pamastyk apie Cub8.
Re: Lempinis practice amp
ilmis (IP Logged)
January 28, 2012 08:23PM

Blackstar HT-1r. Laney cub 10 namie garso stipriai per daug
Re: Lempinis practice amp
kwlw (IP Logged)
January 28, 2012 10:01PM

ilmis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Blackstar HT-1r. Laney cub 10 namie garso stipriai
> per daug

Shiaip yra volume rankenele... Ar be perkrauto galinio stipriaus garso - gyvent kazkam neina? Gal mano ausys kiauros, bet kazkokio esminio skirtumo tarp normalaus, kambarinio garso (pvz. akustine gitara akordais su mediatorium, kartais buna jau per garsu mano kambarinio garso supratimui) ir "smagesnio" - nelabai girdejau (neskaitant decibelu). Skirtingai nuo mano turimu kubo ir cab'o su 12" garsiakalbiais... Ten tai taip, kol kaimynai negirdi - tol garsiakalbis irgi nevaikshto visas. O 10" tiek Tube10, tiek dabartinis jensenas - siubuoja jau nuo mazhu decibelu.

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Lempinis practice amp
albertas (IP Logged)
January 29, 2012 12:34PM

Nustokit PYYYP viena karta rinktis aparata pagal vatus, j...mat! Yra silpnu, kur kol nuo grindu nuo garso nepashox, normalaus garso neishgausi, o yra ir 100W kurie puikiausiai gyvena kambaryje. Ijunkit ausis!

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Lempinis practice amp
Mayhem (IP Logged)
February 04, 2012 03:33AM

Kiek girdejau tas pats Powerball puikiai gyvena mazu garsu... Net nereikia atenuatoriaus.

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Sorry, only registered users may post in this forum.