midiaudio logo

Cme U2MIDI Neveikia

marcas (IP Logged)
April 14, 2012 01:35AM

Sveiki. Pirkau, midiaudio Kaune ši interface ir neveikia man jis ant senutės http://www.gumtree.com/p/for-sale/evolution-mk-149-music-creator-pro-midi-controller-st-george-45/96465736 Ant senojo laido gameport/midi veike(isijungdawo skaiciuku apswietimas kai ijungdawai pover) and naujojo jusų neveikia. zadejo pagrazinti pinigus, bet man labiau rupi kad veiktu. senaji isdraskiau laida tai man kazkaip keistai kontaktai parinkti atrodo - ne tie kaip isiwaizduoju pagal interneto schemas naujame laide. Velnias zino ka daryt, gal nusipirkti paprasta midi male female ir sujugti jame kazkaip kitaip gal issisprestu problema, ar gal kas protingesniu patarimu turite?
Dekingas.
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 01:46AM

visur midi matau jungiami 4 ir 5 pinai. o pas mane sename laide 1 ir 3
Re: Cme U2MIDI Neveikia
stratlt (IP Logged)
April 14, 2012 03:50AM

turi veikti. bet yra kitas klausimas - prie kokio kompo jungi...
ir dar, nesu tikras, nepamenu... bet ar tik tai Evolution MK-149 nereikia papildomu driveriu.? Gal mano kolegos atsakys....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Cme U2MIDI Neveikia
Dalius (IP Logged)
April 14, 2012 11:50AM

Midi naudoja 4 ir 5 kontaktus. Ir nedaugiau.
Jungiant CME U2MIDI tiesiai į Evolution'ą turi veikti.

Jei neveikia - bėdų gali būti įvairių.
Pradėkime nuo to: kOkia operacinė sistema?

Dalius
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 11:54AM

OS Win7 64bit. Na ant Windows XP nereikėdavo su gameport/midi laidu driver'ių. O dėl pin'ų, tikrai dar vakar pasitikslinau pasiėmęs senajį laidą, kad pin buvo jungti 1 ir 3 nu ir 2 kaip ir visur.
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 11:57AM

Win 7 64 bit Home. Bet suprantat net nėra signalo, kad Power veiktų. Kažkaip įdomiai. Suprasčiau, kad nereaguotų į klavišų paspaudimus, nes net mano bilekokiame laide, kuri bandžiau darytis jungiant 1 ir 3 pin power matesi kad veikia, bet savaime suprantama nebuvo klavišų siganlo :)
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 11:58AM

ir jungiu prie laptopo. ir bandziau usb ir 2,0 ir 3,0 jungtis.
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 03:04PM

KARTAIS KAI PAKEITI SENUS ELEMENTUS Į NAUJUS, TAI TRUPUTĮ GERIAU VEIKIA!!! :)
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 03:13PM

DAbar nėra signalo iš klavišų. Any ideas?..
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 04:09PM

Dabar jau ateina siganlas i cubase, bet nėra jokio garso. spaudant klavisus matyti kad sokineja skale signalo bet jokio garso nera. Viskas kaip ir padaryta. Siaip sample groja, in'as nustatytas cme out'as tarkim halion bet ne velnio negirdeti garso.
Re: Cme U2MIDI Neveikia
marcas (IP Logged)
April 14, 2012 04:37PM

žodžiu yra taip. interface geras, viskas veikia ant ableton 8 bet su cubase kazkur kazkas nelabai sutinka tikriausia. i'm out of here. thanks.
Sorry, only registered users may post in this forum.