midiaudio logo

Midi klaviaturu klavisai

ryukugan (IP Logged)
June 06, 2012 04:26PM

Sveiki,

Yra taip, groju su Korg m50 - 88, klavisai ziauriai patinka. Ir ziauriai patogus ir visa kita, gavosi taip, kad noriu ji iskeisti i pilna 88 klavisu midi klaviatura, nesu su jomis nei kiek susidures, visokie kontroleriai ir tt neidomus - pilnai apseisiu valdydamas kompo pagalba instrumentus, visa esme klavisuose, visos tos biudzetines midi klaviaturos (CME 8, M-Audio 88 ir tt) bus zymiai prastesnes klavisu atzvilgiu ar ne uz RH3 korgo ? ziuriu kuo pigiau siuo metu, tai M-Audio, CME UF8, Studiologic Sl 990 ir tt, taipogi tiktu ir 76 klavisu MIDI klavos, esme, kad butu plaktukiniai.



Edited 1 time(s). Last edit at 06/06/2012 04:28PM by ryukugan.
Re: Midi klaviaturu klavisai
Suopis (IP Logged)
June 07, 2012 12:59PM

Siuo metu turiu 2 plaktukinius instrumentus/klaviaturas: KORG SP170 ir CME UF8, abu 88 klavisu. Mano subjektyviu poziuriu CME klaviatura yra siek tiek geresne. Beje, CME parduodu, jei ka - PM ;).
Re: Midi klaviaturu klavisai
ryukugan (IP Logged)
June 07, 2012 01:37PM

korga parduot reikia pirma, korga... :)
Re: Midi klaviaturu klavisai
[kustas] (IP Logged)
June 07, 2012 02:48PM

ne mano tema - bet prie temos: ar skiriasi CME UF-50 ir tarkim UF-80 paciu klavisu (grojimo) kokybe? Ar tik skaicius..?
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Midi klaviaturu klavisai
Suopis (IP Logged)
June 11, 2012 12:54PM

[kustas] Wrote:
-------------------------------------------------------
> ne mano tema - bet prie temos: ar skiriasi CME
> UF-50 ir tarkim UF-80 paciu klavisu (grojimo)
> kokybe? Ar tik skaicius..?
> _____________________


Skiriasi. UF80 plaktukine klaviatura (jausmas kaip grojant tikru pianinu), UF50 - neplaktukine (kaip visu plastmasiniu klavisiniu instrumentu). Na cia taip apibendrintai palyginau, nes ir plaktukines ir paprastos klaviaturos taip pat buna skirtingos - vienos geresnes, kitos prastesnes.
Re: Midi klaviaturu klavisai
[kustas] (IP Logged)
June 11, 2012 01:37PM

Suopis - dekui, to ir klausiau.
_____________________

Any Ideas are Welcome
Sorry, only registered users may post in this forum.