midiaudio logo

B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(

Raimondass (IP Logged)
August 21, 2012 01:16AM

Ibanez tb serijos kubas, sklando nuomones kas sie kubai yra ,shudas, bet namo nuomone kitokia. esu savininkas kubo ibanez tb50r. Tb serijos kubai yra gana seni, ju gaminimas sustojo, tai vat noriu apginti siu kubu garbe, atradau savo pc sena video kuriame naudoju si kuba, taip taip zinau garsas nekokybiskas nes filmuota telefonu, bet girdisi sioks toks kubo tembras, p.s. nenaudoju jokiu overdrive pedaliuku.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=AqktMlxpJ9o]Guitar and Drum Jam session[/url]



Edited 1 time(s). Last edit at 08/21/2012 01:17AM by Raimondass.
Re: B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(
Sobieski (IP Logged)
August 21, 2012 02:51AM

Na aš šito aparato nesu nei čiupinėjęs,nei matęs, nei girdėjęs, todėl nieko negaliu sakyt, bet šūdas ar ne šūdas tai jau čia tavo nuomonė. Kiekvienas šūdas ir ne šūdas turi savo kainą kiek jis yra vertas, tavo kainą kiek tu nori už jį ir rinkos kainą už kiek brangiau ar pigiau tu jo neparduosi ar neįsigysi. Tad jau spręsk pats ar jis šūdas ar ne pagal tai kiek tu už jį sumokėjai. O kam tau ginti jo reputaciją, jei jis tau toks smagus, tai nesuprantu kam. Ir šiaip, neįsižeisk, šovei čia tokią temą ne į temą,kuri nelabai kam čia įdomi bus. Ir tas video, jei jau keli video, tai įkelk normalų review, o ne su telefonu filmuotą,nes nieko neisigirdi
Re: B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(
albertas (IP Logged)
August 21, 2012 11:04AM

kaip tranzai normalus tie toneblasteriai... del skonio, aishq, nesiginchijama, bet yra ir prastesniu:)

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(
Metal maniac (IP Logged)
August 21, 2012 02:04PM

teko grot, tikrai neblogas variantas. skonio reikalas, kai kas sako kad ir crate gx65 šūdinai skamba, bet kiek teko repeticijose grot, tai vienas optimaliausių variantų kainos ir garso santykiu.
Re: B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(
Kanapis. (IP Logged)
August 21, 2012 02:29PM

čia tema skirta kubui pagirti, kad lengviau parduotum?

(:
Re: B)- Ibanez tb50r el.Kubas X(
kumpiz (IP Logged)
August 24, 2012 12:24AM

dvejetukininkai
Sorry, only registered users may post in this forum.