midiaudio logo

Keli klausimeliai

Kristoferis (IP Logged)
August 07, 2003 11:17AM

Sveiki! Cia Kristoferis. Pries pora menesiu MidiAudio pirkau el. gitara Yamaha ERG 121. Siaip viskas gerai, esu patenkintas ja, bet pastebejau kad 2 styga po uzgavimo cypia. Tai vat ir noriu paklaust kas cia negerai – ar cia styga bloga, ar cia gitaros kalte? Ir kaip man ta problema isspresti?
Dar vienas klausimelis - kai pirkau gitara tai saket, kad gale reiks idet 2 spyruokles, bet dabar man iskilo klausimas, kadangi atsukes gale dangteli pamaciau, jog ten jau yra istatytos 2 spyruokles!.. Tai ar reikia istatyti tas papildomas dvi, ar tiesiog palikti jau ten esancias dvi? Siaip ten laisvu vietu spyruoklems yra dar trys, o uzimtos dvi is sonu. Sumoj – yra 5 vietos.
Dar sis bei tas:
Pries 5 menesius pas jus isigyjau klasikine gitara Strunal. Pagrojus 2 menesius nudilo 4 styga. Na nors jau gitara nebeskambejo bet as dar prasikankinau su ja pora menesiu, kol ji visai nutruko. Pasakoju nes noreciau paklaust ar tikrai nera galimybes pas jus isigyti vienetiniu stygu, o ne komplektu? Na, tarkim as pirkciau kokias 3 vienodas stygas, nes kaip sakiau 4 styga man teatlaike 2 men. tai as nelabai noreciau pirkt stygu komplekta kas 2 menesius…
Is anksto dekoju uz atsakymus.
Kristoferis

Sorry, only registered users may post in this forum.