midiaudio logo

klausimėlis profams ir kitiems

klaustukas (IP Logged)
February 05, 2004 05:36AM

Kas patars ko reikia kad prijungti el.gitarą su midi nuėmėju prie sintezo.
Help.
Re: klausimėlis profams ir kitiems
algis (IP Logged)
February 05, 2004 10:02AM

http://plot.bek.no/pipermail/csoundtekno/2003-April/001034.html

Ziaurus reikalas bandyti keisti audio signala i midi, kadangi midi nera garsas, o tik natos(semplo) ijungimas/isjungimas (bet sita tikriausiai zinojai). Audio signala galima pakeisti i midi naudojant softa ar kazkokia gelezi, bet ar tas isvis yra reikalinga? Midi nera pritaikytas, negali ir niekada negales irasyti, atkurti ar buti suderinamas su audio signalu. Turi midi klava- grok midi su juo, gitara grok per kuba.

Beje, kai pavyx prijungt prie sintezatoriaus, parasyk rezultatus, nors pats manau, kad po valandos experimentavimo su tembrais nuspresi kad nereikia isradinet dviracio. Bet ka gali zinot...

Pamirsau paklaust - o kas per gitara pas tave?

Algis
Re: klausimėlis profams ir kitiems
Antanas S (IP Logged)
February 05, 2004 12:42PM

Jei tikrai turi gitara su midi bloku, tada pajungimas prie sinto per paprasta midi kabelį.
Gerb. Algi
klaustukas (IP Logged)
February 05, 2004 02:41PM

Visa esmė kad mano draugas turi Pa 80 Korgą o groti klavišais nelabai jam gaunasi.Nori kažka užrašyti ant viršaus tai reikia visų prašinėti kad pagraintų.Aš jam sakau kad tai žaidimas bet jis labai nori nors ir puikiai žino firminius gitaristus. Tegul pažaidžia. Kiek girdėjau midi file formate gitara gaunasi geriau įrašyti jos partiją negu klavišais. Gitara atrodo Music Man.
Dėkoju už sugaišintą laiką.
Gal dar ko nors kvailo paklausiu.Antanas S parašė:

> Jei tikrai turi gitara su midi bloku, tada pajungimas prie
> sinto per paprasta midi kabelį.
Re: klausimėlis profams ir kitiems
stratlt (IP Logged)
February 13, 2004 11:03PM

Sveiki,

Viskas cia kas pasakyta idomu, taciau nerezultatyvu.
Norint gerai pajungti gitara prie sintezo, visu pirma reikia
specialaus gitarinio midi konverterio, kuris svarbiausia turetu
mazha velavima...Tai didzhiausia beda - velavimas:(
Isivaizduokite - sugrojate nata, o ishgirstate po kazhkiek:))
Siulau pasidometi Roland firmos konverteriais ir gitariniais sintezatoriais.
O po to turint tai galima experimentuoti toliau...
Kaune yra muzikantas, kuris naudoja midi konverteri gitarai dirbdamas kavinese vietoj klavishinio. Tai vienintelis man zhinomas atvejis lietuvoje, kai zhmogus pastoviai ir profesionaliai tuo naudojasi. Turinciu ir experimentuojanciu yra daugiau, bet tai tik experimentai...

Robertas
Midiaudio
W--Robertui
W (IP Logged)
February 14, 2004 06:51PM

Ačiū Robertai.Po švenčių bandysime prisiskambinti tau į MidiAudio.Gal pavyks sužinoti tą muzikantą.
Sorry, only registered users may post in this forum.