midiaudio logo

Vocal procesorius

Alvydas (IP Logged)
March 05, 2004 01:13PM

Sveiki,
tikriausiai visi esame girdėję apie harmonaizerius, kurie įmontuoti pačiuose instumentuose. Kadaise naudojau tokią Yamaha PSR-740, kuri irgi kaip žinia turi harmonaizerį, tačiau ar aš nemokėjau juo naudotis arba pats klavišas supūliavęs buvo taip ir nesupratau. Teisingai ir šiame forume buvo rašyta, panaudojus harmonaizerį galima sulaukti didelės krušos batų ir kaliošų iš publikos. Šiuo metu minkau PSR-2100, kas liečia harmonaizerio darbą visai neblogai, tačiau ne tas ko iš tikrųjų norėtųsi, o gal aš nemoku naudotis. ƞinia šiais laikais technika beveik viską gali. Domėdamasis šiuo klausymu, teko išgirsti apie Vocal procesorių, kažkodėl užkliuvau už TC Helikon Voiceworks Vocal procesor. Norėčiau paklausti geros valios tautiečių, ar Lietuvoje kas tokiais ar bent panašiais prekiauja, kokia jų kaina, gal būt kas nors naudojate kažką panašaus, ar verta jį įsigyti. Jeigu teisingai supratau Vocal procesorius jungiamas su klavišu midi laidu ir gali buti naudojamas ne tik kaip harmonaizeris, bet ir kaip reverberis.
Nuoširdžiai dėkoju !
Re: Vocal procesorius
Dalius (IP Logged)
March 06, 2004 01:13PM

Alvydai,

Aš jau visai kažko nesuprantu:-| Taigi mūsų tinklapyje sudėti VISI tc helicon produktai - pasižiūrėk. O Kaune turime juos ir gyvus - Quintet, VoiceWorks, ir Voice Prism.

Jei nerandi - kur gamintojai susirask tc helicon, paspausk "filtruoti" - ir pamatysi;-)



Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.