midiaudio logo

Aikit po velniu!

-=[A]=- (IP Logged)
March 31, 2004 01:27PM

Ar jum kartais neatrodo, kad visdelto is tikro yra daugybe gabiu muzikantu- galbut ir geniju-,bet jie negali saves isreiksti, nes neturi materialiniu galimybiu nusipirkti jokiu muzikiniu padargu, ir pilna turciu, aplipusiu litais, kurie prisiperka aparaturos ir dedasi virtuozais, nors is tikruju NIEKO nesugeba.Uzknisa. Kaip jaustis? :-P :-(
Re: Aikit po velniu!
enzuziastas (IP Logged)
March 31, 2004 05:26PM

nu jo. tas tai true:)) nors dazhnai buna kad to virtuozishkumo negali ishvystit grodami jolanom ir musimom. nu bet visko buna.
Re: Aikit po velniu!
-=b=- (IP Logged)
March 31, 2004 05:49PM

Jaustis gerai.

Bo man taip neatrodo. Gabus muzikantas TURI TURETI muzikos padarga IR moketi juo naudotis. "Esu gabus smuikininkas, tik va beda kad smuiko neesu laikes rankose. Bet gabus, tik negaliu saves isreikst." Yra daugybe tokiu muzikantu, kurie savo instrumentus praleido per gerkle dar nesibaigus ju 15 min sloves.

Patarimas - eik prie seimo reikalaut kad Vyreusybe skirtu kompensacijas gabiems ubagams. Genijams dvigubai galetu.

mielas A, nori tureti prabangiu muzikos irankiu - nusipirk prabangiu muzikos irankiu parduotuvej. Brungu? Man irgi. Nebeperki snapso, tabokos, kliju, slepi nuo zmonos/vyro, nevalgai 2 men ir nusiperki.

muzikantas visada suras savo instrumenta ir gros, neziurint nei i evrosojuza, nei i kriminogenine situacija Bauskej, nei i skyles piniginej. Ir muzikanto reikalas yra groti, o ne gatves sluoti ir ne alu liuobt.

Moralas:

Jeigu zmogus neisgali isigyti instrumento, tai jam ne tik kad muzikantu, o isvis ant sio svieto nera ko buti

kur mano zole..
Re: Aikit po velniu!
Laimis (IP Logged)
March 31, 2004 11:26PM

Nu pasišnekėjot, tai kaip į pagalį paperdėt. :-(
Re: Aikit po velniu!
Aurelijus (IP Logged)
April 01, 2004 05:13PM

Ponai, b, labai graziai pasakyta!! Labai grazu skaityt. Na..., bet taip nieks nedaro :))
Re: Aikit po velniu!
-=b=- (IP Logged)
April 01, 2004 07:04PM

As taip darau. Todel darau, kad manau kad taip daryti yra garai. atsimenu savo pirmaja gitara - made in leningrad, goscena 14 rublej. Jai buvo nulauztas grifas nuo korpuso. Teko susiremontuot, ir visai normaliai per isgertuves skambedavo. Dabar sita vis dar tebera pas mano tevus, grot su ja dabar jau nebesugebu, o pas mane kambary kabo trys. Pirma pirkau pries keturis metus, paskutine pries pusantru. Groju pagal nuotaika su visom, ir jei draugai ateina smagu dviese ar trise pasigrot. Siuo metu ieskau interfeiso irasymui, dar daugybe babkiu sukisiu, audigy man ne lygis. Ir nesistengiu but profas, nes is muzikos kol kas nemanau duonos valgyt, o tik savo idejas - kokios mazos jos bebutu- igivendint. Man neskauda sirdies kad mano gitaros naudojamos gal 2 valandas per savaite. Zymiai blogiau jausciaus jei ju nebutu ta minute, kada man ju reikia labiausiai. Viska gyvenime darau su atsarga, taip sakant, kad maza nepasirodytu, todel, kad negaliu pakest kai mano veiksmai yra ribojami aplinkybiu. Tegu mano ideju riba busiu as pats, priklausomai nuo savo sugebejimu, o ne programine iranga, instrumentai ar gelezis. Visada stengiuosi gauti tai, kas geriausia, kadangi to nusipelniau. Kaip ir kiekvienas is jusu - gaunate tai, ko manote esate verti - 400lt ar 4000EUR.

Ka vis delto daryti - paklaus a. Atsakysiu paprastai - visas tragizmas (kad nieko neturi, niekas taves nemyli ir apskritai aikit povelniu) issisklaidys kaip mano kasiako dumas ta minute, kai savo kambary pasistatysi racka interfeisams, stipriakams, preampams ir kai kiekviana diena darysi taip, kad tavo rackas pilnetu laikas nuo laiko. Salia internetines parnuches siulyciau pasivartyti literatura apie tiksla ir jo siekimo primones.

zinau, kad su muzika sitas mano threadas turi mazai bendro, bet ir pati tema ne ka daugiau.

stiprybes broli A, pakeisk savo poziuri i pasauli ir pasaulis pakeis savo poziuri i tave.
Re: Aikit po velniu!
-=[A]=- (IP Logged)
April 02, 2004 02:16PM

:-( NIFIGA:-( Metus groju skolinta jolana susikuprinusiu grifu per karkianty stipreka, nenoriu girtis, bet groju apskritai gitara jau beveik 10 metu, dabar pasiekiau apogeju, grifa graibau po beveik 2 valandas per diena savo malonumui, bet uzknisa, kad derinimui ir remontui reikia laiko skirt panasiai. taupau jau senai ant nuosavos jolanos, betgi apverktina padetis."pakeisk savo poziuri i pasauli ir pasaulis pakeis savo poziuri i tave" sako jie.
Gera citata: "Kai tu juokiesi - pasaulis juokiasi su tavim, kai verki - jis ir toliau juokiasi." Kas ta racka? :-P
Re: Aikit po velniu!
laurynux (IP Logged)
April 03, 2004 10:44AM

tai gal tiek ir tepagroji jei tik savo malonumui barskini... o jei tavo ideju nekas nesupranta ir uz tai pinigu nenori moket - kaltink save, o ne tuos, kurie is savo kuriamos muzikos ir instrumentus nusiperka ir dar alui lieka :)
Re: Aikit po velniu!
-=b=- (IP Logged)
April 05, 2004 10:24AM

Rackas tokia lentyna, tiksliau stelazas, kur krauni stipriakus, preampus, grotuvus viena ant kito ir prisuki prie stelazo kad neisbyretu. Cia tam momentui kada noresi savo muzikini indeli pasaulio kulturai iamzint ateinancioms kartoms.

Pasivarciau nete atsiliepimus apie jolanas, tai nauja vargu ar bus geresne. Beje, kaina nurodo ne daugiau 100$, uz 200$ gali nusipirkt instrumenta, su kuriuo galesi grot. Jis gal ir netures ipatingo skembesio, bet bent jau liks suderinta ir grifas nepersuktas. Tuo labiau kad viska galima issimoketinai pasiimt, taupyt nereiks. Kedes ryte pinigai vakare, net jei ant miniako sedi gali sau leist. Blogiau, jei esi studentas ar bedarbis. Bet sitie abu dalykai laikini, taip sakant kokono stadija pries drugio.

Alaus gerejams -pseodoprofesionalams, besiskundziantiems, kad neimanoma is muzikos pragyvent, butu siulymas pasirinkt darba pagal paklausa. Gali but geriausias pasaulyje didzeridu (australijos aborigenu duda) putejas, jei taves cia niekam nereikia, turi susirast kita uzsiemima. Arba keliaut ten, kur reikia didzeridu putiko.

Geros dienos
Re: Aikit po velniu!
Vaiduoklis (IP Logged)
April 09, 2004 03:43AM

Jau neatsimenu kiek groju su Lead Staru . Ne daug geriau, negu Jolana, gal, bet sena meile nerudyja. Sutinku, kad turi ko vertas, bet jei esi vertas kaifo is savo muzikos jau puse darbo. Kai nuo tos muzikos prades kaifuot kiti, ir subege i kruva nupirks koki kitaiska slamsta, tai bus antra puse. Tik nezinau ar as keisciau savo trofejine kliuska, su kuria buna smagu... ;-)
Re: Aikit po velniu!
-=[A]=- (IP Logged)
April 13, 2004 03:11PM

Jo, mano Jolana man irgi labai patinka, tikrai sena meile nerudija. Jaigu atsiras daugiau pinigu - tai bus irgi jolana. Ale kox grazus pavadinimas: "Jolana" - nei tai Ilona, nei tai Jolanta.:-P
Re: Aikit po velniu!
Zygas (IP Logged)
July 31, 2004 02:34PM

Ak, acimenu, kai gavau (uz rokieriska striuke) savo bosa, irgi Jolana, nusilupes Sunburst lakas, surudijusios detales, 1 styga likus... Nudaziau, garso nuemejus pakeiciau, "pavaru deze" nuchromavau... Uztai ir giriuos visiem daba... :-|
Re: Aikit po velniu!
kardanas (IP Logged)
August 17, 2004 04:19PM

Tai kiek tam "autoriui" metu? Jei jau daugiau nei 18 - tai kazkur dirba, jei kazkur dirba - gauna kazkokius pinigus, jei yra pinigai - galima taupyti. Tik nereikia verkti, kad neiseina - na nebent tikrai kokios bedos spaudzia (tada atsiprasau). O jei tik palyginti mazai uzdirbi ir turi rankas kojas - na nezinau, verkti negrazu. Jei tikrai nori (as pabreziu - tikrai), susitaupysi. Papildomi darbai, chalturka... Nebutina pirkti nauja instrumenta - naudotas dar geriau, net apdauzytas - galima susiremontuoti. Kai labai nori, tai ir sekasi. Va pries metus geriausia Slayer (korejietiskas Stratas) uz 100 lt nusipirkau turguje. Buvo isluzes lizdas ir senos stygos. Parduotuveje toks kainuotu apie 800 lt. Tarp kitko ant senu gitaru nereikia varyti - turiu sena muzima (neakustine, tipo "gibson"), uz 80lt pirkta, garsas labai geras, per procesoriu BOSS GT 6 skamba ne prasciau nei naujas Jacksonas ir dar turi savo orginalu skambesi. Be to nuemejus galima keisti. Instrumentas tik priemone muzikai atlikti. Svarbiausia ar galva ir pirstai dirba...
Re: Aikit po velniu!
jumbo (IP Logged)
August 17, 2004 10:20PM

musima skamba neblogiau nei jacksonas:-))
Re: Aikit po velniu!
stratlt (IP Logged)
August 18, 2004 09:29PM

For jumbo:

"musima skamba neblogiau nei jacksonas"

AHA. O URAL SKAMBA GERIAU UZH FENDER:))))))))))

Robertas
Re: Aikit po velniu!
jumbo (IP Logged)
August 19, 2004 09:40AM

for stratl:
ash tik pacitavau auksciau esancios zinutes GERIAUSIA fraze :-))

"Tarp kitko ant senu gitaru nereikia varyti - turiu sena muzima (neakustine, tipo "gibson"), uz 80lt pirkta, garsas labai geras, per procesoriu BOSS GT 6 skamba ne prasciau nei naujas Jacksonas ir dar turi savo orginalu skambesi"

o ka - prikolas:-D
Re: Aikit po velniu!
stratlt (IP Logged)
November 16, 2004 01:03AM

Senos musimos(bet ne visos) pagamintos ish gero medzio. Va ir atsakymas kodel skamba. Bet surasti skambancia retenybe. Be to i ja dar reiketu truputi pinigu ideti upgrad'ui.

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.