midiaudio logo

Emm... gal galit patart?

Riebalas (IP Logged)
April 12, 2004 12:49PM

Noreceu ismokt groti gitara... Pac esu baiges muzkos mokykla, grojeu su pianinu, tai natas biski pazisti

Seip ape gitaras dar beveik nieko nenusimanau Gal galit pasakyt ar ismokes groti su klasikine gitara mokesiu ir su elektrine ,bosine ar kaip ten ji ;).

Pac dabar parsisiunceu Learnhowtoplayguitar.pdf, ten parasyta biski medziagos ape mokymasi.

Jei dar kas zino kokiu saitu panasiu, kur galima bandyt mokintis paciam groti gitara tai dvai parasykit.

Mano tikslas- ismokt grot elektrine gitara, nes zeurei heavy rock ar metal patinka, tai noreceu pabaldzielint pac biski, tai gal galit patart nuo ko pradet mokytis?
Re: Emm... gal galit patart?
muse cc (IP Logged)
April 14, 2004 11:39AM

jei nori varinet metala, tai vienareiksmiskai - PYLINK GAMAS :)))))) Patikek, gyvas uzsiknisimas , bet be jo nieko neiseis.
Re: Emm... gal galit patart?
fanttom (IP Logged)
April 18, 2004 02:31PM

jeigu nori mokytis gitara tai as zinau gera programa guitar pro 4 su kuria labai lengva mokytis ir labai patogu!!!
o tabu gali paimti is saito www.mysongbook.com
Re: Emm... gal galit patart?
robertas (IP Logged)
April 18, 2004 03:23PM

Galiu pasakyti viena; nori gerai groti metala - be gamu pielinimo atkurinek ish irashu. Jei turi muzikini ishsilavinima - tai nesudarys sunkumu. Pliusas - vystysi klausa. IR PATARIMAS! - nori apskritai ishmokti gerai groti - varyk ne tik metala, o bandyk ir tradicija, bliuza ir rock'n'roll'a. Nes viskas nuo to prasidejo, metalas - tai modernus rock'n'roll'as ish principo. Tuo ishplesi savo gitaros zhinias, nebusi ribotas. Nes jei sugebi ishkalti tik tai ka past sugalvoji ir tik viename stiliuje - tai ne muzikavimas. Aishku turi megstama krypti, bet kiekviena kryptis turi ir kitu stiliu momentu...
Ish viso - dabar besimokantiems shiltnamio salygos. Imanoma gauti medziagos mokslams...Priesh 15 ar daugiau metu buvo kitaip. Bet pastebejau viena momenta kuri galima parodyti shtai tokiu pavyzdziu - kam mokytis derinti gitara, jei yra tiuneris:) kam stengtis dirbti su klausa, jei yra TAB'ai?:) Kam ieshkoti savo garso, jei galima nusipirkti gera procesoriu kur jau viskas padaryta(nesvarbu kaip) :)))tai jau ponai man atrodo gitarinio grojimo degradacija.

Sekmes,

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.