midiaudio logo

Patarimo del "Epiphone" gitaru

Audrius (IP Logged)
August 04, 2004 12:37AM

Sveiki, gal kas gali apsviesti ka manote apie "Epiphone" firmos gitaras,ar verta pirkti. Konkreciai galvoju apie "Les Paul custom". Aciu.
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Albertas (IP Logged)
August 04, 2004 06:43PM

Sveikas.
Gali tiesiog pasiskaityti atsiliepimus:
http://www.harmony-central.com/Guitar/Data4/Epiphone/Les-Paul-Custom-01.html
Yra gi linkas: www.epiphone.com
Epiphone - Gibson'o dukterine imone, apsiimanti gaminti ir zemesnes klases instrumentus platesnej liaudziai. "Tamstoj" ant sienos kabo visa eile "epifounu" po nepilna 1000Lt. Bandziau (uzsikabliavau ant LP, o Gibson'o sau leisti negaliu). Turiu pasakyti, trooxta jautrumo (nors uz tokia kaina gal ir normaliai).
Tavojo Les Paul Custom kaina (matysi) 500-600 doleriu. Manau, shioje kainos kategorijoje "epifounai" jau pasiteisina. Pastarajam linke rasi pavardes zmoniu, kurie tikrai gali sau leisti rinktis: ir Zakk Wylde, ir Joe Perry, ir Bob Marley. Ju "Les Paul'u" kolekcijose stovi ir "Epiphone". Spresk!:-)

Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
stratlt (IP Logged)
November 16, 2004 01:12AM

Geriau nei epiphon'ai skamba naujos kartos cekishki Jolana Diamant instrumentai, garantuoju. kuri laika juos vadini Stenley, bet po to jolana grizho prie istorinio pavadinimo. Labai geras medis, pats bandziau ju Les Paul parodoje Frankfurte. Kaina ivairi, iki 1600Lt. Tokio lygio Epiphone del pavadinimo kainuotu 2400Lt. Taigi Jolana atsigauna, kalbejau su ju direktore. Pas mus galite uzhsisakyti. Be to jie gamina puikius bosus ir Kramer kopijas pavadinimu Delta su floyd Rose. Kazhkada priesh 7 metus jie gamino pagal uzhsakyma gitaras paciam krameriui su pavadinimu Kramer pagal Kramer guitars uzhsakyma. Kadangi Kramer nupirko Gibson'as, tai baigesi. Ir Cekishku kramer, ir Delta buvau priesh 7 metus atvezhes i Lietuva kokia 20vnt. Per tris menesius ishpirko, daugiausia Vilnieciai per Tamsta, nes jiems tiekdavau.
Tie instrumentai skamba, nes Jolana turi geras tradicijas gamyboje ir gera medi!

http://www.elpro-delicia.cz/da_kyt_jol.htm

Robertas
Midiaudio

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
jumbo (IP Logged)
November 16, 2004 08:36PM

jo maciau vienam chekishkam puslapy nauja jolana diamant, ispudingai vien atrodo ir kaina kronas ishvertus apie 1800 lt. na gal kiek apsiskaiciavau jei stratlt sako kad 1600:)
http://clanky.muzikus.cz/clanek.php?id=1927
Pazystamas vilnietis turi jau beveik 10ies metu senumo ta chekishka les paul, kuris buvo gaminamas kaip ishtobulintas diamond.. pavadinimu R. Stanley. ar pan. Vot
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
stratlt (IP Logged)
November 16, 2004 11:50PM

Ta R. Stanley atvezhiau ash i Lietuva, kartu su kitomis 20 cekishku gitaru:))
Tai buvo 1994 metu pabaigoje. R. Stanley serijos numeris 001:) Pirmas uzhsakiau ish serijiniu:)Jei neklystu, i Vilniu ji pakliuvo per Tamsta salona. Jiems tiekdavau. Tada dar nedirbau midiaudio, tik po poros metu prisijungiau prie Midiaudio kolektyvo:) Dabartines dar geresnes. Ciupinejau ir rekomenduoju.

Robertas
Midiaudio
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
jumbo (IP Logged)
November 17, 2004 07:45PM

visishka tiesa:) 001 serijos numeris, kiek pamenu is les paulo seimininko.
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
JB (IP Logged)
November 18, 2004 02:22PM

O kiek akinuotu jolana diamant elegant ir spalvas ar aina rinktis?
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
jumbo (IP Logged)
November 18, 2004 04:53PM

taiva stratlt rase kad iki 1600 Frankfurto parodoj. o anam puslapyje kur anksciau nurodziau tai 12.000 Cz kronu. Reiktu klaust pas pacius importuotojus/prekiautojus Kauno/Vilniaus. Pats, gaila dar nemaciau Lietuvoje nauju jolana diamant. Esu isidejes i savo korijietishka gitara to 001 numeriu R.Stanley nuemeja i bridge, nes les paulo sheimininkas nusipirkes gibson humbuckerius po 400 Lt/vnt. Tai nezinau ar del finansiniu sumetimu ar jam pati gitara labai patinka kad gali 800 Lt ant nauju nuemeju skirt o ne taupo pvz epiphone ar pvz proel
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
stratlt (IP Logged)
November 19, 2004 02:28PM

Sveiki,

Del tiksliu Jolana kainu parashysiu kita savaite, nes kainas turiu pusmecio senumo ir noriu patikslinti.

Robertas
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Kandizijauskis (IP Logged)
November 19, 2004 02:42PM

Mažytis pataisymas - D.Stanley ir tikrai, serijos nr. 001 :)

savininkas
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Kandizijauskis (IP Logged)
November 19, 2004 02:50PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> numeriu R.Stanley nuemeja i bridge, nes les paulo
> sheimininkas nusipirkes gibson humbuckerius po 400
> Lt/vnt. Tai nezinau ar del finansiniu sumetimu ar
> jam pati gitara labai patinka kad gali 800 Lt ant
> nauju nuemeju skirt o ne taupo pvz epiphone ar pvz
> proel

Tai Jumbrai, jau geriau tikrą Gibson'ą, kam man tas Epi's arba ką čia parašei??? PRoel? :)) kas čia per biesas...

O gitara man patinka :) turi savų minusų, savų pliusų. Su upgreidu nuėmėjų suskambėjo visai kitaip, nei su stock'iniais, bet visgi korpuso medžiaga atsiliepia - trūksta mano manymų to tokio stabilumo garse ar kaip pasakyt. Tokio vat kažkokio fundamento, kurį gali surasti pas Gibson'ą.. Na bet bus laikas, bus ir Gibson'as :) O D.Stanley manau, kad ir nugyvens ji pas mane savo skirtą laiką - neapsimoka pirkinėt dabar kažkokių epiphonų, proel ir kitokių zababonų, geriau tiesiai link rimto daikto, ansksčiau ar vėliau jis pas mane bus. :)
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
jumbo (IP Logged)
November 19, 2004 09:40PM

Jule. ale man jau seniai mintis kyla kodel tiuninguoji gitara o netaupai tiesiai shviesiai gibsonui:) Pazystama sake shtatuose norejo gibson SG nusipirkt tai pardavejai inirtingai aiskino kad neapsimoka gibson pirkt nes jie vien uzh varda labai uzhsideje o labiau apsimoketu gal kiek prastesnius (kogero labiausiai del nuemeju) ir daug pigesnius ESP. Nes kaip pati pazystama sake toj parduotuvej shatuose kur ziurejo kabejo vos kelis gibsonai apskritai, tai ishkart klausimas pardavejams: kodel? Atsakymas: "nebegamina". Nu gal pripudrino smegenys. Pats is rimtu lupu negirdejau...
O beje, man D.Stanley originalus nuemejai pakankamai padorus. uzh korijietiska chaltura daug geriau:-)
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Kandizijauskis (IP Logged)
November 20, 2004 03:28PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> Jule. ale man jau seniai mintis kyla kodel
> tiuninguoji gitara o netaupai tiesiai shviesiai
> gibsonui Pazystama sake shtatuose norejo gibson SG

:) nu ateis laikas bus ir vaikas, tsakant. O šiaip nebūtinai naują iš parduotuvės, reikia tik paieškot ir imt naudotą :) tada ir kaina bus padoresnė, nei naujo, kur aišku, kad už vardą antkainis gerooookas.

> O beje, man D.Stanley originalus nuemejai
> pakankamai padorus. uzh korijietiska chaltura daug
> geriau:-)

Nu... bet kai palygini prieš pakeitimą ir po... atgal nekeisčiau nė už nieką :) Į sveikatą, Jumbrai.

Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
jumbo (IP Logged)
November 20, 2004 04:54PM

tai atsimenu, rodei irashiuka su neck originalu ir bridge gibsonu. Irashyk su dimarzio air norton
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Audriuss (IP Logged)
November 22, 2004 06:08PM

Aciu uz patarimus,bet jau siektiek paveluotai- nusipirkau Gibson Les Paul Special
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Kristoferis (IP Logged)
November 24, 2004 01:14AM

Audriau, kiek mokejai ir kur pirkai?
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Audriuss (IP Logged)
November 25, 2004 02:35PM

Gitara pirkau USA. Mokejau 700$ ir plius keisas apie 50$(kietas,bet be gipson emblemos)
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Kristoferis (IP Logged)
November 25, 2004 04:49PM

O tai tu pats buvai USA ar koks draugas nupirko? Jeigu pats, tai ar Lietuvos muitinej reikejo moket mokescius? Kiek ir kokius? Sorry, kad taip kamantineju, bet pats planuoju (galima sakyt dar tik svajoju) isigyt Gibson, tai ieskau kuo pigesniu isigyjimo variantu. Va, man yra galimybe is Anglijos gaut Gibson, bet ten tavo variantas butu apie 3000lt...
Aciu is anksto uz atsakymus.
Re: Patarimo del "Epiphone" gitaru
Audriuss (IP Logged)
November 26, 2004 08:12PM

Nezinau apie kokius mokescius tu kalbi... Veziesi instrumenta kaip ir visa kita bagaza, tik as gitara pasiemiau i lektuvo salona-taip zymiai saugiau.Kita dzigitas parveze MM bosa lygiai taip pat be vargo. Moralas: jokiu mokesciu ir jokiu problemu :)
Sorry, only registered users may post in this forum.