midiaudio logo

MetallicA project...

Unforgiven_III (IP Logged)
August 12, 2004 05:52PM

Sveiki, zmones.. Kolkas nepazistu bent vieno bendramincio.. As pats, kiek finansai leidzia, dievinu MetallicA... Groju elektrine gitara. Tiesa, neilgai, bet sekasi neprastai.. Gal kas noretumet suburti grupele ir groti MetallicA dainas? Pageidautina butu kaune.. Uzmojai aisku dideli, bet jei susidomejot, parasykit.. Gal pavyks.. Labai tikiuosi... And nothing else matters.....;-) :-D

Re: MetallicA project...
Zygas (IP Logged)
August 13, 2004 06:54PM

As busiu vienas Tavo bendraminciu... Metallica gabalus groju bosu... Bet esu is Siauliu, tei va... :)
Re: MetallicA project...
wtz (IP Logged)
August 14, 2004 05:52PM

me too....Metallica dievinu . moku dauguma ju gabalu grot el gitara. bet deja as is klaipedos :-/
Re: MetallicA project...
Unforgiven_III (IP Logged)
August 24, 2004 04:51PM

Va va.. Taip ir galvojau.. Kaune vien tik forsai.. Bosa sunku surast ten.. Kaip gaila... Kas nors.... Gal keli kur nors undergrounde Kaune sedi!? Atsiliepkit zmones!!! Kaip galima leisti tokioms dainoms nulipti nuo scenos!? Grokime jas ir kaifuokim!!! Kur jus!!!!?? Isgirskit mane... :Ā“-(

Re: MetallicA project...
stratlt (IP Logged)
August 24, 2004 06:19PM

For:Unforgiven_III

Pas gydytoja kreipkis:)) Pats tu Forsas:)

Robertas
Re: MetallicA project...
jumbo (IP Logged)
August 24, 2004 10:15PM

hah:)... o nafig ta sushikta metalika grot jei savo gabalus galima kurt? .. nu nors ir to pacio stiliaus.
Jo del forsu tai tu baisiai klysti.
Re: MetallicA project...
Zygas (IP Logged)
August 25, 2004 10:28AM

Jo, klysti, daugiausia forsu Siauliuose :-(
Re: MetallicA project...
jumbo (IP Logged)
August 25, 2004 11:20AM

nu ir del to kolega klystat. nes pazhystu nemazhai "teisingu" zmoniu ish Shiauliu ir ne viena ir ne dvi grupes ish shiauliu. na kad ir pavarditn galima: BIX, Brainers, Polly ir gal dar yra.. kaip kad visi galvoja jog Panevezhy vien gopnikai... pasirodo irgi netiesa. Visur ju yra tik kazhkam pasiseka paleisti "anti" kuomet uzhsirauna ant ju ir sudaro visiems ispudi kad butent tokiam ar tokiam mieste vien tokie.
Re: MetallicA project...
Zygas (IP Logged)
August 25, 2004 03:16PM

However forsai yra blogis!
Re: MetallicA project...
Kirkas (IP Logged)
August 31, 2004 05:07PM

Labas, aš groju elektrine. Mielai sutikchiau. Namu tel 567-880 skambink apie 21-22val.
Re: MetallicA project...
x (IP Logged)
September 05, 2004 08:05PM

as kaune studijuoju, todel didziausia laiko dali cia ir praleidziu. kol kas namie bosa palikau (galvoju kaune ir taip bosistu daug, bet ziuriu prisireike kazkam ir niekas kitas nesisiulo) tai nutariau as pasisiulyt. metallica patinka, bet jauciu laiko butu nedaug, nu bet rasciau. tai del to px. kita problema - kubo neturiu, jei turit bent sioki toki, galetumem ka nors mastyt (jei jau tikrai reikia bosisto - kazkaip net nesitiki, kad tokiu zmoniu dar iesko kazkas - anksciau niekam nieko nereikejo - prasiausi i kelias grupes...). trecia - bosistas is manes tik patenkinamas (galeciau tik kelti kvalifikacija:D), bet jei neturit kitokio, tikciau jauciu ir as:)
Re: MetallicA project...
x (IP Logged)
September 05, 2004 08:07PM

beje mano kontaktai:
marciusz@one.lt
+37061284029
Re: MetallicA project...
Joniukas (IP Logged)
February 13, 2005 11:55PM

metallica jega!!!!klausau ja jau senai , tai va, groti taip pat megstu,turiu elektricke, moku nemazai gabalu,solo partiju irgi keleta ,visai faina butu, pats esu is elektrenu , bet mokaus kaune ,tai jai reiktu tai rasyk i emeila:)
Re: MetallicA project...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 14, 2005 08:51AM

vietoj to, kad grotumėt kažką, kas jau yra sugrota, keiskit gitaras į kastuvus ir marš griovių kast. Naudos bent bus :)
Re: MetallicA project...
Rimas (IP Logged)
February 14, 2005 11:59AM

To Kindzijauskis:
na nelabai sutikčiau su tamstos mintimis. Aš kaip eilinis TV žiūrovas mieliau paklausyčiau kad chebra normaliai pagrotų jau sukurtą ir žinomą dainą, negu savos kūrybos. Dėl to, kad neįmanoma išgirsti Lietuviškų dainų kuriose būtų grojama tegul kažkas panašaus į Metallica. Kartą kažkokie lietvaičiai grojo AC/DC dainą Back to Black, na tikrai mieliau klausiau negu tų lietuviškų nevežančių kūrinių, tiesiog buvo puikiai atlikta ir malonu klausyti:)
Re: MetallicA project...
Valdas.. (IP Logged)
February 14, 2005 12:45PM

As irgi prisidedu prie Rimo minciu. Gaila.kad televizija suranda tik apgailetinus atlikejus, o lietuvoje tikrai yra geru muzikantu, kaip ir minetas AC/DC Projektas.
Re: MetallicA project...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 14, 2005 04:21PM

Man tai daug maloniau yra paklausyti pačių kūrėjų grojamus jų pačių gabalus :)
o atkalti tą kažkieno jau sukurtą/sugrotą gabalą gali kiekvienas pilietis iš gatvės - viso labo pateik jam instrumentą kaip fizinio lavinimo įrankį, ir jis po kiek laiko tau tiek natų per sekundę suliurlins, kad nespėsi ir skaičiuoti. Aš čia neskaitau kaip kažkokį tai lygio rodiklį..
Kita vertus problema yra ne vien atlikėjuje, o ir pačiame klausytojuje - kuris įsispraudęs į rėmus absoliučiai nesistengia bent jau įsiklausyti į tą chebros pateikiamą savo išvargtą kūrinį - "ai, vis tiek šūdas, lietuviai grot nemoka, geriau tegu ac/dc pagroja".

Kažkaip užsiciklino ir patys tie tų visų dabar "ant bangos" projektų "ac/dc projektas", "rammstain projektas", "queen projektas"... aš puikiai juos suprantu - potencialo kažką originalaus savo sukurt jie turi sočiai, tik va bėda - valgyt norisi, "savam krašte pranašu nebūsi", žmones prisijaukinti reikia laiko ir investicijų, "ai, suliurlinam tai ką visi žino ir nuo ko baldielina, užkalsim kapeiką, o paskui nors ir tvanas".

Nu gerai, dabar chebra irgi "sumes skudurus", atkals metallica, nu gerai, ateisiu aš į koncą, vieną kartą. Paklausysiu. Nu truputį pakaifuosiu (priklausomai nuo to, kaip sąžiningai chebra atkals), grįšiu namo, užsidėsiu originalą, pakaifuosiu dvigubai, nuvažiuosiu į koncertą stadione, pakaifuosiu trigubai. Na apturės chebra savo 15 minučių šlovės ir ką? :)
Re: MetallicA project...
Valdas.. (IP Logged)
February 14, 2005 05:36PM

Nu ir ta, kad dauguma kaifuos nuo muzikantu lygio, o ne nuo metallicos gabalu ir sakys, kad ir lietuviai groja neblogiau. Man asmeniskai AC/DC irgi ne virsune, bet mane zavi, kad lietuviai ju kurinius sugroja neblogiau. O kad nuo gatves taip sugrotu, reikia daug vandenelio, kad nuteketu.
Re: MetallicA project...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 14, 2005 09:16PM

Ne, nu tai faktas, kad tam fiziniam pratimui "acdc gabalas" idealiai atlikti reiks paprakaituoti :) juk aukso medalius irgi gauna tik ežerus prakaito išlieję.
Bet tam nereikia smegenėlių prakaito :)

nu gerai, sakai lygis, - "gerai chebra pavaro, kietai groja, liurlina n natų per sekundę.. tik va, savo neturi...".
Re: MetallicA project...
Dr.CooliZ (IP Logged)
February 14, 2005 09:56PM

wisom keturiom pritariu Kandzijauskiui.. sakot zhmones kaifuos nuo muzikantu lygio, tai kam tu muzikantu ishwis??? uzhsakykit stadiona, prikwieskit metallica fanu, ir paleiskit cd, bus lygiai tas pats kas jusu aukshtas atlikimo lygis.. i daina kuria groji reik idet savo dwasia, tada daina pasidaro vertinga, jei grodamas metallica idesi sawo dushia i daina, tai nemanau kad ta daina beskambes taippat kaip originalas.. zhodzhiu jau geriau sawo kurt..
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
February 14, 2005 10:06PM

ar chebra girdejot lietuviu grupses Mountainside coveri "seek and destroy"? Linkiu isgirst .. nerealus rokenrolas:]] visiskai perdirbta. vos atpazinau
Re: MetallicA project...
Valdas.. (IP Logged)
February 15, 2005 09:07AM

Kompaktus galima klausyti ir namuose, o gyvo koncerto niekas neatstos, netgi maivymasis pagal fonograma, tai viena, antra svetimo kurinio atlikymas jo neisdarkant, jau yra lygis. Aisku daug lengviau paciam kurti, niekas netures su kuo lyginti, tik viena nediduke problema uzkariauti publika su savo sedevru, o koks kuriniu ir muzikantu lygis matosi jau vien is atrankos eurovizijai. Stai cia ir pasirodo smegeneles, kaip, kad jus sakot. Grojantys jazz irgi atlieka svetimus kurinius, tai pagal jus jie besmegeniai, bet jie kazkodel zino, kad mazoras, minoras,septakordas, tai tik pradzia. Man atrodo, kad tarp ypac jaunu atlikeju zemas profesinis lygis, visi nori pasiekt greit, lengvai,be ilgu valandu draugavimo su intrumentu, bet taip nera ir negali but. Ta visa reikia praeiti ir tada nereiks dejuoti, kad lietuvos rinka per maza, blogas klausytojas. Grok kaip dievas ir tave visur pastebes, o jei ne, tai tik beliks kompaktus klausyti ir is kitu saipytis, kad jie ne savo gabala sugrojo.
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
February 15, 2005 01:42PM

nu vat pvz kaip su jazzrock grupe "InCulto" atsitiko. zinau daug geresniu grupiu Lietuvoj, bet kodel juos kviecia i visokius apdovanojimus, didziausius koncertus. ir t.t. gal reiktu paminet kad ir geras vadybininkas cia nuopelnus daro? Ne jei gabalas nera super ji butinai ishkis per betkur ir visiems jis skambes ausyse. Gincai be galo.
Re: MetallicA project...
gita (IP Logged)
March 10, 2005 01:16PM

o as groju akustine,bet taip pat is siauliu
Re: MetallicA project...
Gita (IP Logged)
March 10, 2005 01:22PM

Lepz...Ash gruoju su akustine , taip pat dievinu METALLICA . Tik wa bieda , ash ish shiauliu .
Re: MetallicA project...
Zygas (IP Logged)
March 10, 2005 03:44PM

Va, gerbiamoji, as ir dievinu Metallica, irgi esu is Siauliu, turiu atliekama El. gitara (duociau pagrot, o kai uzknisi mane- parduosiu issimoketinai) :D, tarpkitko turiu ir visa grupe, bet visvien butu smagu pasneket ir tt... :) Tei va, jei ka, gitaros fotke yra Public.fotki.com/vampyrasss kazkurtais...
Re: MetallicA project...
(IP Logged)
March 17, 2005 01:59PM

Kvailas zmogau esi... Nejaugi tikiesi sukurti ka nors geriau nei jie?!! Taip taip.. Taip ir svajok. per visa savogyvenima nieko panasaus nepadarysi!!!!!!!
Re: MetallicA project...
Zuzas (IP Logged)
March 19, 2005 10:36AM

Naivuoliai, tikites pasiekti Metallica lygi? Atsiprasau kiek laiko jus tada su gitarom, bugnais per diena praleidziat?Iki metallica jums kaip iki menulio. As pats jau 7 metus studijuoju ju grojima ir zinau ka tai reiskia.
Re: MetallicA project...
jumbas (IP Logged)
March 19, 2005 11:22AM

ash manau kad toki technini lygi kaip metalikos galima ir pasiekt ir pralenkt net Lietuvoje. Bet kas ish to.... tai tik technika. o kuryba? prodiuseriai? galu gale ar daug cia tokius klausytu Lietuvoj?
Re: MetallicA project...
mantux-m (IP Logged)
March 19, 2005 12:02PM

Pritariu jumbo, Metallica nėra geri instrumentalistai, tiesiog jie groji, tai kas patinka daugeliui sunkiosios muzikos gerbėjų. Jų techninis lygis... manau jumbas groja panašiai. Zuzas, paklausyk Metallica gyvai ir išgirsi tiek visokių kliūrkų, kad ojojoi. Jie gera grupė, bet tai nereiškia, kad tokią techniką negalima pasiekti. Pagal tave reikštų, kad Yngwie Malmsteen robotas :) - nes žmogus nepagrotų juk tai greitai...
Sorry, only registered users may post in this forum.