midiaudio logo

Restauruoju savo gitara. Help

789 (IP Logged)
August 18, 2004 10:32AM

Tai va. Atradau kaskokia sena gitara savo sandeliuke. Jolana Tornado lygtais. Atrodo neblogai. Tokia vysnine spalva. Tik galas ziauriai subraizytas ir ta plastmase, ant kurios kabo tie patenciometrai ir perjungejai, suskilusi. Siaip pamaniau kad gitara kai ja biski patvarkyciau butu visai nieko. Juk jis elektro akustine. Bet zjbs atrodo. Tai turiu keleta klausimu:
1. Noreciau ja perdazyt tokia pacia spalva. Gal siek tiek tamsesne. Gitaros korpusas yra is trisluoksnes fanieros. Tai ar man verta tuos senus dazus nuimt, biski paslifuot ir uzdazyt ar iskart varyt ant virsaus. Nes dabar tie dazai taip zjbs blizga. ir kokius dazus imt: masininius matinius ar ne.
2. Ten ta plastmase, kui uzdengia skyle korpuse ir ant kurios kabo visi patensiometrai su perjungejais yra ziauriai suskilusi. Kaip man galima butu pakeisti ja. Gal yra parduotuviu kuriuos parduoda juoda organini stikla. tada issipjauciau graziai ir butu liux. Ar gal yra kitu kokiu budu pakeisti ta plastmase.
Re: Restauruoju savo gitara. Help
789 (IP Logged)
August 18, 2004 10:53AM

beje tos gitaros korpusas yra krashatai yra baltos linojos tipo kaip pas shita
les paul'a
http://www.everythingsg.com/Collection/1988%20Les%20Paul%20Custom%20Showcase%202.jpg
Re: Restauruoju savo gitara. Help
Dr.CooliZ (IP Logged)
August 18, 2004 02:36PM

pas mane tos plasmases ishwis nebuwo, taj ishpjowiau ash ja ish seno patefono dangcio..
Re: Restauruoju savo gitara. Help
789 (IP Logged)
August 18, 2004 03:01PM

tai tu nors radai sena dangti, o pas mane tokiu daigtu nera namie :-)
Re: Restauruoju savo gitara. Help
Zygas (IP Logged)
August 20, 2004 08:29PM

As is skardos pjoviau, kas kad pora simtu gramu daugiau sver, bentjau nebijo mobiliaku, elektros laidu salia, nu zinai Ttr ttr ttr zzzzzz... Anyway... Tik reik ta skarda ykorpusint, nes kitaip kaiptik kaip antena bus.... :)
O daziau su masininiais matiniais, tada lakavau ratlankiu laku (irgi purskiami) ir poliravau... O pries dazant spakliavau masininiu spakliu ir prisveiciau... Zodziu gavos ciotkai, jei kox Robertas ce sakys, kad tai kenkia garsui, zinok, kad jox normalus zmogus to skirtumo nepajus, o jei kox turintis super klausa ir isgirs- tik maloniai nusisypsos ir pasakys, kad turi auxines rankas... :)
Re: Restauruoju savo gitara. Help
mazafaka (IP Logged)
August 31, 2004 07:58PM

lkljh
Re: Restauruoju savo gitara. Help
nanana (IP Logged)
September 05, 2004 07:54PM

jo is kur gaut medziagos (isvis, kokia medziaga reikia naudoti) tiems krastams baltiems, kaip pas les paul'us pastoviai buna ir pas kitas?
789, gera gitara jauciu turi ten...
gal jau atnaujinai?
Sorry, only registered users may post in this forum.