midiaudio logo

Humb'ai

Zygas (IP Logged)
September 19, 2004 11:54AM

Kas turi hambackeriu jungimo patirties, klausiu, kokios yra tos 3 perjungejo padetys? Ar bridge humbas, tada neck humbas, o tada neutrals (abu isjungti) ; Ar bridge, neck ir tada abu iskart? Ir dar, ar juos kartu reik jungt lygegreciai ar nuosekliai? Seip manau, kad lygiagreciai, bet ar sujungus nusekliai manau pakurtu aukstesne ytampa... Ar ne? Padekit, nes visos schemos, kur randu intike nerodo paties perjungejo kontaktu, tik dezute ir y ja ateinancius laidus... :(
Re: Humb'ai
albertas (IP Logged)
September 19, 2004 01:31PM

Yra taip: tumbleris i virshu - groja neck dachikas; tumbleris zemyn - groja bridge dachikas; tumbleris per viduri - groja abu dachikai. Ish principo ta imanoma realizuoti tiek nuoseklia tiek lygiagrechia schema.
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 19, 2004 03:04PM

Bet kuo geriau nuosekliai ir kuo geriau lygiagreciai?
Re: Humb'ai
marcius (IP Logged)
September 20, 2004 06:50PM

Zygas, cia paziurek http://galileo.spaceports.com/~fishbake/
Is sito genijaus puslapio tu da ch**a suzinosi: ir apie humbucker'ius, ir apie gitaru gamyba, ir dar daug daug fuflo...

prasom ;-)
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 20, 2004 08:54PM

Buvau ce daug kartu ... :) Radau net, kaip pasidaryt humba, bet kaip prijungt schemos taip ir neradau... :)
Re: Humb'ai
Valdas (IP Logged)
September 21, 2004 09:11AM

Panarsyk cia, jei nepades nurodysiu kitus puslapius- http://guitars.ru/parts/ps.html
Re: Humb'ai
marcius (IP Logged)
September 22, 2004 06:05PM

Keista, gal prastai ieskojai, ten buvo kelios paprasciausios
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 22, 2004 06:20PM

As klausiau ar galima juos nuosekliai jungt del didesnes isejimo itampos... Ten neraso, sakau gal patyre esat?
Re: Humb'ai
marcius (IP Logged)
September 23, 2004 02:57AM

Taip, galima, ten labai aiskiai raso, kad nuosekliai sujungtos rites padidina isejimo ytampa (matosi, kad ne radistas - cia ir taip aisku kaip arkliui diena:-)) ir labai tinka rock'n'roll'ui, nes gerai pakuria efektus ir siaip, gerai skamba.
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 23, 2004 08:18AM

Va tas man ir svarbiausia buvo, kad efektus pakurtu... Ir as puikiai zinau, kad sujungti nuosekliai padidina ytampa (TODEL IR BATERIJAS DAZNIAUSIAI JUNG NUOSEKLIAI) Tik galvoju ar kasnors tai daro... Pvz, juk/ar/ tinka netik rock'N'roll... bet kazkodel humbu apvijas jungia lygiagreciai kartais del didesnes sroves, norejau suzinot kam tai macija? Taip, gal as ir ne radistas, pagal ideja as isviso esu bosistas, bet iki man gimstant tevas taise telikus, taigi man ta aistra persidave per krauja... Gal jei man butu daugiau nei 17 gal tureciau maziau drasos klaust tokiu dalyku... Gal as tik noriu patvirtint tai ka zinau profu patirtim... O jus iskart puolat mane smeizt...
Re: Humb'ai
marcius (IP Logged)
September 23, 2004 12:09PM

siaip as joks profas - pradedantis elektronikas... Ir... koks sutapimas - as irgi bosistas:) Nesmeiziu as taves, klausk drasiai, kuom galesiu, tuom padesiu:)
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 23, 2004 05:55PM

As turbut isvis nebuciau lituoklio y rankas paemes, jei tureciau bapkiu, kiek man isties reiktu, kad galeciau viska ko man reik nusipirkt... :) Na dar galiu noriu paklausti: jei singlus sujungciau jolanos bosui lygegreciai, juk outputs butu didesnis? Beveik jau humbas.... :)
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 23, 2004 06:24PM

Ir dar 1 klausimas, kuris man iskilo: kai jungi nuosekliai pickupus- ar vieno nuemejo HOT lada reik jungt prie kito nuemejo sarvo, o likusia kita pora vest prie kistuko (per poca zinoma) ; ar sujungt abieju sarvus, o HOT'ai bus isejimas ? Gaskaip keista atrodo butu, kad ce katik dar buvo plikas laidas, o daba jau pasidaro su sarvu, gi fonui nesvarbu per kur ylyst... :)
Re: Humb'ai
Zygas (IP Logged)
September 24, 2004 06:09PM

Nu parasykit, kiek as laikysiu ta gitara nedabaigta.... :)
Re: Humb'ai
kardanas (IP Logged)
October 25, 2004 01:50PM

Neatlaike sirdis tavo asaru... Pabandyk paziureti ivairiu schemu cia
http://www.guitarnuts.com/wiring/menu.php

Tik atsimink, kad reikia siek tiek gaudytis schemose ir bendrai vien schemos neuztenka - butina visa gitara sutvrkyti - ertmes ekranuoti, viska teisingai sujungti.Tada efektas labai geras - gitara pasidaro nebejautri isoriniams trieksmams ir fonams. Ten taip pat raso apie tai.
Nesinori tave gruzinti teorija, bet kai kuriuos principus deja teks suprasti - kad ir magnetines indukcijos principa, signalo poliariskuma, daznumine charakteristika. Tai nera taip baisu kaip atrodo, o naudinga tuo, kad pradedi suprasti, kodel blogas garsas.
Aisku, pradziai gali susijungti kaip papaisyta, bet veliau, man atrodo, pasipils klausimai "o kodel...", "o kaip..." ir pan. Sekmes.
Re: Humb'ai
Svaistiklis (IP Logged)
October 25, 2004 06:12PM

Patikek, apie ekrana, ir visa kita blogi zinau is fuzzu ir kitu efektu darymo... Tik gitaros nuemeju griebiuos 1x... Tiesiog isauso ta diena, kad tenka ir viskas... :) Ce tas pac kas ir fuzui... Pvz nusiperki eile kondu, tranzu ir dedi is eiles y kokia paprasta schema jeskodams auxo vidurio...
Sorry, only registered users may post in this forum.