midiaudio logo
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Julio (IP Logged)
October 10, 2004 12:14PM

to stratlt - istinu glagoliš.

ta proga kiek kainuotų pora Vintage 30? :) misliju apie 2x12" kabinetiką samadielkiną...
Re: Padekit man su nuemejais ;)
jumbo (IP Logged)
October 10, 2004 02:38PM

Julio. www.tamsta.com .. visai ikandamos celestion kainos:)
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
October 10, 2004 06:06PM

Na va buvau isvykes todel nespejau atrasyt...isidejau as ta Emg'iuka nu ir visai petenkintas...aisku gitara neskamba kaip kazkas is kito pasaulio bet sustainas ilgesnis,garsai aiskesni (nesusivele kaip kad su stock pickupu),o draivas isvis pasaka su Emg...aisku del clean'o ponas strat.lt buvo teisus - ne super,bet kenteti galima...

Na as pamenu dar kazkur skaiciau kad su Emg aktyvnikais visos gitaros skamba vienodai del imontuoto preampo ir kad batu deze irgi skambetu su Emg ;D bet kad kazkaip pritarti nesinori.

ps. NEKENCIU LITUOT!
Re: Padekit man su nuemejais ;)
mutabor (IP Logged)
October 11, 2004 02:30PM

isvados sekancios:
jei hulish alternatyvini ruoka gruoji, tai i jolana nrml. (del to ir lietuvos gotikiniu ir alternatyviniu ruoku lygis kaip ir aiskus)...
jei jau biski esi pramokes (kaip jumbo) tai reik ir gitaros normalesnes ir kubo ir t.t. (uztat rezultatas - karts nuo karto veizek suzinai kad chebra tai ten tai kitur koncertuoja nevisai uz dyka)
nu a paskui jau prasideda pribambasai - rack'ai ir pan.
bet grojama tada jau uz pininga ir normalu. reik manyti nrml. ir grojama.
del to ir skirstoma yranga (kaip ir muzikantai) y shudas, megejiska ir profesionali.

o 'alternatyviniam ruokui' kol kas matyt uztenka ir pirmai kategorijai priskirtu muzikavimo yrankiu...
bet nedejuokit, kad jusu meno besiklausant taip kazkaip nepatogu pasidaro
ir visa kita...
mdaa
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Analgrinder (IP Logged)
October 28, 2004 07:32PM

Jeigu groji metala-harda tai EMG 81 hambai vienreiksmiskai.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
Rimas (IP Logged)
October 29, 2004 01:19PM

Bet jis daugiau niekam ir netinka:-|
Re: Padekit man su nuemejais ;)
GROLis (IP Logged)
November 10, 2004 08:35PM

Pribrendau ir as najiems nuemejams.

Desiu ant Ibanezo. Del EMG jau apsisprendes, tik nzn ar 81 ar 85.

Groju greita death metal. Kaip cia dar apibudinti - daug greit besikeicianciu zemu natu ir stiprus palm mutinimas.

Reikalingas geras attackas ir aiskus natu isskyrimas esnat gan dideliam distortionui.
Tai va klausimas ir kyla. Kiek zinau EMG 85 turi didesni isejima. Taigi manau butent 81 labiau tiktu ritminei gitarai, o 85 soluotem.

Gal kas bande ir ta ir ta?
Re: Padekit man su nuemejais ;)
The Crow (IP Logged)
November 10, 2004 10:36PM

Na inete tai visur raso kad 81 soluotem geriau o 85 ritmui.Beto 81 tipo daugiau aukstu garsu o 85 daugiau low endo, tamsesnis garsas.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
GROLis (IP Logged)
November 10, 2004 11:56PM

Na is praktikos noreciau pasakyt, kad butent ritmui reikia daugiau aukstu (aisku ir zemu), o butent solavimui aukstu norisi sumazint. Del to ritmui naudoju bridge nuemeja, kuris sioje pozicijoje sugauna daugiau aukstesniu harmoniku, o solo naudoju plika nuemeja neck pozicijoje - maziau aukstu, daugiau zemu ir aukstesnis isejimo signalas, del didesnes stygos virpejimo amplitudes toje vietoje.
Taigi is situ sapaliojimu, man persasi isvada, kad 81 vistik man labiau tiktu.

Beje EMG puslapyje ( http://www.emginc.com/displayproducts.asp?section=Guitar&categoryid=6 ) prie kiekvieno is siu nuemeju pateikiami audio pavyzdziai. Taciau ten distortion'as labai man nepatinkantis, bet vistiek, jusu nuomone kuris geriau skamba.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
GROLis (IP Logged)
November 11, 2004 03:08PM

Tai nepatariat... tai ir nereikia...
einu uzsimesiu 81'a. Kas bus tas bus. Kazkaip prisiskaitinejau visko ir susidariau nuomone, kad 85as duodas per daug bosu ir tuo paciu iskraipymu ties zemais dazniais. O man reikia gero aiskumo esant dideliam distortion.
Re: Padekit man su nuemejais ;)
stratlt (IP Logged)
November 12, 2004 12:29AM

Beja, turime Seymour Duncan paralel axis trembucker. Superinis nuemejas bridge pozicijai!!!

Robertas
Midiaudio
Re: Padekit man su nuemejais ;)
GROLis (IP Logged)
November 12, 2004 12:17PM

jau turiu EMG81. Kai prisilituosiu ir pagrainsiu, papasokosiu kaip...
Sorry, only registered users may post in this forum.