midiaudio logo

Juokingas klausimas gitaristams

Mantas (IP Logged)
November 16, 2004 06:13PM

O man ne. Pas mane is gitaros kabelio kistukas pastoviai issityraukia. Patarkite ka daryti, gal yra kokiu specialiu fiksatoriu tam kabeliui pritvirtinti, kad neisitraukinetu. Bandziau isimt lizda is gitaros, bet neiseina, giliai imontuotas kazkaip ir neissiima. Per telika matau, kad gitaristai padaro kaip ir kilpa per dirza. Ar uztenka ji tik taip permesti ar kitais reikia kaip tai fiksuoti? Aciu.
Re: Juokingas klausimas gitaristams
Dr.CooliZ (IP Logged)
November 16, 2004 08:09PM

uzhtenka, uzhsiwerzhia ten tarp to dirzho kai jis isitempes..
Re: Juokingas klausimas gitaristams
Jumbo (IP Logged)
November 16, 2004 08:31PM

maciau pvz steve vai ar yngwie malmsteen uzhkishe laida uzh dirzo dar priklijuoja pati laida prie korpuso su lipnios juosteles gabaliuku:)
Re: Juokingas klausimas gitaristams
stratlt (IP Logged)
November 16, 2004 11:54PM

Jei gitara ne stratocasteris, siulau naudoti kampini jack'a, jis neishsitraukia(ishskyrus tuos atvejus kai lizdas blogas).

Robertas
Re: Juokingas klausimas gitaristams
hmm (IP Logged)
November 17, 2004 11:30PM

To Jumbo: Kokiam irase matei, vaju priklijavusi laida prie gitaros? idomu butu pamatyt :) ir siaip kolekcionavimo sumetimais :)
Re: Juokingas klausimas gitaristams
mutabor (IP Logged)
November 18, 2004 10:56AM

laidas gali issitraukti dar ir del to, kad issiklibines per laika lizdas,
reiktu jy issitraukti is korpuso ir palenkti ten matysit tokia bliekute, arba pakeisti lizda y koki schaller ar pan.
Re: Juokingas klausimas gitaristams
Rimas (IP Logged)
November 18, 2004 11:40AM

Ir aš turiu tokią problemą - bandžiau ištraukt iš savo Ibanezo kieto ale neišėjo.
Re: Juokingas klausimas gitaristams
asdf (IP Logged)
November 18, 2004 01:49PM

nu as tai neisivaizduoju kaip gali sniuras issitraukt is gitaros, man taip nebuvo nutike nei vieno karto, gal todel, kad nuo pirmos dienos laida permesdavau per dirza, padarydamas kilpa, tai net jeigu uzmini laida, neissitrauks, greiciau pats nusiridensi. net jeigu lizdas isklibes neiskris. Beje, pas mane stratas, kokiam flying V gal ir neiseis tos kilpos permest.

didziausia problema kai lizdas issiklibina yra blogas kontaktas, laida jeigu uzkabini netycia, gitara uzstaugia kaip gelezinis vilkas
Sorry, only registered users may post in this forum.