midiaudio logo

Paaishkinkit ka

Pal_dekoderis (IP Logged)
November 19, 2004 06:06PM

Man atrodo kad sis klausimas ziauriai durnas bet nieko negaliu padaryti nes as zales kaip lapas pavasari sitoj srity. Tai gal galite paaiskinti kuo apsisprendzia el. gitaros kietumas, nes man jos visos kaip viena. :)
Re: Paaishkinkit ka
Dr.CooliZ (IP Logged)
November 19, 2004 09:47PM

jio, prie to pacio man dar paaiskinkit kas per sawoka "kietumas"??
Re: Paaishkinkit ka
Dr.CooliZ (IP Logged)
November 19, 2004 09:48PM

jio, prie to pacio man dar paaiskinkit kas per sawoka "kietumas"??
Re: Paaishkinkit ka
Dr.CooliZ (IP Logged)
November 19, 2004 09:48PM

jio, prie to pacio man dar paaiskinkit kas per sawoka "kietumas"??
Re: Paaishkinkit ka
stratlt (IP Logged)
November 19, 2004 11:33PM

Visu pirma medzio kokybe ir rushis, kas apsprendzia garsa ish esmes, po to nuemejai kurie ta garsa vienaip ar kitaip atkuria:)) Na o po to mechanika, tiltelio tipas ir t.t.


Robertas
Midiaudio
Re: Paaishkinkit ka
Pal_dekoderis (IP Logged)
November 20, 2004 11:16AM

Aha aishku o ish sprest ar taves neizdurineja (nu tipo perki gitara ir kaip isitikinti ar taves nemausto nes noriu el gitaros bet bijau kad sukishiu daug babkiu ant shudo :))
Re: Paaishkinkit ka
**Rimas G. (IP Logged)
November 20, 2004 12:45PM

Nesu gitaristas, tačiau visų instrumentų pirkimo logika panaši: patikimiausia yra originali (ne analogai) konkrečios gerai užsirekomendavusios firmos produkcija. Tuomet, nors ir "primoki" už vardą, daugiausia šansų patikimumui ir kokybei. Visų analogų panašumas prasideda nuo dizaino nulaižymo. O tai, ko plika akis iš pirmo žvilgsnio nemato, dažniausiai būna padaryta pigiausiom medžiagom ir sąnaudom, o išlenda po kažkelių savaičių. Esu matęs daugybę saksofonų "pagal Selmer", trombonų "pagal King", fleitų "pagal Heyness", kurie blizga gražiau už originalus, tačiau neįmanoma normaliai nieko pagroti. Ir dar galioja sena taisyklė: NE TOKS AŠ BAGOTAS, KAD PIGIAI PIRKČIAU. Taigi, racionaliau rinktis patikimo gamintojo paprastesnį (o tuo pačiu ir pigesnį) modelį, nei analogą su visais navarotais.
Aišku, neturiu galvoje naujai į rinką ateinančių ambicingų gamintojų, kurie sąmoningai truputį dempinguoja, tačiau tai loterija.
Ir dar: "klasikinio" gamintojo instrumentai paprastai gerai tarnauja net ir visiškai nudrožti. Va čia ir medžiagų kokybė atsiskleidžia. Muzikantas tai ne vaikas, kuriam mašinėlė po trijų dienų nusibodo. Instrumentas juk daiktas, kurį tarkuosi kasdien. Ar verta pirkti tokį, kurį suvarysi per metus?

Linkiu nusipirkti visais atžvilgiais gerą instrumentą!

**Rimas G.
Re: Paaishkinkit ka
Rimas (IP Logged)
November 22, 2004 12:10PM

Tai gal čia buvo replika į mano žinutę, kai aš vienoje vietoje parašiau "mano Ibanez kietos". Šiuo atveju aš turėjau omenį ne krūtą gitarą, o gitaros tipą, tai yra "solid" kaip, kad yra Ibanez RG:)
Re: Paaishkinkit ka
Debilnikas (IP Logged)
November 25, 2004 06:34PM

Ka jus cia hebra nusisnekat?! Medis, skambejimas - tai visai kiti kriterijai. Zmogus klausia apie kietuma, o ne apie skambejimo tembra. Tu paimk kokia rusiska gitara, tai net akordas nepasiima, o vat paimk Gibsona, tai ten stygos minkstuteles. Butent stygos spaudime ir yra esme: Kuo ji minksciau prie lado prisispaudzia, tuo gitara lengviau grot. O tai pas mane tokia cekiska gitariukste yra, tai pagroji valanda ir rankas skauda. O pardavejai (tipo kruti) gitaras specialiai isderina (tipo nuleidzia per keleta tonu), kad minkstesnes stygos butu. Reikia but atsargiam perkant.
Re: Paaishkinkit ka
Dr.CooliZ (IP Logged)
November 27, 2004 11:12AM

manua cia niekas nezinom ka temos auorius klausdamas turejo omenyj..
Sorry, only registered users may post in this forum.