midiaudio logo

Digitech Death Metal Distortion Pedal

Zuber (IP Logged)
January 18, 2005 07:50PM

Kur lietuvoj gaut Digitech Death Metal Distortion Pedal? gal internetu pirkt? kaip manot ar geras jis ?
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
Rimas (IP Logged)
January 19, 2005 04:58PM

Nebandęs aš tai nepirkčiau
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
lasaz (IP Logged)
January 23, 2005 01:40PM

Heh, aš turiu naują, iš USA atvežtą, jei nori - galiu parduoti. Man kažkaip užtenka ir Digitecho RP80 tiek kiek reikia :) Mokėjau 60$, taigi pagal kursą galiu ir atiduoti už tiek.

Gal dar kam reikia Musima LeadStaro? Du humbuckeriai, per viduri single coilas, iš esmės strato kopija, skamba pusę bieso (net ir labai neblogai kaip Musimai), juodas. Atkentėjęs kelis metus thrash metalo grojimą, bet atrodo gan naujai. Tiesa tremolo armas pamestas. Jei kam reikia - rašot į mano e-meilą.

lasaZ
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
FORESTER (IP Logged)
January 23, 2005 03:09PM

Hmmm o uz 130lt atiduotum?tada gal ir paimciau.
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
lasaz (IP Logged)
January 23, 2005 04:27PM

Nnnnneeeee, aš jo parduoti kaip ir nedegu noru. Tiesiog galvoju gal geram žmogui pagelbėsiu, nes pas mane jis dabar dulkes renka - su RP80 sugebu ne ką blogesnį garsą pasidaryti, be to kažkodėl sunki muzika nebeveža, matyt pasenau... O su šituo distortionu daugiau nieko ir neina daryti, tik gręžti kad sienos drebėtų :)
Žodžiu 60$*2,65=160 LT supavalinus iki dešimčių, ir nė cento mažiau.

lasaZ
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
jumbas (IP Logged)
January 23, 2005 08:09PM

o tau nebutu sunku irashyt kaip skamba tas digitechas death metal? arba gal kas zinot kur internete semplu galima paklausyt?
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
lasaz (IP Logged)
January 23, 2005 10:11PM

Digitecho saite yra semplai. http://www.digitech.com/products/DeathMetal.htm

lasaZ
Re: Digitech Death Metal Distortion Pedal
lasaz (IP Logged)
February 04, 2005 09:34AM

parduota, jei ką ;)
Sorry, only registered users may post in this forum.