midiaudio logo

Sviesos efetai.Patarkite!

Dmx (IP Logged)
February 19, 2005 10:17PM

Sveiki visi!Noreciau nusipirkti du sviesos scanerius American dj Pocket scan.Gal yra aplamai ka nors suprantanciu apie tai ir galetu patarti?Ir be to,kur ju galima butu nusipirkti Kaune,ir kiek jie kainuotu?Aciu labai!
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
February 20, 2005 09:41AM

Zinau,kad normalus DMX skaneris kainuoja nemaziau 1000Lt , galvos nuo 2000lt . Beje kaip supratau jis lazerinis,o lazeriniai savaime aisq kainuoja brangiau.Kiek zinau lazeris 20mW - DMX (4trafaretai) kainuoja 2280Lt ir jis nejudantis.Tad manau be 3000Lt uz 1 niekaip neissiversi,nors gal as ir klystu.Seip sakant tiesa as tai kazkaip lazeriu isvis nepripazystu.Geriau manau butu paimt pora DMX GALVU.Pygiau iseis ir efektu daugiau turesi.Beje kodel butent American dj Pocket scan ?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 20, 2005 10:53AM

Na panarsiau po interneta tai kainos kai kur $ 339,kitur raso $ 499.O pacio to lazerio galingumas ne 20 o 5 mW,aisku pilnai sutinku su tavim galetu jo ir nebut.O Lietuvoje kiek kainuoja tai niekur nerandu ir kur prekiauja.Aplamai tai as buvau susidomejas GENI "Spyro"Moonflower,bet benarsydamas internete uztikau Pocket scana ir butent juo dar labiau susidomejau.Man butent patiko sio skanerio puikus sou ir kaina tokia patraukli.Na labai garai butu kad nevirsytu 1000lt bet tai kaip sakai mazai tiketina.O gal vis delto kaska butu galima surast panasaus?O beje,ka manai apie Geni sy-250 arba sy-250 gobo?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
February 20, 2005 02:44PM

sitas tai visai nieko.Bet man daugiau veidrodyniai patinka. Galiu analoga Geni sy-250 pasiulyt,nes pazistamas sake turi. Uz 480lt visiskai nauja. Jame bus 8 trafaretai,DMX,250 Wt,vnz...
16 gobos/colours + shutter on wheel
different modes: DMX mode, stand-alone, master/slave, music-controlled mode
manual focus
rainbow effects
gobo shake
LED display
2 x DMX512 channels:
gobo selection
rotation direction
fan-cooled
weight: 7.1kg
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
February 20, 2005 02:54PM

Beje gal pats kazka is apsvietimo turi?Ir gal zinai is kur galima po pygiai paraut PAR 64 prozeku?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
ED (IP Logged)
February 20, 2005 07:03PM

ADJ yra antrarusis brnadas, kuriam visa technika gamina kinieciai. Lietuvoje atstovas yra A.Gulbino II (Noriukai arba kitap Jazz parduotuve). 5mW nera daug , jei zalias tai nieko, bet jei raudonas tai perprastai. PAR kainos visai neblogos Audiotone. Yra pigesniu ir brangesniu variantu. Is apsvietimo naudotu sviesos efektu yra, jei reikia pas mane.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 20, 2005 07:42PM

Seip as labiau galbut noreciau scaneriu dvieju tokiu kaip Pocket scan,arba kanors panasaus kurios kitos firmos.Kuria diena reiks uzeit i Audiotona pasiklausinet.O taip tai as dabar turiu viena light splash'a,veidrodini gaubli ir du pin spot prozektorius su spalvotais sukanciais filtrais kuriuos pirkau Audiotone,zinoma ir dumu masina ten pat pirkau Geni "Atmos fog"800 watt .Jei niekad nebuvai uzeik,ten bent jau man labai patiko.Dar girdejau kad kaskur po menesio gaus nauja siunta sviestuvu.
O tame Jazz'e,man nepatinka ten todel kas uzsideja apsurdiskas kainas!Ten tik kartais eidamas pro sali uzeinu apsidairyt ydomumo delei.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
ED (IP Logged)
February 21, 2005 09:32AM

Apie Jazz'a mano nuomone vienareiksmiskai tokia pati.Tu cia Kaune su tais daiktais sukies, nuomoji ar siaip kokiam bariuke.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 21, 2005 05:31PM

Tiesa sakant,dar tik suksiuosi su tais daiktais,aisku ten gal naudos tokios ir nebus,daugiau del ydomumo.Ir tai darysim ne Kaune o kaimuose.Kelis kartus su Draugu esame diskotekas dare mazdaug pries pusantru metu,sekesi taip ne itin gerai,nes nalabai ka turejom is garso aparaturos ir apsvietimo.Dabar norim padaryti viska rimciau.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
ED (IP Logged)
February 23, 2005 08:34AM

Jei ko reiks - kreipkis. Yra visko ko tik sirdis geidzia tisk nuomai, tiek igarsiname, apsvieciame, tame tarpe yra ir parduodamu naudotu daiktu nuo garso iki sviesos. 8-610-34034
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 23, 2005 04:51PM

O,tai visai neblogai butu.Pasnekesiu su Draugu,jis minejo kad koncertines garso koloneles devetas pirktu,bet ne visai aisku nudevetas.Ir is sviestuvu as ka nors paziureciau,gal ka tinkamo pas tave rasciau paigiau.O tu cia Kaune randiesi,ar uz Kauno ribu?Gal susirasykim e-mailu: GravRaim@yahoo.com
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
February 24, 2005 09:36AM

Na kadangi as is vlns ,tai nelabai iseis man i ta audiotona uzsukt.Beje mane labai sudomino PAR56 prozektoriai.Uz kokia kaina galetum prakalti?ir dar butu idomu dvi koloneles 350-400wt? Dar butu idomu ar galetum gaut 4kanalu po 1.3-1.5Kw i kanala dimeriu?kokia butu ju kaina,nebutinai nauji daiktai,gali buti jau ir panauduoti.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 24, 2005 03:29PM

Jei tu is Vilniaus,tai zinau kad Vilniuj yra tokiu parduotuviu.
Pvz:Sts,Mex.Ten tikrai turetu buti tokiu prozektoriu kaip PAR56,garso aparaturos.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
February 27, 2005 10:12AM

MEX jau nebera:)
o ir kainos ten aukstos labai.Beje radau 65para po 85Lt visiskai nauja.
Beje gal kam moonfloveriu reikia ?turiu 2 nenaudojamus.Dar turiu diskotekiniu oranziniu svitureliu taip pat nenaudojamu.Labai nebrangiai atiduociau.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
February 27, 2005 03:28PM

Ir kiek noretum uz viena moonflower'y?Cia ta prasme sy-250 analogas,kur siulei pirmai.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 03, 2005 01:43PM

NEA TEN KITOKS BISKI.NA ATIDUOCIAU 2 PO 120 Lt IR DAR GARANTIJA MENESIUI DUOCIAU.50W,SPALVOTAS,3 REZIMAI .BE DUMU ATRODO SILPNAI ,BET PRILEIDUS SIEK TIEK DUMU EFEKTAS LAAABAI GRAZUS.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 07, 2005 09:47PM

Dabar galutinai seip nusprendziau nusipirkt The Rover MH-640b 2 scanerius.Laukiu kada jie pasirodys Audiotone.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 12, 2005 09:34AM

Kiek paprase?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 13, 2005 07:00PM

Tiksliai kaskodel jie nezinojo kainos,bet kaskur apie 1200 lt.Na tikiuosi brangiau neuzsiprasis.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 16, 2005 10:32AM

1200 uz 2 ?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 16, 2005 08:41PM

Uz viena.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 19, 2005 09:52AM

Bliamba neiseina rast ju nete.Labai jau noreciau pamatyt kaip tas velnias atrodo:)
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 19, 2005 11:31AM

Jo marke:The Rover Mh-640b.Arba nueik i www.acmeco.com.tw.Ten netgi galesi nueiti i iSolution video.Galesi pamatyt scaneriu ir dmx galvu sou.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 20, 2005 01:22PM

Aciu uz gera adresiuka:)tas sou jega.
Na dabar maciau ,visai nieko.Bet man labiau patiko The Leader Mh 660.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 21, 2005 12:08PM

Na nera uz ka.Labai geras daikciukas ir Mh 660,geresnes charakteristikos uz the winner.Bet zinoma ir brangesnis turetu buti.Turejus tokius keturis tikrai sou gera parodytum.Noretusi,bet pinigine neisnesa.2 The Rover'iai ir tai man didziausia prabanga bus.Po kol kas uztenka paziuret tik Video.Pats nesiruosi kaska tokio nusipirkt?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
March 23, 2005 12:32PM

As tai daugiau koncertini stacionara perku PAR56(64),moonfloweriai,dumu masinos.siaip aisku planuoju pora skaneriu isigit ,nes be ju kazkaip musu laikais sunku koki rengini isivaizduot.o beje ar turi DMX pulta.pazistamas sako gali gaut DMX pulta 12 kanalu tik uz 600lt nauja .kas tarkim STS parduotuvej uz tokia kaina yra utopija:)ir ar kai jungi apsvietima naudoji dimeriu bloka?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
March 25, 2005 10:21PM

Dmx pulto as neturiu,net nezinau kaip jis ten valdosi.Gal kada veliau bus proga ismokt.Seip dmx pultas butu gerai,bet tai kada nors veliau.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 01, 2005 03:31PM

Na tai kaip ar jau turi tuos skanerius?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 01, 2005 03:49PM

Dar neturiu.Buvau neperseniausiai uzejes i Audiotona,sake kad si menesi jau tikrai tures.Bet jau atsibodo laukt,naktim sapnuoju kad jau turiu.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 03, 2005 10:41AM

As vat pradejau isigiti pora dmx galvu.1800Lt uz viena.
manau imsiu issimoketinai.
Sorry, only registered users may post in this forum.