midiaudio logo
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 03, 2005 08:46PM

O,tai visai fainai.Ir gana pigi Dmx galva.O kokios firmos gaminta?Man seip siule uz 1x2500lt ACME im7s-2 ir tai pigiausia varianta.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 04, 2005 02:27PM

Man atrodo ten bus Euro Light.Siaip kokybe visai netgi nieko ju yra.Bet galeciau gaut ir dar pygesniu tarkim uz 1600Lt.Vat sian beje kaip tik varau apsipirkt,tai jauciu dar viena Moonflowery paimsiu 100Wt ir pora Par'u 56.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 04, 2005 08:25PM

Dabar turesiu galvoje,kad jei kada dar pirkciau ir dmx galvas,zinosiu kad galima bus kaskur nusipirk uz tokia nedidelia kaina.Tau tikriausiai gerai kad nereikia lauk taip ilgai ir nuobodziai.O nepaklausiau, i kokia parduotuve Vilniuje eini?
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 07, 2005 10:14AM

Cia mano pazistamas daugiau veza,o jei reikia atskiru daliu tai varau i STS.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 13, 2005 09:08PM

Buvau nuejes i Audiotona.Ir ka gi,jau geguzes menesi sake bus.O man jau zadejo si menesi turet Roverius.Jau si penktadieni darysim diskana tai be Roveriu bus kaip isvis be nieko.O taip tikejausi pirma pasirodyma padaryt gera.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 16, 2005 01:03PM

O kur cia tusas bus?:)
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 16, 2005 02:50PM

Blogas naujienas tau!!!Ka tik suzinuojau kas vilniuj parduoda ta tavo rolerini roveri visiskai nuliova. Nzn ar tai tiksliai tas ,bet siaip panasus.
Barrel scanner with 5 DMX-channels
Master/Slave mode with optional CA-8 controller
Gobowheel with 16 gobo's
Colourwheel with 11 dichroïc colours

Su 2 menesiu garantija TIK UZ 950LT Tad manau permokejai.Bet kas galejo zinuoti.


Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 16, 2005 06:38PM

Jis seip vyko vakar,Sakiu rajone Versiu Km.Bet gaila as negalejau dalyvauti,draugas vede net nezinau kaip jam ten sekesi.Tai ta sviestuva jau pardave ar dar nepardaves?Matau kad sitas Barrel'is turi dviem daugiau figuru,ir dar uz tokia nedidele kaina!
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 16, 2005 07:10PM

Sian tik meila is jo gavau,tad manau dar nepardave.Jei ka dar galiu tiksliau pasidometi.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 16, 2005 09:16PM

Tai tu su juo pakalbek.Galeciau laisvai nupirkt.Tik ydomu del kokios priezasties ji parduoda!Ir problema butu su susisiekimu i Vilniu nevazineju nes neturiu jokiu pazystamu.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 19, 2005 02:36PM

Cia jo darbas sviesura.Bet jis i kauna ir nevaryneja.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 19, 2005 07:28PM

Tai nieko gero nebus.Seip as ji galeciau tikrai nupirkt jei viskas tvarkoj.O kas gamina ir kokia marke to rolerio?Noriu paziuret kaip jis atrodo.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 20, 2005 01:03PM

Palik meila ,bandysiu foto atsiust.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 20, 2005 08:10PM

Gravraim@yahoo.com.O gal ir video iseitu!
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
FORESTER (IP Logged)
April 21, 2005 12:32PM

Dabar laukiu is jo nuotraukos.
Re: Sviesos efetai.Patarkite!
Dmx (IP Logged)
April 24, 2005 09:24PM

Laukiu,nesulaukiu!Kada bus nuotrauka.
Sorry, only registered users may post in this forum.