midiaudio logo

pagavau vaiduokliu pora:]]

jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 10:26PM

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_ghost_busters.mp3

bugnai: fruity loop su mano semplais
gitara: vintage VS6 (SG), 8 numerio stygos
procesorius: zoom 505 I
recorderis: cakewalk 9
bosas: jolana basso IV

irashyta su celeron, 384 ram. creative SB 32.
2005 kovo 10. pradeta 21:15, baigta 22:08
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
ciurlionis (IP Logged)
March 10, 2005 11:48PM

trrrr ra ra trrrrrrrrrr rara :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Hadas (IP Logged)
March 11, 2005 10:28AM

Labai puiku:) saunuolis...
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 11, 2005 12:02PM

perleisk dar per koki harmonic exciteri, kad zemus islygintu, nes bugnu backa girdisi geriau nei gitaros :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 11, 2005 12:03PM

perleisk dar per koki harmonic exciteri, kad zemus islygintu, nes bugnu backa girdisi geriau nei gitaros :)


o siaip skamba labai fainai.
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 12:58PM

heh:) vuolia
dar vienas .
http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_swanheart.mp3

ant lyrikos patrauke:D
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Hadas (IP Logged)
March 11, 2005 07:37PM

Vos asaros neispaudziau...:) siaip ar taip dar viuenas puikus gabalas manau... del technines dalies tai nesuprantu, todel nieko nesakysiu, o klausosi labai smagiai...:)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 09:27PM

dekavoju:)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 11, 2005 09:51PM

na kaip, tas gulbiashirdis turi viena trukuma - jame firminis jumbo jovalas jauciamas. viska sudeliojus teisinga tvarka, kai ka patrumpinus, kai ka paryskinus gautusi nebloga medziaga apdirbimui :)

Siaip vaiduokliu gaudyne labiau isbaigtai skamba.
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 09:56PM

deja cia kolega suklydote. Nes tai nera mano firminis jovalas. Tai koveris:)))) ir manau jis isbaigtas:)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 11, 2005 11:27PM

kad koveris - net neabejojau :) Bet jovalas ne ta prasme kad be rysio, o ta, kad labai blyshkios ribos tarp gabalu/temu, ir tai ne problema, tai greiciau tamstos braizas :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 12, 2005 02:41PM

na nemanau kad kai gabalas yra ne tik priedainis-stulpelis-pragrojimas-preidainis tai jau skaitosi jovalas:) Tu apskritai klauses simfonines muzikos? As tai zaviuosi to priesingybe ka pradzioje sitos zinutes pasakiau, ir stengiuosi tai daryti. O kai tu sakei kad ghost busters isbaigtai skamba tai visom keturiom atsiklaupiu ir sakau kad ne. nes is klausos atkurtas priedainis ir stulpelis su kvailu bugnu intro ir triju akordu pabaiga niekuo nesuzhavi
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 04:32PM

jumbo - nesiparink :) As tai siaip ant klasikos uzauges, net ir muzikini klarnetisto issilavinima turiu, ir galbut tai ir yra mano didziausia beda - mano skonis/pojuciai susiformavo sitos muzikos pagrindu...

bet viskas yra grynai skonio reikalas, net ir teorinius teiginius galima versti ant sono lygioje vietoje, juk tai menas, o ne algebra :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 12, 2005 06:20PM

na ash irgi "putikas". metus baritona puciau paskui 3 metus tubistas:) Tai ash ir sakau kad teoriniai dalykai nereikalingi norint sukurti spalvinga praktikos "vaisiu". Kam tie 2 priedainiai, ir trys stulpeliai:)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 07:37PM

...bet yra "prakaituojantis vidinis metronomas" (c) Kandzijauskis, kuris vis tiek prakaituoja kai kazkas ne pagal ji vyksta. :) :) :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 12, 2005 07:50PM

as pamenu ta jo fraze. Jis turejo omeny liewas grupes LAIKAS bugnininko sinkopes per kazkurioj vietoj:)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 08:03PM

as irgi pamenu ka jis turejo omenyje, bet as ta metafora placiau taikyti pradejau :) Zinai ta juokeli kai kazkoks dirigentas nedaklause iki paskutinio akordo kurinio, kankinosi negaledamas uzmigti, tada nuejo iki kliapo, trinktelejo ta akorda ir ramiau nuluzo :) Tai va jo vidinis metronomas irgi prakaitavo :) Taip ir man per gulbiasirdi metronomas ramybes nedave, o per vaiduoklius jo nejauciau :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
jumbas (IP Logged)
March 12, 2005 09:24PM

o nejauti kaip 4:07 pasikeicia viskas i finale nuotaika? 4:12 tai vos ne standartine finale ishraiska.
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 09:44PM

o man ne galas kliuvo, o mazdaug pirma puse, iki galo neiskenciau :) :) :)
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 09:58PM

Gerai, prisiverciau is naujo, is pagarbos kolegos polekiui :)

viskas kas padare mano metronoma prakaituotu - ties 0:25 kaskada tokia is niekur i niekur... Nafiga tada ta izanga, is karto galima pradeti nuo 0:25 vietos :)

po to uzkniso monotonija... Trumpinti arba astriau/dazniau pakaitalioti tema reiketu iki 2:20.

o po to kai nekeista viskas gerai :)

viskas auksciau yra grynai mano asmeniniai paistalai...

Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Bratka (IP Logged)
March 12, 2005 10:28PM

Šliaužioti gimęs - skraidyti negali , na bet skrydžiams vadovauti labai stengiasi būtent tokie , kaip "siaip ciuvas"/ Jei jau esi "ant klasikos užaugęs", tai , nebent kaip piktžolė , nes nemoki įsiklausyti į kito nuoširdžius jausmus išreikštus muzika ...
Jumbo , ačiū Tau už šią muziką ! Šaunuolis !!!
Po šiais žodžiais pasirašo: Buvęs muzikantas , kultūros žymūnas , Bratka .
Re: pagavau vaiduokliu pora:]]
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 12, 2005 10:36PM

o ar aš sakiau kad man nepatinka? Man patinka. Dar labiau patinka procesas :) Gi desimt kartu sakau - tai mano paistalai, as vat taip daryciau. O jumbo daro kitaip, ir darys kitaip vis tiek :)

ps. Siaip bratka negalima neblaiviam reikstis forumuose, is ryto gali buti kiek nepatogu ziureti i rezultatus :) :) :)
Sorry, only registered users may post in this forum.