midiaudio logo

Demesio Mazeikieciams!!!

Cerberis666 (IP Logged)
March 19, 2005 06:46PM

Jei cia lankosi muzikantai is Mazeikiu tai gal galit kas pamacyt su vokalu, ta prasme jieskau vokalisto/-es, bo tai ziuriu kokia tai didele problema su situo reikalu pasidare...taippat klavisisto su savo klavisu.
P.S vestuvems negrajinsim!... na nebent kas is musu xebros zenitusi...:)

su manim galima susisiekti tel.:+37067527538 kviesti Raimi, e-mail raimondas_rozenbergas@yahoo.com
Re: Demesio Mazeikieciams!!!
V.V (IP Logged)
March 19, 2005 09:16PM

Sveiki.Kaip nekeista vienas kitas Mažeikiškis čia irgi lankosi.Džiugu,kad ir pas mus po truputį vyksta pasikeitimai ir nedrasiai bandom išlyst iš sklepų į viešumą.Aš groju klavišais su ROLAND VA-7.Norėtusi sužinot plačiau kokios mintys gimsta pas Jus.Aš neprofesionalas,groju tik penkti metai,vokalas aišku silpnas.Blogiausiu vaijantu gal ir tiktčiau...
to V.V
Cerberis666 (IP Logged)
March 20, 2005 09:07AM

Na siaip mintys pas mus kolkas pradinej stadijoj, o jei rimciau tai vis dar bandau sukomplektuoti xebra (nors gabala jau daryti pradejom), nes dabar esam kaip as juokaudamas sakau as Gintaras ir visas orkestras kompe :)... Na, o jei rimciau kazka mastai tai parasyk i maila arba paskambink susitiksim ir pasikalbesim rimciau...

Raimondas



Edited 1 time(s). Last edit at 04/01/2005 06:06PM by Cerberis666.
Nu V.V
Cerberis666 (IP Logged)
April 01, 2005 06:05PM

Nu V.V tu turbut labai uzsiemes zmogas, kad nei zapiski, nei zvonka tsakant...:)
O mes jau vokaliste turim taip, kad zinok ir klavisistas gali atsirasti :)
Re: Demesio Mazeikieciams!!!
Xenon (IP Logged)
April 01, 2005 10:03PM

Augam :) Brendam :)
Re: Demesio Mazeikieciams!!!
V.V (IP Logged)
April 04, 2005 09:13PM

Na Is manes kaip is suns penktos kojos gali buti ir mazai naudos.Pakratykit stipriau Mazeikius grojanciu tikrai yra.O jei surasit bus labai saunu,juk svarbiausia igivendint savo svajones.Nesenai esu pasikeites savo sintezatortiu,todel dabar diena nakti"griauziu" ji.Zadejau paskambint bet paskutinem dienom sunervino sintezas-skambuti atidejau velesniam laikui.O gal kaip tik as jus isgelbesiu,per ta laika susirasit gera profesionalu klavisista ir neteks del manes gedos turet
Re: Demesio Mazeikieciams!!!
Ega (IP Logged)
April 07, 2005 12:17PM

Ar jus chebra kartais ne reagee grojat???
Sorry, only registered users may post in this forum.