midiaudio logo

Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius

axel'is (IP Logged)
April 25, 2005 02:01PM

Galima daug ką suprasti, bet tai, kad Kauno dienas organizuoja Vilniečiai tiesa sakant yra KVAILA.Tai tas pats kaip , kad Vilniaus miesto šventę organizuotų Kauniečiai :) juokinga...
Ką manot gerb. forumo dalyviai.
(P.S. aš nesu nusistates prieš Vilnių ar Vilniečius :) )
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
axel'is (IP Logged)
April 25, 2005 04:25PM

Na dabar man jau aišku kodel "Kauno dienas" vilniečiai organizuoja.
Na tokio pasyvumo dar nemačiau šiuo klausimu.
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
Kandizijauskis (IP Logged)
April 25, 2005 05:16PM

:) nu.
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
asdf (IP Logged)
April 25, 2005 05:26PM

tai cia turetu buti klausimas kaunieciams
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
**Rimas G. (IP Logged)
April 26, 2005 04:47PM

Nieko nuostabaus.
Jūros šventės (kur Klaipėdoje) "kultūrinės programos" (ir finansų, suprantama) liūto dalis taipogi tenka vilniečiams. Kiek ten tos kultūros,- standartinis tūsas: "kur jūsų rankos" ir "duokit triukšmo", tačiau babkės nekvepia. Ir šventės administracijai galvos nereikia sukti, svarbu sąskaitas laiku apmokėti.
O apskritai visų totalinių švenčių meniu nesikeičia jau seniai: "Švyturio" alus ir "kur jūsų rankos", nepriklausomai ar tai "Pūkas", ar "Lietus" atvažiavo. Keturiolikinės klykia ir alpsta dėl savo vietinės reikšmės dievaičių, o pacanai, permier prisimaukę "Švyturio" ar kokio kito raugo, totaliai "nužymi" visus artimiausius kampus, kartais snukius apsidaužo - iškilmės gi, tokia proga - ir išsiskirsto iki kito karto. Pagyvenę fisosofiškai pakraipo galvom: "mūsų laikais taip nebūdavo" ir slepiasi savo urveliuose, kad "po ranka" kokiam ereliui nepakliūtų.
O vietinė valdžia pasideda varnelę ataskaitose: ŠVENTĖ ĮVYKO!
Amen.
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
Sink the pink (IP Logged)
April 26, 2005 09:39PM

Tikrai, ta Juros svente man asmeniskai idomi vienui vienu aspektu (ne muzikiniu vis delto) , kad galima po turgeli pabraidyt.
Re: Kodel Kauno dienas organizuoja Vilnius
axel'is (IP Logged)
April 28, 2005 02:46PM

Oi šelmis tas KANDIZIJAUSKIS :)

Rimas G. esi tikrai 100% teisus.

Sorry, only registered users may post in this forum.