midiaudio logo

Del kontrolerio

vytti (IP Logged)
July 16, 2010 11:49AM

Yra toks dalykas kaip Mackie - Big knob [url=http://www.mackie.com/products/bigknob/index.html]Mackie[/url]

Taciau man jis asmeniskai yra per brangus, gal yra kokiu tai pigesniu atitikmenu su panasiomis charakteristikomis?

Is anksto dekoju.
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 19, 2010 08:57AM

Tai ka jus naudojat savo studijose? Na tada palengvinsiu situaciją: labiausiai reikėtų, kad būtų talkback box funkcija, garso reguliatorius, gal monitorių perjungėjęs ir t.t.



Edited 1 time(s). Last edit at 07/19/2010 01:22PM by vytti.
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 19, 2010 03:16PM

Na tai dar lengvesne uzduotis:
Kur isigyti Lietuvoje:
Behringer MINIMON MON800 [url=http://www.behringer.com/EN/Products/MON800.aspx]Behringer[/url]

Arba

[url=http://www.samsontech.com/products/productpage.cfm?prodID=1650]Samson[/url]

Arba

PreSonus CSR1 Studio Monitoring System
[url=http://www.presonus.com/products/Detail.aspx?ProductId=45]Presonus[/url]
Re: Del kontrolerio
(IP Logged)
July 19, 2010 07:21PM

Visi kaip išmirę :D
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 20, 2010 08:51AM

Grynai, jauciu visi atostogauja...
At sudas...
Nu vis dar laukiu, nes reikia isigyti...
Re: Del kontrolerio
[kustas] (IP Logged)
July 20, 2010 09:13AM

Pasisakanciu nedaug, tai pasireiksiu pusiau i tema: Mackie - Big knob'as daiktas geras ir patogus, teko paciam dirbt; kai pripranti - keista, kad tiek ilgai be jo dirbai :) Kitu aparatu nebandziau :)-D
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 20, 2010 10:53AM

As zinau, kad jis geras, bet man siai dienai jis per brangus.
Re: Del kontrolerio
(IP Logged)
July 21, 2010 01:04AM

Na aš vis svajingai žiūriu į Euphonix System 5MC, bet man irgi per brangu :(
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 21, 2010 08:41AM

Radai ka palyginti :-)))
Re: Del kontrolerio
(IP Logged)
July 21, 2010 01:58PM

:D:D:D :)-D
Re: Del kontrolerio
Gintas T. (IP Logged)
July 21, 2010 07:38PM

vytti Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai ka jus naudojat savo studijose? Na tada
> palengvinsiu situaciją: labiausiai reikėtų, kad
> būtų talkback box funkcija, garso reguliatorius,
> gal monitorių perjungėjęs ir t.t.


TC_Studio_ Konnekt48 su [u]remote controleriu[/u]. Jis viską tą daro(tu)
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 22, 2010 09:11AM

Gintas T. Wrote:
-------------------------------------------------------
> vytti Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tai ka jus naudojat savo studijose? Na tada
> > palengvinsiu situaciją: labiausiai reikėtų, kad
> > būtų talkback box funkcija, garso
> reguliatorius,
> > gal monitorių perjungėjęs ir t.t.
>
>
> TC_Studio_ Konnekt48 su remote controleriu. Jis
> viską tą daro(tu)

Na kazkaip viso pirkti nereiketu :-) Turiu as interfeisa kurio man sociai pakanka. Kas kitu variantu?
Re: Del kontrolerio
(IP Logged)
July 22, 2010 03:41PM

Trumpai apie tai, ką aš naudoju. Prieš kažkiek tai metų, įsigijau MINIMON MON800, kadangi naudojau porą monitorių ir dar ausines(nes korta neturėjo ausinių išėjimo). Patogus daiktas buvo, kokybe nesiskundžiau(tik galbūt buvo ne iki galo atiderintas kanalų garsumas, tai reikėjo ranka pareguliuot). Patogu ir dėl daugelio įvairių išėjimų/įėjimų tipų.
Tada užsinorėjau kažko geresnio. Kaip tik pasitaikė nusipirkt Kurzweil Rumour reverbą, apie kurio keitklius jau seniai girdėjau daug gero. Tada pagalvojau apie ausinių stiprintuvą ir susikonstravau aukštos kokybės, su didžiuliais kondikais, geriausiais opampais ir varžais ir ALPS potencu. Pasijungiau į Kurweil'ą, tada palyginęs su tiesiog [u]linijinis išėjimas->ausinės[/u] kombinacija, nusprendžiau, kad absoliučiai jokio skirtumo garse nėra. Pradėjau ieškot priežasties ir padedamas Žygio supratau, kad linijinių išėjimų impedansas puikiai atitinka ausinių. Vadinasi jokio papildomo aprato kelyje nereikia.

Taigi dabar esu pasmerktas nenaudoti nieko kelyje, suprantama, laimiu garso kokybės. Be to, kadangi garsumo reguliavimas skaitmeninis, išvengiu netolygumų tarp kanalų.
Blogoji dalis ta, kad rankomis turiu kaišioti tai monitorių, tai ausinių laidus į DA išėjimą. Bet jei turi gerus kištukus, galima priprasti.

Visos šitos rašliavos esmę, kad mažiau yra geriau.
O apie Mackie produktą, tai girdėjau, kad jie spalvoja garsą(ir tuo galiu patikėt, nes prifarširuotas ko reikia ir nereikia, tokiu būdu labai sunkiai išvengiama spalvelės).
Ir pačiam teko naudotis nemažai, tačiau pats monitoringas buvo nekoks, taigi nesijaučiu kompetetingas patvirti.

Pats rekomenduočiau Presonusą, nes naudojau ir šitų aparatų, nuomonė puiki ir dizainas lygiuojasi į Cranesong Avocet, gal net geresnis :)

Dar apie Behringerio produktą: kai tikrinau skirtumus tarp mano ausinių stiprintuvo ir Behringerio, pasirodė, jog pastarasis lyg ir šviesesnis. Išsimatavus, maniškio dažnių kreivė pasirodė ideali tiesė, o vat Behringeris turėjo tiesę, tačiau ji buvo pasvirusi nuo -0,5db žemų dažnių iki 0,5db aukštuose, taigi akivaizdu, kodėl jis pasirodė šviesesnis. Bet šiaip geras dalykas, pagal kainą vertas dėmesio(nors ir stovi kampe nenaudojamas) :)
Re: Del kontrolerio
vytti (IP Logged)
July 22, 2010 04:20PM

Tai jei stovi nenaudojamas as pajamciau :-)

Ir labai dekui uz gera komentara.
Sorry, only registered users may post in this forum.