midiaudio logo

asmenine svetaine

jumbas (IP Logged)
June 02, 2005 12:52AM

pagaliau ismeciau ta "blonknoteli" is serverio ir idejau pilna svetaine.
Smagaus ziurejimo: http://www.jumbo.666.lt :)
Re: asmenine svetaine
Rimas (IP Logged)
June 02, 2005 11:31AM

Puiki svetainė, puikus grojimas.:)
Tin paskutinis video (koncerte) tragiškai gan atrodo:)
Re: asmenine svetaine
ShadowLess (IP Logged)
June 02, 2005 11:39AM

Graziai suregztas ;)
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 02, 2005 12:55PM

Aha man irgi patiko :D Tik svetaine galetu truputeli sviesesne ir ne tokia niuri boot :) Taciau cia tawo reikalas.
Taip pat labai patiko kad padekojai Yngwie'ui ir Maidenams. :) Jie man irgi labai patinka.
Re: asmenine svetaine
muta (IP Logged)
June 02, 2005 01:11PM

nu man tai kaip kokiam seniui galetu biski viskas paprasciau buti ir lietuviskai

:)
Re: asmenine svetaine
Mantas (IP Logged)
June 02, 2005 05:04PM

Na viskas labai grazhu ir t.t., bet firefox kreivai rodo. Linfengu svetainej irgi. Geriau pataisyk, nes nepilnavertishkas reikalas, kai tik IE palaiko...
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 02, 2005 09:31PM

heh. kad ash su programavimu nedraugauju visiskai. biski html skaitau ir tiek. Kol sau saitus darau tai galvos neskauda ir kaip visad laikausi nuomones, kodai ir techniniai sprendimai programuotojams o ishvaizda dizaineriui:) Del niurumo tai jau taip yra kad norejau daug paslaptingumo, gal del to ir gimtaja kalba nerasiau nieko:) beje kaip intro muzikele?:]] "the future sound of London"
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 03, 2005 08:00PM

Muzikele tai labai tinka prie wiso tinklapio :) Taip pat saunu kad atnaujinai mp3 skyriu. Butu nieko jei dar ir video idetum.
Jumbo, gal tu kartais esi irashes koki Iron Maiden coveri? Jei taip tai gal imestum i sawo saita? :D
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 03, 2005 08:15PM

jo ishtikro netgi ne viena:) Na galesiu asmenishkai tau pametet:))
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 04, 2005 06:19PM

keletas nauju video:) MEDIA
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 05, 2005 12:06AM

Shaunuolis Jumbo.Taip ir toliau! Tikrai smagu ir idomu pasiziureti tawo video :)
Tik norejau paklaust kaip wadinasi ir kaip padarai ta garsa sawo video su vintage vs6 mazdaug 3 sekunde. Nes kaip tik vienam kurini reikia bet nzn kaip tai padaryt :) Bandzhiau bet man rodos kad netaip.
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 05, 2005 01:08AM

nu aciu aciu:) tiesasakant kuo labiau noriu save pareklamuot tuo ishtikro blogesnis gitaristas jauciuosi:))
anyway..... ten vadinasi flazioletas. yra dvieju tipo. (nu gal ir daugiau uzhvadint galima butu).... tai vienas kai virsh lado prilieti styga 5-7-9-12 laduose.... arba kitas budas : stipriai laikyt mediatoriu pirshtuose ir tuo metu kai mediatorius perbraukia styga, tai styga staigiai atsimusha i ish paskos einanti nykshti kuris laiko mediatoriu.:)
nevisai pedagogiskai paaiskinau bet manau supratai
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 05, 2005 10:52AM

Jo supratau. Tuo antruoju budu ir bandzhiau daryt. Na matyt teks dar pasitreniruot. O ar tau jau wisada isheina?
Man tai atwirkshiai, kuo daugiau paklausau ir pamatau ish tawo tinklapio tuo geresnis gitaristas atrodai :D Tikrai labai gerai, kad yra zmogus kuris kazka daro ir stengiasi. :)
Shiaip tai as tau turechiau dar milijona klausimu apie grojima, equipmenta ir t.t. , bet jauciu ir taip tawe uzknisau :)
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 05, 2005 01:21PM

Nu daugmaz gaunasi visada bet gal tik nevisada kokybiskai. Nors ash shita bajeri netaip ir seniai atkaliau priesh kokius 2-3 metus.
Tai klausk. bandysiu atsakyt. Nors matai ash irgi ne su profesionaliu equipmentu groju tai nebus ka daug klausinet:)
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 05, 2005 02:26PM

Nu pirmiausia butu idomu suzhinot kiek laiko groji per diena ir ar seniai pradejai grot Malmsteena.
Ar kada nors perstatineji sawo zoomo efektus?(as anksciau norejau pirkt bet persigalwojau) Nors man labai keista kaip tu su juo isgauni tokia kokybe.
Tu mokiniesi is GP4? Gal galetum pasakyt koki kuriniai pagerino tawo technika?
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 05, 2005 03:02PM

oho:) Kaip inerviu koksai:))))
Priesh kokius 8-3 metus tam periode grodavau itin daznai, nuo 2-5 (5 valandos cia sumoj galetu but) per diena. Dabar del uzimtumo biski reciau bet irgi nebuna dienos be gitaros.
Zoomui keiciu parametrus. Pvz grupeje kai repetuojam statau vienaip, koncerte dar kitaip, namie dar kitaip. Dabar turiu pora zoom'u. Vienas zoom505 (dovana), ir zoom 606 (paskolintas neribotam laikui). Bet galvoju pradet analoginiu pedalu supirkimus, nors tiesasakant gyvai grojant koncertuose zoomas atsiperka. Plesiant per gerus kubus ar kabinetus koncertuose is to zoom'o visai nesijaucia sintetika, sakyciau atvirksciai - labai kokybiskai nesumaltas su gera ataka garsas. O visa kita pas zoom'a aparat distortiono tai liuks, jeigu dar galetu normaliau viskas reguliuotis (nes paprastai tai buna jau uzhprogramuotas efektas, ir gali keist labai ne daug ka). tai butu pasaka.
Malmsteena senai zinojau bet uzhsikreciau kokiais 2001-2002, draugas parode. Dabar jau nebesergu, tik siaip ilga laika ji grojus tai atsiliepe mano grojimo manierai kazkiek.
Va gerai kad paklausei kokiae kuriniai pagerino technika, tai galiu pasakyt kad ne kokie black-sabbath, nirvana ar limp bizkit :)))) o Yngwie Malmsteen - black star, far beyond the sun ir blitzkrieg. Taip pat Chris Impeliteri - 17th century chiken picking, taip pat Nightwish - labai nemazhai gabalu ir Stratovarius - speed of light, stratofortress.
Gal kokiu 14-15 metu pradejau ish klausos nuimineti visokius iron maiden ir pan. O kai guitar pro atsirado tai beliko tik pasitikslint:)) siaip ash guitar pro labiau kurybai naudoju.
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 05, 2005 04:06PM

Tai wa interviu tesiasi :D As nesuprantu kaip galima Iron Maiden is klausos grot, kartais boona sunku ir zhinant natas sugroti (nors groju jau 4 metus). Tai tikriausiai nemzhai grojai kad jau 15 metu nuiminejai. :) O Solo irgi is klausos?
Man labai ydomu ar tu gerai ismanai teorija? (Nes man sunkokai sekasi) ir ar ji tau reikalinga?
O wat del pedalu tai nesuprantu. Ant procesoriu daug kas sako sintetika, tai ka jie patys naudoja? Analoginius pedalus? Tai argi procesoriuose efektai nepaimti is analoginiu pedalu? (Sorry jei biski nesamones rasau :))
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 05, 2005 04:17PM

pas mane teorija baigiasi ties tuo kad zinau C, F ir dar kazkuri akorda ir gama zinau nuo DO :)))) daugiau muzikines teorijos ant gitaros nezinau, bet nemanau kad jinai dabar man ka pakeistu, butu pakeitus anksciau, dabar visa ta teorija savo praktinemis ziniomis igyjau. Na dabar butu kad sueinu su muzikantais kokiais, jei reikia kur pagrot ir jie kalba akordais tarpusavyje .. grok ta grok ana, o ash ish klausos viska greiciau atsirenku:) Matyt islavinta, kazkur 3-4 metu imdavau lupine armonikele, metalofona i rankas. Elektrine (apskritai gitara) pirma kart namie isvydau kokiu 7-8 metu. Nuo to laiko ir bendrauju su ja.
Nu vat ziurint kokie procesoriai bet tie pigus zoom ar digitech irasham nelabai tinka. del live-performance dar galima pasigynchit mazhumele:) Apskritai taigi nera jie shudai... ne siaip sau juos gamino, tobulino ieskojo geriausio varianto. Pasiziurekim... Ritchie Sambora ish Jon Bon Jovi naudoja zoom 505 II koncertuose:)) ar bent naudojo seniau. man tai patinka kad jis i striukes kishene telpa ir labai lengva suvaldyt.
Nu ash asmenishkai megstu analoginius pedalus bet ne visus. Turejau toki DOD thrash master, tai ten pabaisa. Po koncertu (kur groja keliso ir daugiau grupiu) kitu grupiu gitaristai manes klausia koki pedala naudoju nes axujenai gerai skambejau, kai pasakau kad zoom 505 I (pats pirmasis zoom'as) tai jiem paumeja gliaukoma:)) Nu sakau... gyvai grojant visai kas kita, kai obertonai, sales akustika ir visa kita ta sintetika kazkiek slepia ir palieka tik ta ashtru, shvaru, su gera ataka garsa, kurio nebutu su lievu analoginiu pedalu grojant tom paciom salygom. Nu bet irashai kaip sakiau kas kita. Is zoom'o line-ino irasineju tik ish biednumo ir del to kad nenoriu viso namo vaishint savo muzika:) Aisku galeciau i kuba susikisht viska... mikrafa pasistatyt. Bet...
Re: asmenine svetaine
Nick (IP Logged)
June 05, 2005 04:39PM

Oooo tai labai gerai kad be teorijos galima apsieiti :) Sawo draugui parodzhiau kaip tu groji tai jis buwo maloniai nustebes. Mes abu ankschiau negalwojom kad Lietuvoj yra padoriu gitaristu, o tau dar tik 20 metu! :) Ar daug pazhysti zmoniu grojanciu pan kaip tu? Ka galwoji weikti ateity? Gal uzhsiimsi dar rimchiau?
Tiesa kaip del tu Maidenu coveriu? :D
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 05, 2005 10:03PM

manau yra. teko matyt ishtikro:] ir pazystamu keletas yra. Neteko gitaru vakare pabuvo praeitais metais "combo" klube? Varnagiris, Rainys, Lesniakas ir t.t.
del maidenu coveriu dar reikia paieskot, bet nebus kazhkas oh:) nes irasinejau priesh kokius 4-6 metus.
Re: asmenine svetaine
Rimas (IP Logged)
June 07, 2005 11:26AM

jumbas Parašė:
-------------------------------------------------------
>Turejau toki DOD thrash master, tai ten
> pabaisa.

Gal galėtum detalizuot kuo jis tau nepatiko? Aš tik šį pedalą teturiu (iš distortion) ir kažkaip jis man labai patinka. Tiesa teko išbandyti nedaug kitų, pvz zoom trimetal, bet man jie taip nepatiko kaip maniškis DOD thrash master. Kube mano lempiniam distortion taip pat ne toks ryškiai skardus kaip kad su šiuo pedalu. Tiesa tu ten lyg pardavinėjai ar kažkas kitas kur internete buvo tai garsas demo kai buvo taqi visai buvo nepanašus į maniškio pedalo garsą.
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 07, 2005 07:43PM

zinok neturiu supratimo, gal ishtikruju skiriasi:)) Pas mane tikrai originalas buvo. made in USA, salt lake city ir t.t. Yra toks modelis internete. ale gi dar priklauso nuo gitaros ir kubo. Nu man kodel nepatiko: viduriniu dazniu nerasta, vien glushinantys zhemi ir dzherzgiantys patys auksciausi, tie duzgimai.
Re: asmenine svetaine
Rimas (IP Logged)
June 08, 2005 11:58AM

A nu taip, čia gal skonio reikalas, man tie aukšti patinka. Tas medalas skamba per visus stipriakus vienodai. Jis skirtas praktiškai tik Trashui - grynas trash garsas.
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 08, 2005 12:18PM

nu man tai pvz slayer ar metallica geras thrasho pavyzdys. Bet tokiai muzikai imciau BOSS mt2. Suprantu kad tie ir aukshti ir uzhperegruzinti zhemi man visai nemaisytu, bet kad kazkuri jo pakopu taip suduslina viska kad jokios atakos nelieka, toks vaizdas kad stygos, nuemejai, garsiakalbis i kokia vata ivynioti butu:] hiperbolizavau aisku.
Re: asmenine svetaine
Rimas (IP Logged)
June 09, 2005 10:46AM

Gal galėtum paaiškinti kas yra ataka?
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 09, 2005 05:18PM

nemokesiu moksliskai paaiskint, deja.
Nu zinai.. buna distortionai kur duodi palm-muting'a (manau zinai kas tai) ir suskambejes garsas buna lyg "Purpt" ... o va kad ir BOSS mt2 kerti per stygeles ir "čiakšt" ar panasiai:]
Re: asmenine svetaine
**Rimas G. (IP Logged)
June 09, 2005 11:01PM

Apskritai instrumentalistai (visi: pūtikai, stygininkai, pianistai) ataka apibūdina garso pradžios tikslumą bei charakterį, o tuo pačiu ir paėmimo (užgavimo) būdą. Iš čia: gera atka - tiksli, artikuliuota garso pradžia, bloga ataka.... patys suprantat. Profi garso formavime tai vienas esminių elementų, nes geros atakos gali būti masė variantų. Iš esmės tai rodiklis, kai garsas pasirodo reikiamu laiku, reikiamu charakteriu ir stiprumu. Visa kita - niuansai.
Taip pat tai ir instrumento kvaliteto rodiklis. Jei instrumentas ar koks pribambasas prie jo nejautrus - ataka visada problematiška. Kadangi tai pakankamai universalu, manau, kad ir gitaroms su visa savo pedalų virtuve visai tinka. Gi kalbam ta pačia muzikos kalba, gal tik kiek skirtingu dialektu.

**Rimas G.
Re: asmenine svetaine
jumbas (IP Logged)
June 09, 2005 11:30PM

Stai ir profesionalo paaiskinimas. Aciu:)
Re: asmenine svetaine
Rimas (IP Logged)
June 10, 2005 04:31PM

Tiesa sakant nieko nesuopratau. Gal kas pavyzdeli pateiktu geros ir blogos atakos pavyzdzio:)
Sorry, only registered users may post in this forum.