midiaudio logo

balso irasymas

teptukas (IP Logged)
April 13, 2011 08:18AM

Sveiki, noreciau jusu komentaru smiling smiley

[soundcloud.com]

Re: balso irasymas
RimasG (IP Logged)
April 13, 2011 03:34PM

Na, kameriška, intymu, šviesu ir t.t. Gitara -perfect, viskas stiliga, tačiau... tokioje stilistikoje svarbus tekstas - jį galima skirti tik po specialių pastangų. Taigi, jei ne dainuojančio (vaiko?) profesinės klaidos, tai suvedimo - tikrai. Apie kitus akustinius parametrus negaliu spręsti, nes čia jau ne mano pievos smiling smiley

pranza (IP Logged)
April 15, 2011 09:18AM

visai neblogai, gitara tik kiek užvelta ir link nuobodaus dėžės garso traukia, duok man gal jį dar pamasterint, ar netgi atskirais takais balsą ir gitarą, gal visai gerai išeis smiling smiley

[audiomastering.lt]

teptukas (IP Logged)
April 15, 2011 09:24AM

jei rasiu sumesiu kad galetum pazaist su juo, senai cia daraiau, ir va galvojau parodysiu.....na isvis as galvoju cia ne vaikaim dainuot tokias dainas smiling smiley

august (IP Logged)
April 18, 2011 10:54PM

atkreipiau demesi kad muzika sau o vokalas sau... nera visumos..nelimpa...klausiau gal puse minutes.. siaip grazu ir silta

teptukas (IP Logged)
April 19, 2011 12:35PM

gal glaima patarimu kaip viska sujungt i bendra? ar tiesigo ne ta daina atlikejui???

boolve (IP Logged)
April 19, 2011 08:04PM

na mano balsas mažai sveriantis, bet sakyčiau koxtai Radio Edit variantas, milimetriuką mažiau vokalo norėtūsi.. Arba gal viskas išsitaisytu kaip sakė pranza kad gitarą pagyvinti.

Have A Nice Day

Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)