midiaudio logo

Ivertinkite mano kurini, please

Pointless (IP Logged)
July 13, 2005 07:00PM

Sveiki! Cia mano naujausias kurinys - http://www.anywhereenterprises.com/1/1/a?a=dF&p=qqzy7PIOQpQZOAArl1OAArl1 (issaugokite su Save target as...)
Lauksiu nuomoniu, pastabu, pasiulymu ka jame galima butu pagerinti.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Siaip ciuvas (IP Logged)
July 13, 2005 08:21PM

žmona vertina teigiamai, sakė tūsams pats tas. Jei traukčiau žolę - jai pritarčiau :)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
samogit (IP Logged)
July 16, 2005 12:03PM

Parpalynė kaip ir visos kitos parpalynės... jau taip standartiška ir nučiulpta, kad net gyvent noras praeina paklausius tokios muzikos. Nu nafik reikia kurti dar vieną parpalynę, jeigu jų yra padaryta jau kokie penki milijonai ir visos skamba taip pat? O pagerinti siūlyčiau taip - Shift+Delete. Arba nors kokią melodiją uždėk, nes nėra jokios melodijos, nėra nieko išskyrus numatytą standartinį plerpsėjimą. Aišku noras kažką daryti - pagirtinas dalykas, bet kur kūryba? Kur kūrybinės kančios? Šitam gabale nėra jokios kūrybos, ir leisdamas į pasaulį tokią muziką prisidedi prie dekadanso.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Fino (IP Logged)
July 16, 2005 02:04PM

Visai padoriai. Nekalbu apie instrumentu parinkima, kokybe ir tt-cia aisku kad nera galimybiu. Bet stilistiskai islaikyta viskas labai gerai. Be jokiu nukreipimu i pievus. Malacius.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Skaitmeninis (IP Logged)
July 16, 2005 04:26PM

Net neklauses sito gabalo jau pritariu samogit nuomonei :) (Kai perklausysiu, parasysiu pakartotinai)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
jumbas (IP Logged)
July 16, 2005 05:16PM

attitudes:) Gal man paklausius samogit ir skaitmeninio ishvis nesisiust?:)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Cerberis666 (IP Logged)
July 16, 2005 08:45PM

Nepyk,bet eilinis bumsas,nieko orginalaus...na nors kazkas tai idomesnio butu, o dabar vos ne is presetu viskas...Vien zuo...

Raimondas Rozenbergas
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Pointless (IP Logged)
July 18, 2005 12:09PM

Aciu visiems uz komentarus!
Jumbai, zinoma paklausyk! Is tiesu nesutinku, kad kurinys blogas. Zinoma, pirmos 50 sekundziu skamba labai nuobodziai, bet po to yra viskas gerai. Be to, as kurinio dar nebaigiau, pirmame poste parasiau apie tai. Melodija nera sudetinga, bet as norejau ne sudetingos melodijos, o jausmo ir idejos perteikimo. Jus negalite to pajausti, bet yra tokiu, kurie jaucia tai.
Galima sukurti melodija is simto natu, kurios sugros ja per 20 sekundziu, bet tai neskambes geriau uz keliolika natu, pasikartojanciu viso kurinio metu. Cia as ne apie savo kurini, o apskritai kalbu.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Vytas (IP Logged)
July 18, 2005 01:05PM

kickas-lux
trumpas synthas(tipo melodija)-cia silpnai,netinka tokiam letam BPM
harmonija-irgi soundas nelabai,ir paskutinis akordas kazur i lankas nukeliavusi kvarta
2:10 minute-cia faina,nice
percussion ant tranzo beato,nieko nieko
bosas-monotonas,bet cia gal ir nieko,tinka :)
pats stilius: old trance + ambient prieskoniai.....grynai tranzas,nes nera nei kulminaciju,nei isgyvenimu...yra tik apdujusi bendra busena

nice darbelis
8/10

ivertinkit ir mano :)

http://www.midiaudio.net/phorum/read.php?6,17581
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Cerberis666 (IP Logged)
July 18, 2005 02:45PM

Tai va butent,labai teisingai pasake Vytas,nera jausmo,nera kulminaciju ir isgyvenimu... tai atleisk kur cia melodija?Ir nesutinku su tavim,kad geriau kazkiek minuciu muzikinio ananizmo negu 20s isties geros ispudingos muzikos...Nors nesu "elektronscikas", bet jaunystei paklausydavau R.Miles, Space, J.M.Jare, Kraftwerk, tai siuliciau ir tau tai padaryti... tsakant paklausyti sios muzikos "tevu"...manau, kad turetu padeti, nes ten yra visko ko truksta tavo kurinyje, aisku nieks nesako, kad reik chalturinti, bet pasimokyti galima :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07/18/2005 02:53PM by Cerberis666.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Skaitmeninis (IP Logged)
July 18, 2005 05:03PM

Siaip kurinys nuobodokas, bet bosas skamba visai neblogai. (O likusi mano nuomones dalis nepasikeite)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Vytas (IP Logged)
July 18, 2005 07:27PM

pointless,jei nepatinka drumas,tai paklausyk mano trance experimental...gal tas labiau patiks ;)

http://www.soundclick.com/bands/5/mooonbird_music.htm spaust footclub
Re: Ivertinkite mano kurini, please
samogit (IP Logged)
July 18, 2005 11:02PM

Pardon Pointless... truputį per žiauriai užsipuoliau... bet kad taip viskas aplink supaprastėję ir sintetiška... kalbos primityvios ir banalios, praeivių akys nieko nebesakančios... tai norisi kad nors meilė ir muzika išliktų gyva ir nesintetinė. Todėl ir negaliu pakęsti tos parpalynės aplamai, o tavo gabalas pyk-nepyk niekuo nuo kitų nesiskiria. Tikrai pamėgink pastudijuoti elektroninės muzikos pionierius kurių kūryba tiesiog spinduliuoja jausmingumu ir originalumu. Parodyk pasauliui, kad kompas tai tik įrankis Muzikai kurti, o ne dėlioti numatytus samplus kaip kad vaikai dėlioja lego. Va tada gal net pats Jumbas atsisiųs tavo gabalą paklausyti pamatęs atsiliepimus apie jį :)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
MINDO (IP Logged)
July 19, 2005 12:33PM

SVEIKAS, iskur pats busi? Pazystu viena zmogu kuris kuria panasia muzika ;) Gal cia jis?
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Pointless (IP Logged)
July 19, 2005 03:58PM

Aciu, samogit, pasistengsiu tobuleti :)
As is Vilniaus, MINDO, nemanau kad tu mane pazisti :) Studijuoju VU programu sistemas.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
profas (IP Logged)
July 23, 2005 02:33PM

Na tiesa pasakius eilnis fruty loopso produktelis lievi tembrai, apie charma nieko nesakysiu, nei geras beatas, ir emociju nesukelia jokiu. Pirmiausia pasidomek kas toj sryti profesionaliai dirba, po to pabandyk kopijuoti.Pamatysi, kad rimti reikalai nesidaro per 30 min. kartai uztrunka kaliolika metu(placiai pagalvojau). kol isikerti ka reiskia muzika ir kokia jos funkcija...tai tiek.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Pointless (IP Logged)
September 30, 2005 10:07AM

Gerokai patobulinau kurini!
http://pointless.strana.de/freelancer_the_summer.mp3
Bet tikriausiai vel sulaksiu kritikos...
Jumbai, parasyk ka nors, as juk tavo kurybos klausiau ir klausysiu :)
Vokalas kazkur internete buvo surastas ir pritaikytas.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 30, 2005 11:09AM

man visai patinka.
Re: Ivertinkite mano kurini, please
jumbo (IP Logged)
September 30, 2005 12:56PM

neblogai. nezinau ka dar pasakyt, nelabai ismanau sito stiliaus:)
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Pointless (IP Logged)
September 30, 2005 08:27PM

Aciu kad paklauset :)
Sintezatoriaus melodija gana paprasta, pasistengsiu ateityje sudetingesniu daryt. Bet man gana sunku, nes natu nepazistu ir grot nemoku, todel galiu valandas pralest vien tik melodijos, kuri skamba mano galvoje, atgaminimui programoje. Na, bet dabar jau skaitau knyga "Piano for Dummies" :) Daug ka naujo suzinojau!
Re: Ivertinkite mano kurini, please
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 30, 2005 09:08PM

labai rekomenduoju pastudijuoti muzikos teorijos pradmenis, ir geriausiai su kokiu nors geru pedagogu. Kainuos, bet akys bus daug platesnes :)
Sorry, only registered users may post in this forum.