midiaudio logo

Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"

Dellamorte (IP Logged)
August 17, 2005 02:18PM

Įdomu išgirst profesionalų nuomonę;)

http://www.ossastorium.tk , skyriuje "muzika" kūrinys "Inferi".

Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
Kandizijauskis (IP Logged)
August 17, 2005 03:34PM

:) pikčiurnos.
nu sounds neblogai, tik man solo gitaros garsas nelabai toks tinkamas.. asmeniškai norėčiau ne tokio muilino :) nu bet čia skonio reikalas.
Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
Dellamorte (IP Logged)
August 17, 2005 07:38PM

Jo, šitam gabale solo garsu ir aš nesu patenkintas 100%, bet nesinorėjo po masterio vėl per naują viską "drąskyt". Kituose kūriniuose viskas ok.

Jei įdomu, equipmentas:

gitara: Ibanez RG 321, Fender Princeton 112 kubas, DigiTech Metalmaster fuzas.

Bosas: Tanglewood kažkoks:) + Ampeg kubas.

Būgnai: Tama "Rockstar"(Įrašinėta su midikonverteriais), Zildjian lėkštės (su mikrafais).

Ophys studio, Sound engineer - Vytautas Stankus. Kaunas \m/;)
Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
jumbo (IP Logged)
August 17, 2005 10:07PM

Jau pareiskiau savo nuomone grupes sveitaineje, bet siaip ir cia pasikartosiu kad fainai skamba ir sita grupe yra cool:) Tikiuosi greitu metu nepasikelsit :)) Nes augat kaip ant pupos:) sekmes Sauliui.
Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
Dellamorte (IP Logged)
August 17, 2005 11:41PM

Ačiū, Jumbai:) Šiaip aš jau seniai esu labai pasikėlęs - pasiklausk pas ką nori;)

O jei rimtai, tai nekantriai laukiu išgirsti naują Linfeng įrašą. Taip pat tikiuosi žymaus progreso ir gero soundo. Sėkmės!
Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
ShadowLessss (IP Logged)
August 18, 2005 11:24AM

Aukstam lygy, Sveikintina. Niex nepasakys kad undergroundine garso kokybe :)
Tik va tie midi konverteriai vietomis jauciasi. Bet tai yra geriau nei levai irasytu naturalus bugnai.

Sekmes, tolesneje kuryboje!
Re: Ossastorium (death metal,Kaunas) gabalas "online"
pablito (IP Logged)
August 25, 2005 11:16PM

je. kazkaip tie trigeriai nevezha visai. ir tie tama rockstar jokios prasmes nebetenka.. galima ir per rmif padauzhyt tada :) ar cia del mikrofonu stokos, ar del kortos in'u trukumo? pagrota tai gerai viskas. suvedimas ir masteringas taip visai neblogai padaryti, kibt lyg ir nebutu prie ko. aisku, kabinejantis gali prisikabinet prie daug ko, bet ner svarbu. svarbiausia, kad xebra groja ir kad parodo, kad visai neblogai groja.
nu gal cia skonio reikalas bus, bet parsisiunciau dar ir ankstesnio albumo daina kokia tai ad aspera. tai soundas zymiai labiau patiko. kazkaip gyviau viskas ir pilniau. o siaip sugrota gerai, ritmishkai viskas, nieko nenapi**, nors siaip visai metalo nemyliu :)
Sorry, only registered users may post in this forum.