midiaudio logo

Bajeriai Su tremolo

Xenon (IP Logged)
September 10, 2005 11:55PM

http://shurik15.nm.ru/bajeriai_su_tremolo_edited.mp3
:)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 12:21AM

maladec. Gerai padirbeta:]
Re: Bajeriai Su tremolo
inferno (IP Logged)
September 11, 2005 07:37AM

jooo pritrukau zhodzhiu....
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 01:22PM

reply from me:

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/jumbo_-_tremolo.mp3

katik inrasiau:]
Re: Bajeriai Su tremolo
inferno (IP Logged)
September 11, 2005 02:06PM

jumbo tu irgi pavarai;)
Re: Bajeriai Su tremolo
Xenon (IP Logged)
September 11, 2005 02:25PM

jumbo Man tavo irgi patiko :) Tu tepingu grojai ten ? Ar cia taop tremolo zulinai?
Pas tave, ziureiu, tremolo gers, pas mane derejimas tolko taip vaziuoja :)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 02:31PM

aciu, bet Xenonas matomai geriau padirbejes su tremolo ypac per toki trumpa laika:] As gitara su floydrose isigyjau pries 4 metus, ismokau naudotis bet praktiskai retokai naudojuosi, ypac dabar kai SG isigyjau. Jo biski yra tapingo, toj vietoj kur ritmo distortintos gitaros eina. O del derejimo, ar gerai uzhsirakina stygos ir paziuret ar bridzas tiksliai sugryzta i vieta, siaip po kiekvieno nulenkimo reiktu sprigtelt i prie singa puse siektiek:)
Re: Bajeriai Su tremolo
Xenon (IP Logged)
September 11, 2005 02:42PM

jumbo As viska ka galejau, viska padariaiu. Apie gitaru tobulima as zinau beveik viska :))
As tai irgi is nesinaudoji, bet rugsejo 5 i galva sove mintis ... :)
Tai pas tave floydas, strato tremolo ?
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 02:46PM

Xenon:
uzhvakar nusipirkau galu gale uzh 5 lt ish midiaudio tremolo rankenele savo stratui kuri turiu 5 metus;]]
O sita irasa dariau su samickYR660, floydrose underlicensed. Reiktu jau ji keist. "Spyna" 0 lado jau pakeista, nes ten nieko nebuvo like is jos:))
Re: Bajeriai Su tremolo
WaSp (IP Logged)
September 11, 2005 09:12PM

Nu saunuoliai abu!!! Ka daugiau pasakyt. Man dar toli. :) O koki kuriniai jums padejo geriau ivaldyti tremolo? Ar siaip nuo ko atsirado supratimas ir technika?
Re: Bajeriai Su tremolo
Xenon (IP Logged)
September 11, 2005 09:25PM

WaSp Ziurejau G3 koncerta :)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 09:31PM

Man visalaika iron maiden gelbejo. Kazkur 2000ais buvo techninis nuopuolis kai uzhsiveziau ant HIM:]]] Po to ryskiai pagerejo grojimas kai isimylejau Stratovarius, Malmsteen, Vai, Nightwish. Ypach pirmi du.
Re: Bajeriai Su tremolo
WaSp (IP Logged)
September 11, 2005 09:31PM

Ash ir ziurejau :) Bet mano gitara dar taip wistiek neskamba... :) O ka Jumbas? :) Kiti? Xenon vien koncertas padejo? :)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 11, 2005 09:37PM

visi varo kad vaj vaj vaj... cia koverius darai, nieko savo nesukuri. Gi kol neishmoksi valdyt savo instrumento ir nesubresi kurybai tai kaip kazka galima kurt. O tokio finalinio, deklaruoto subrendimo ir technikos igavimo nera, tobuleji visa gyvenima. Taigi koverius darai blogiausiu atveju kaip atlikejas (taip kaip klasikines muzikos orkestrai, ar estrada ir t.t. visados daro). O siaip tai cia "studija kopijuojant" vadinasi. Visose meno sriciu disciplinose pritaikoma.
Re: Bajeriai Su tremolo
inferno (IP Logged)
September 12, 2005 10:59AM

xenon achiu uzh animals ... jei prisimeni zhodzhius .... tai gaila bet jau nebera our house in new orleans.....:(
Re: Bajeriai Su tremolo
WaSp (IP Logged)
September 12, 2005 02:54PM

Sorry Jumbai. Nesamone gawosi. Kol parasiau klausima tai tu spejai ir atsakyma parasyt. :)
Nu aisq, reiks ir man dar labiau demesi atkreipt i technika koncuose. Jau is tu ka iswardinot nemazai turiu (Db Nightwish siunciu) :)
Tai wot, cia sitoj temoj gal ir ne prie ko, bet norejau jumbo paklaust tokio gan sudetingo klausimo. Tu kazkuriam poste minejai, kad nemokejai susiderint sawo ZOOM'o ir kad kai nuejai i repeticija is tawes net pasijuoke (pataisyk jei ka netaip kalbu). Nu vienzo mano draugas turi toki pati ZOOM'a ir jis man zada ji paskolinti keliems reikalams. Taciau per trumpa laika man reikia nusistatyti ji kad skambetu kuo geriau. Taigi gal ka pasiulytum? Nuo ko pats pradejai "didziasias permainas"? :) Zhinoma wisko neisaiskinsi ,bet bent minimaliai, kad galeciau pagrot kokius Iron Maiden :) Jei rasi laiko parasyk :)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 12, 2005 07:57PM

Jo viskas taip butent ir buvo.
Dabar tik man pasakyk kelinta zoom'a tau duos?
Re: Bajeriai Su tremolo
WaSp (IP Logged)
September 12, 2005 09:59PM

Duos ZOOM 505 II :)
Re: Bajeriai Su tremolo
jumbo (IP Logged)
September 12, 2005 10:10PM

zodziu prestafke tokia (iron maiden:D )

1. compressor - 6
2. drive - "lead" (gain 15)
3. ZNR - 9 (grojant per kuba AMP nereikia det)
4. EQ - 27
5. reverb - hall 1/2
6. level - 25


turek :]



galiu mazhdaug nusakyt ka dariau vos gaves zoom 505

1. limiter - 1
2. drive - "metal" (gain 25)
3. ZNR - 0, AMP - 9
4. EQ - 40
5. mod - chorus 1
6. reverb - hall 5
7. level - 30
Re: Bajeriai Su tremolo
WaSp (IP Logged)
September 12, 2005 10:34PM

Labaj dekui :) Kai tik pasiimsiu ir pasidarysiu tai parasysiu.
Nu aisq as pirma kart pasiskolines irgi wisko kuo daugiau dejau, bet greiciausiai tas daugiau tik gadina garsa ir kokybe. Dar karta aciu :)
Re: Bajeriai Su tremolo
Xenon (IP Logged)
September 13, 2005 06:38PM

Zoom tai afigenai :) Man irgi ispradziu atrode - nu procas, nu juk skamba viskas kaip per Telika, viskas kruta. Pagrojau savaite ir supratau koks sudas yra tie procai. Iskart pardoviau, nusipirkau kuba su lempiniu preampu ... Galvojau - nu viskas, nieko nebereik. Po savaites - neeee, nelabai gerai skamba, reikia pirkt fully-tubed kuba :)
Sorry, only registered users may post in this forum.