midiaudio logo

Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo

jumbo (IP Logged)
September 18, 2005 01:35AM

http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/gitaristas.swf

joke filmukas apie mane ir mano kaimyna:]
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
inferno (IP Logged)
September 18, 2005 02:19AM

nu ytau muzika geriau sekas negu videoklipai:D
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
WaSp (IP Logged)
September 18, 2005 10:53AM

:) Tai kaimynas toks piktas? :)
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 18, 2005 11:22AM

nea tai cia ne klipas:) Su grupiokais pristatyma darysim meno istorijai tai pasipraktikuot demushke ishkepiau tokio lygio:]]
O kaimynai tai realybej geranoriski, nes teko skaiciuot kad is beveik 80 butu tik keletas butu yra beinstrumenciai, o tik kai kurie neturi pianino. Mano laiptinej 1am aukshte fortepioniste ir smuikininke gyvena, antram aukshte klarnetistas ir pianistas, treciam aukshte pianiste, as ketvirtam, ir penktam aukshte gitaristas gyvenas:]]
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
WaSp (IP Logged)
September 18, 2005 11:28AM

Kaip gerai butu, kad aplink mane tiek muzikantu gyventu... O dabar kilometro spinduliu vargiai ka rasi :)
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 18, 2005 11:46AM

mano pirmoji grupe nuo 1998 iki 2002 buvo visi nariai is mano daugiabucio namo:) Klavishininkas, bosiste, ash ir bugnininkas, ir dar priesh tai buvo ex-bosistas ir ex-vokalistas ish to pacio namo:]] Ir repetuodavom savo daugiabucio namo susirinkimu saleje irengtoje namo rusy:] Vasaromis koncertai kasdiena vykdavo. Ot geri laikai man kaip 14meciui buvo.... po to iskart pirma karta i didesne roko scena jau savim pasitikintis lipau tiek "koncertu" prigrojes viso rajono bendraamziams ir ju tevams:]] Ijo.... ishtikro turbut daug ka lemia aplinka kur gyveni (gi galejau kokiu skustagalviu reperiu ishaugt, kaip kituose rajonuose buvo madinga) :))
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
Xenon (IP Logged)
September 18, 2005 02:05PM

Buga-buga :))
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
**Rimas G. (IP Logged)
September 19, 2005 04:08PM

Jumbo, idilė. Apsiverkt tiesiog galima. neįsižeisk, gerąja to žodžio prasme. Kaip filme. Amerikoniškam.
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 19, 2005 04:32PM

hehe:) Na tokia ir buvo ideja - parodija garsiuju gitaristu asmeniniu filmuku:]
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 19, 2005 09:56PM

prisiminiau dabar tuos laikus ir pamaniau gal kazkam jaunesnio amziaus idomu pasidare kaip ash pradejau savo kaip gitaristo karjera:]]
Isirasem savo pirmaji koncerta su juostiniu magnetofonu is kurio veliau perkeliau i kompiuteri. Koncertas ivyko minetoj namo sales studijoj 2000 liepos 18. Grojom tryse, ash buvau 15os grojau su jolana - iris per "venta" overdrive pedala ir lempini miksherini stiprintuva. Bosistas Julius is musu buvo vyriausias 16 metu su savos gamybos bosine gitara per stiprintuva "Rodina" ir jauniausias bugnininkas Mindaugas 14os metu su RMIF virtuvele:))

zodziu:
http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/overdrive_-_afraid_to_shoot_strangers.mp3

ir isivaizduot:
http://burgzt.laikas.lt/~emperor/l/overdrive_1.jpg

Tokia ta pradzia man buvo:)



Edited 1 time(s). Last edit at 09/19/2005 09:58PM by jumbo.
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
WaSp (IP Logged)
September 19, 2005 10:38PM

Tai aisq idomu :) Pats groju jau nebe tiek ir mazai, taciau tik dabar pradejau rinkti normalia grupe. Mazdaug prie metus gitaros mokytojas prijunge drauga Elwi o dar po pusmecio ir bosista Bakshi (kuris istikruju nebuvo bosistas ir net nemego bosu grot, bet mokytojas jam liepe) :) Tai wat pradejom mano ir Elwio iniciatyva daryti Iron Maiden coverius. Wisu triju megstami stiliai skyresi, bet wenu metu jau buwom taip gerai susigroje ir ismoke tuos kelis gabalus, kad galejome groti ir pries scena (taciau taip dar neivyko) :) Tik paskutiniu metu atsirado galimybe susirinkti kazkokia tikra ir pilna grupe :) Po wasaros daug ka pamirse, bet bandysim kaip nors...
Nu perklausiau "Afraid To Shot Strangers". Patiko, kad tai Meidenu daina. Bet kiek isgirdau, tai susidariau nuomone ,kad groti moki tik tu vienas. Turbut klausant ta irasa juokiausi ir as ir tu (dabar). Nuotraukoj tai dar turejau pagalwoti kuris gi esi tu... :) Nepanashus i sawe.
Bet wistiek shaunu, kad grojot ir kazka bandet. Is wiso to ir isaugai tu tokiu gitaristu koks esi siandien :)
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 19, 2005 10:38PM

panasu kad tada dar zodzio distortionas nevartojai :)

...primine mano jaunystes laiku muzika. Svarbu buvo bent koki i Metallica panasesni garsa isgauti ir jau buvo nerealu! O dar jei kokioj mokykloj ant scenos pavykdavo uzlipti, visi juodai apsirenge, odines striukes, ilgi plaukai, visos mergos atrode po kojom gula, ar dar kazkaip panasiai :) Kazkaip siek tiek gaila kad 10 metu gitaros i rankas neemiau... Cia kaip toj reklamoj - karta paragaves, negali sustot, ane? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 09/19/2005 10:42PM by Siaip ciuvas.
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 19, 2005 10:41PM

vartojau:) ir svajojau apie toki:) Tarpkito apie toki distortion suzinojau is sio forumo lankytojo Kandizijauskio:]] Nuo tada irc bendraujam, nemazai ka is jo suzinojes esu.
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 19, 2005 10:56PM

o tarpkitko su tuo bugnininku nuo pat pradziu ... gal kartu nuo kokiu 10ies metu muzikuojam iki dabar. Abu toj pacioj grupej - linfeng:)
Re: Mr.Fastfinger lietuvis - Mr.Jumbo
Kandizijauskis (IP Logged)
September 20, 2005 09:14AM

ė, baikit čia seiliotis :) šnekat kaip pensinykaj kokie būtumėt... "o mano laikais..." :D
Sorry, only registered users may post in this forum.