midiaudio logo

to Jumbo

auris1 (IP Logged)
September 28, 2005 01:37AM

atsiprasau,kad asmeniska zinute skelbiama viesai,bet manau ji liecia daugeli...
tavo websaito greitis yra ..letokas....norisi pasiklausytimuzikos,bet tiesiog nera noro laukti 15 minuciu 3 mbtams...
tikrai yra nemokamu ir greitu www(ala soundclick),kur gali imesti savo kurynius...
ta proga (beveik) anekdotiska situacija, kuria skaiciau vienam rusiskam forume....
zmogus raso,kad lauke tris metus,kad pasijungtu interneta ir imestu savo kuryba..
i ka sekantis atsakymas:
na ka,o mums reikes dar 3 metu laukti,kol ja pasikrausim ?
(vel gi,apeliuoju i maza uploado greiti)
nepriimk asmeniskai
sekmes auris
Re: to Jumbo
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 28, 2005 07:06AM

man is jo kočioja megabito greičiu... Keisk provaiderá.
Re: to Jumbo
inferno (IP Logged)
September 28, 2005 08:43AM

na pas mane gal ne megabito greichiu bet namie darbe ir pas tevus skirtingi provaideriai ir skirtingi greichiai bet jumbo grajinimas gerai kochiojasi :) kazhkas vyrtui pas tave su kompu arba su provaideriu tikrai negerai:)
Re: to Jumbo
auris1 (IP Logged)
September 28, 2005 12:35PM

man provaiderio nereikia keisti(teisingiau,cia kita sneka)...1mb adsl ...galbut kad as ne lietuvoje,bet vel gi,ne as vienas...
Re: to Jumbo
jumbo (IP Logged)
September 28, 2005 01:20PM

burgzt.laikas.lt yra KTU serveris jei neklystu. apskritai KTu tinklas yra pasakiskai greitas, visi jajm pavydi:] ash pats is KTU tinklo
Re: to Jumbo
auris1 (IP Logged)
September 28, 2005 02:34PM

www.giedriuskuprevicius.hmf.ktu.lt
as taip suprantu,sitas saitas irgi ktu serveryje..jokiu problemu klausantis streaming ....tai yra be trukinejimu ir panasiai...
kazkur kazkada skaiciau,kad del tam tikru man nesuprantamu priezasciu ne lietuviski ip adresai gauna mazesni uploado greiti...nezinau net,ar tai turi prasme,bet kitaip as negaliu paaiskinti viso sito reikalo



Edited 1 time(s). Last edit at 09/28/2005 02:35PM by auris1.
Sorry, only registered users may post in this forum.