midiaudio logo

3 metu vaikas irasinejo:)

jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 01:07AM

Istorija tokia,
Siandien drauge buvo priversta saugot savo brolio vaika, 3iju metu Domantuka:) O as negaliu iseit is namu, nes biski dirbt reikia, sakau - atvarykit pas mane:) Vaikas pamate 4ias elektrines gitaras ir puole prie stratocasterio, po to prie mano samicko. Nu ka, pajungiau zoom'a - pacius durniausius efektus kur kosmosas gaunasi, ikishau i maziuka crate GX15 ir tegu barshkina vaikas:)) Paskui kazkaip as jam i rankas ir fleita daviau ir lupine armonikele, jis ten ir dainuot dar pradejo. Nu ka galvoju, padarysiu tai, ko labai norejau kad man vaikystej butu taip atsitike ir iki dabar tureciau. Sakau, Domantai, paimk gitara ir pavaryk kanors. ijungiau distortiona, po to clean su flangeriu ir irashiau per kelis kartus, po to ir padainavo ir pagrojo dudelem, lupinem armonikelem prie mikrofono:)) Manau vaikas dar nelabai suvokia kas tai yra tie irasai, kas po to buna ir kaip zmones klausosi muzikos is kompaktu. Tai irasiau i CDr ir daviau draugei, jiem isheinant. Sake vakare atejo tevai pasiimti Domanto, tai visi klausesi jo gabalo:))
Taigi, misterio Domanto Adomaicio debiutas:

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_sunenas_domantas.mp3

Nezinau kas labiau Jus pralinksmins ar istorija ar mp3:))
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
auris1 (IP Logged)
October 12, 2005 01:29AM

istorija nepralinksmino,bet...
cituoju tave :
"jei tikrai garseliu ir efektu nesumetei kurie papuole po ranka:]"
reiskia jei nebutu teisingos istorijos,butu teisingas gabalas...))

shaunus vaikas ir shaunus remixas...
nusluosto nosi PRO Audio skyrelio "zinovams",bet cia jau kita istorija...
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 01:33AM

nu vaikas dar su nesusiformavuse asmenybe, bet ash visai nieko priesh kad galbut mano busimoj giminej augtu toks kaip ash ir dar geresnis:) Sako vaikas ten pas save namie "kniaukia" dabar : "mama, noriu gitaros, arba pas giedriu" (pas mane:)). Tik nezinau ar Domanto tevai neprades ant manes pykt kad vaikui smegenis suku su kokiu tai finansu svaistymu ant tu "lentu su stygom" ir smegenu plovimo su roku ir metalu:))
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 12, 2005 10:05AM

kazhkokia sumashedshyj dom from hell 3 :D:D:D pasikartosiu jumbai bet tavo humoras jau pereina nuo anglishko prie arklishko po bishki :D:D:D:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
icingsugar (IP Logged)
October 12, 2005 10:38AM

Speju, kad jei tai butu kokios nors itakingos lietuviskos "zvaigzdes" vaiko "kurinys", tai jis jau skambetu radijo eteryje.



Edited 1 time(s). Last edit at 10/12/2005 10:44AM by icingsugar.
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
icingsugar (IP Logged)
October 12, 2005 10:39AM

Istorija ir mp3 labiau gal tinka http://www.supermama.lt (Bet siaip man artima tema, nes pats turiu 3 metu sunu, ir dar viena 1 metu) :)
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 12:00PM

nu kolkas negresia teviski rupesciai, bo per jaunas:)) tphu tphu tphu:] o del humoro jausmo tai kas mane pazysta tai zino kad "nesveikas" esu:]
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
Kandizijauskis (IP Logged)
October 12, 2005 05:15PM

yo yo gakk :))
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 12, 2005 05:42PM

o pas mane viena 6 kita 4 metuku paneles:D tai greit reikes irashinet ten ju etnografijas visokias :D:D:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 05:59PM

sukurk vaiku metalchora "Yeaheaaaah":] bus parodija Lapkauskaites popchorui "Olialia" :D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
Ramunas (IP Logged)
October 12, 2005 06:20PM

Normalus tas Jumbo humoras:)
Inferno, rimtai, Tavo metalduetas neblogai zhiuretusi, tik atitinkamai aprengti reiktu ;)))
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 12, 2005 11:25PM

ramunai dar tavo dueta ir jumbo adomaiti ir gausis jacksons five:D:D:D:D:
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
karolizzz (IP Logged)
October 16, 2005 07:41PM

geras :)
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
ShadowLessss (IP Logged)
October 16, 2005 08:27PM

Cia gal ne i tema, bet va vakar buvau maloniai nustebintas Jumbo grojimu Siauliuose :)
Teko stebeti, kad daug rimtu zmoniu stebejo tavo grojima ;)
"Lauzo Sviesa" su gitara uz nugaros(virs galvos) buvo tikrai kazkas tokio, ko tokio lygio renginiuose nesitikejau :) Tikrai buvo smagu ziuret. :)

Sekmes taip ir toliau. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 10/16/2005 08:48PM by ShadowLessss.
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 16, 2005 08:40PM

he. labai aciu:) respect Siauliam, ten visada smagu grot! sekmes
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 10:44AM

jumbai kita syk padek gitara per lauzho shviesa kaip jimis hendriksas butu efektingiau :D:D jumbai gal kada koncertuosi vilniuj nueichiau ant bajerio pazhiuret kas per paukshtis esi:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 17, 2005 01:41PM

na jei gerai pamenu tai si 6dieni BIX'uose su kita savo grupe XESS grosiu, tik kad ten nelabai eina gitara stipriai pasireikst kaip Linfeng grupej:]] nezinau kaip seksis, bus pirmas pasirodymas su XESS
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 02:01PM

vuo jumbai tai jei nedirbsiu 6dieni tai reiks apsilankyt gal kokia kukarachia maktelsiu lishna ir muzikos paklausysiu ka ten ta xess groja koki stiliu?? ar detis ausu kamshtukus ar ne??:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 17, 2005 02:29PM

speju ir kiek susidariau vaizda apie tave tai kad arba ausu kishtuku reiks arba nelabai rekomenduoju i koncerta eit;]]] stilius: industrial gothic metal. Siaip man paciam ganetinai panashu i rammstein.
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 17, 2005 04:01PM

na gal ir nelabai informatyvu vaizda susidarei ... nes tai kad man vajaus koncertas nepaliko ispudzhio tai nereishkia kad ash neklausau muzikos:D beje ramshtainu kocerte esu buves kai jie buvo atvazhiave ir sportimos komplekse koncertavo chia gal priesh 4-5 metus tai tas kocertas buvo mano pats ispudingiausias kuriame teko dalyvaut... ash net per telika ar video tokiu nebuvau mates:D gal koki ramshtainu koveriiuka suvarysit?:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
ShadowLessss (IP Logged)
October 17, 2005 11:28PM

Nu Gerb. Jumbo cia ir nustebinai :) su xess grosi, jega :D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 17, 2005 11:31PM

inferno: du richt so gud. (sorry, tikrai blogai parasiau, bet tariasi atrodo taip) :]]]]
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 18, 2005 12:30AM

du hast geriau butum parashes :D:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 18, 2005 12:48AM

sita su linfeng kartais pagrojam kai nuotaika yra:]
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 18, 2005 02:04AM

na shaunuoliai :D man ta daina pati fainiausia ish sunkios muzikos:D
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
jumbo (IP Logged)
October 18, 2005 02:12AM

mes ja visai netycia nucoverinom. Vieno festivalio metu, per musu pasirodyma vidury sales fakirai pradejo spjaudyti ugni, o pas mus playliste sekantis buvo toks ramesnis gabalas, tai nerepetave ta proga kad jau toks reginys sales vidury vyksta, kiekvienas is savo klausos sugrojom ta "du hast" :]]]] Siaip man asmeniskai coverint patinka tik ant prikolo, o i scena neziuriu kaip i prikola:] tai ir coverius grot nelabai megstu gyvai.
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
ShadowLessss (IP Logged)
October 18, 2005 08:49AM

Teisingas poziuris Jumbo :) Butent nerimtai ir paziurejau i lingfeng kai "numaru majei" ar kaip ten grot pradejo :)
Ir isvis koverinimas kazkieno dainu susiaurina kurybos galimybes.
Tai butu galima palygint kaip su ne savo vaiko auginimu. Tu priziuri rupinies augini... nu bet vistiek tai ne tavo :)
Re: 3 metu vaikas irasinejo:)
inferno (IP Logged)
October 18, 2005 10:52AM

shadowles tikrai gerai pasakyta.. ir nesvarbu ar tas tavo "vaikas" negrazhus kitiems ar panashiai o tau pats mieliausias :D
Sorry, only registered users may post in this forum.