midiaudio logo

ŽAS gitaristasper NML

ModestasR (IP Logged)
October 23, 2005 10:05PM

23 spalio per NML kartu su ŽAS grojp gitaristas. Gitaros garsas mane sužavėjo, vietomis labai panašus į Zakk Wylde flažioletus. Gal žinot kas ten per gitaristas grojo ir kaip su juo pasikonsultuoti galima būtų?
Re: ŽAS gitaristasper NML
slimas (IP Logged)
October 24, 2005 09:33AM

Ten grojo toks Sania. Dabar tiksliai neatsimenu, bet kazkada, gal kokiais 97m buvo Atvaziaves i Lietuva Joe Cokeris ir ji silde tokia grupe Smith & Wesson (lygtai taip vadinosi) Jie grojo toki teisinga roka, su labai jau metalistiniu skambesiu :)
Jei atvirai, tai tokio lygio grupes Lietuvoje iki siol tikrai nera. Nes chebryte buvo is Rusijos, bugnininkas ir va sitas gitaristas buvo baige konservas "tenai", dziazo klases. Su technika - no problem. Buvo 4-iese bugnai, bosas, gitara ir gitara-vokalas. Jie issileido cia netgi kasete. (o gal yra ir CD) Paklausytumet, suprastumet, apie ka kalbu.. Po to jie isiro, nes kai kuriems is ju prasidejo labai stipri zvaigzdziu liga, plius, gyveno cia be vizu, plius narkotikai... Kai saka, sex, drugs & rock&roll... O tikrai buvo talentingi. Dabar du is ju (sitas gitaristas Sania, bei bugnininkas Aleksandras apsivede gyvena cia..) turi mokiniu, chalturina, bet, kaip bebutu gaila, nieko nebedaro... Parako nera. Arba nera kas ikveptu..
Vat tokia pamokanti istorija.. :)))
Vaikai, nevartokit narkotiku, o ypac, i vena...
Ziauru? :)
Re: ŽAS gitaristasper NML
Kandizijauskis (IP Logged)
October 24, 2005 09:51AM

Sania = Alex Ten :) www.gitara.lt yra kontaktai, jei jau taip norisi konsultuotis.
Re: ŽAS gitaristasper NML
Cerberis666 (IP Logged)
October 24, 2005 10:25AM

Galiu pasakyti tik tiek,kad Žas'ai amloniai nustebino...nejau sugris prie teisingos muzikos?

Raimondas Rozenbergas
Re: ŽAS gitaristasper NML
WaSp (IP Logged)
October 24, 2005 01:57PM

Joa mane tikraj nustebino ZAS'ai. O del to gitaristo tai ir pats norejau kazka paklaust tik nesugalwojau ka :) Vienu zodziu man jis tikraj patiko. Ypac antroj dainoj, jei neklystu. Tie flazualetai ir siaip...
Re: ŽAS gitaristasper NML
inferno (IP Logged)
October 24, 2005 02:29PM

man tai labai patiko kai ten su mergina tokia kerziniais batukasi dainavo... nors vienas normalus vokalas buvo... o zhasu pats pirmas albumas tai buvo dalykas ... nors net cd nebuvo bet kasete turejau ir ji vezhe o poto tokia komercija vare pradazhnos shkuros del gero gyvenimo pradejo apie mandarinus apelsinus cepelinus dainuot kaip uzbekai ka matau ta ir dainuoju... meshlas grynas... no respect
Re: ŽAS gitaristasper NML
Dr.CooliZ (IP Logged)
October 24, 2005 03:37PM

taigi ta mergina su kerzokais tai Vilija Mataciunaite, projekto "kelias i zvaigzdes" dalyve;)
Re: ŽAS gitaristasper NML
inferno (IP Logged)
October 24, 2005 04:30PM

tu galvoji ash zhiuriu tas debilishkas laidas ??? tai jei tokia mergaite ten papuole taia progresas yra nes kazhkada buvau isijunges baras holivudas tai atleiskit kolegos bet tokiu analfabetu dar nebuvau mates ypach kai henrikas laimejo... kur nei balso jokio nei klausos ...:) na tikiuosi kad ta vilija laimes :)) o kuri ten laida kur reklamuoja akademijos rektorius mamontovas destytojai selas!!!!!!! samas:D:D:D tai irgi izviny padvynsia. selas destytojas .... turbut net natu nepazhysta:D
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 04:42PM

nu nezinau vat del zhasu tai noreciau paprieshtaraut. Gal kas mazhai girdeje gyvai atliekamo roko/metalo tai gal ir skambejo gerai, bet tikrai ne geriau nei kiekviena savaitgali vykstanciu kabakiniu pozemio koncertu grupes. Zasai tikrai gerai skambejo ta pati grodami pries 10 metu, su ugnele ir visa kita, bet dabar tai jauciasi kad atrepetuota gal pora kartu pries pat pasirodyma. Chorsas sedi susikuprines prie bugnu ir paukshi viena byta. Bosisto vardo nepamenu bet ten irgi Lietuvos samdomas bosistas-prostitutas (nu kur ash jo tik nemates - visur:D ) Gitaristas irgi is matymo labai zinomas, su Pelenais berods grojes. Mano asmenine nuomone, jei ir skambejo panasiai i muzika tai tik del neblogos instrumentu kokybes ir puse velnio igarsinimo:]
Re: ŽAS gitaristasper NML
ShadowLessss (IP Logged)
October 24, 2005 05:06PM

Ka zasai grojo tai galima pavadint pop metal :) Nu nieko rimto is tikro :) Bet visgi neneigsiu kad smagiau ziuret i juos nei i beleka pagal fonuske varancius :) ar seip beleka dainuojancius...

To: inferno

Mano nuomone kad "Dangus" kurkas idomiau nei "kelias i zvaigzdes". Nes LNK ugdo fonuskininkus, o dangui tai nors kiek kurybos gali pamatyt. Vien tai kad per koncus gyvai grojama ir dainuojama savo duoda. O kelias i zvaigdes tai dar vienas baras...
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 05:09PM

as pop metal vadinciau tai kas graziai ir nuvalkiotai isgrazintai skamba naudojant metalui skirtus grot instrumentus, nu elementariausias pavyzdys "evanescence". Zasai bent jau kai tas albumas "doze" buvo tai patys save skaite rap-rock.
Re: ŽAS gitaristasper NML
inferno (IP Logged)
October 24, 2005 06:00PM

rap rock tai kazhkas panashaus kaip social liberalai :D:D:D kazhkokios nesamones :) vat buvo zhasu pirmas geras gabaliukas nepiena gers ne nuo pieno ir mirsi ... na tas apie chiuva staska va ten tai iki shiol giliai istriges ir zhinau mintinai kiekviena zhodi o poto sakau fonushke ir apelsinai mandarinai:D tokius bytus kaip choras mushe tai kozhnas vaikas sugrotu koki menesiuka prie bugnu pasedejes:D ir tru sabaka man rodos ishvis gitara tik del vaizdo pasiemes buvo nes kazhkaip ar negirdejau o gal demesio neatkreipiau nes labai jau retai jis prie stygu prisiliesdavo :D:D o bilas ten tai originaliai su kazhkokia pliauska kazhka ten ishdarinejo nesuprantu ka jis ten ish vis veikia:D
Re: ŽAS gitaristasper NML
Aurelijus (IP Logged)
October 24, 2005 06:15PM

Man to gitaristo garsas skambejo panasiai i Randzio Roads ziauriai graziai, nepalyginsi su Dreams gitaristo - nors irgi skambejo klasiskai, graziai. Sania grojo su Godin gitara!!! Bus gera reklama Midiaudio, nes jie lygtais irgi prekiauja tokio modelio Godin gitarom! Jei nebuciau pirkes VINTAGE PRS, tai po sio pasirodymo garantuotai Godina paimciau, nors Dreams gitaristas man sake, kad Godinai nelabai tinka Hard Rockui ar Metalui, taciau po NML paaiskejo, kad tinka puikiai!!!
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 24, 2005 06:30PM

na tu ir palyginai - Vintage ir Godin :) Spek ar butum ipirkes Godin net ir labai noredamas :)
Re: ŽAS gitaristasper NML
Aurelijus (IP Logged)
October 24, 2005 06:39PM

Speju, kad buciau, nes Godin kainavo apie 1200Lt. O Vintage keliais simtais pigiau, kuriuos, mano manymu, verta paakoti del kokybiskesnes gitaros... Bet tu pigesniu Godinu dar nebuvo kai pirkau Vintage - atsirado po poros savaiciu :( !
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 06:39PM

bet ash tai vis negaliu nepykt po gibson pristatymo tamstoj! >:[ nu uz ka ten moket tokias babkes tiem gibsonam, kad bent butu ziauriai didelis skirtumas nuo vintage (ahahaha dabar juokiasi visi melomanai profesionalai). Jo, elektronika tikrai skiriasi bet irgi ne uzh 100 kartu didesne suma turetu kainuot. Nenoriu gibson, noriu dar vintage!;]]
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 24, 2005 07:08PM

jumbai, buk geras, nelankstyk taip ziauriai :) aisku gibsonai yra "seriously overpriced", bet vintage su savo kreivais ladais, pigiausia elektronika ir nekokiu medziu tikrai negali vadintis rimtais instrumentais. Kaip pradedantiems - gal ir nieko, bet nereikia erezijų skleisti apie pigiausių vintagų prilygstamumą gibsonams.


Aurelijau - apie koki Godin modeli kalbi? Nes Godin kaip ir PRS, turi pigią seriją kurią gamina ten pat kur ir Vintage, ir tos gitarytės tikrai tarpusavyje mažai skiriasi.
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 07:17PM

ladai tikrai nekreivi, del medzio nezinau, be shaku ir pati lenta mano SG sveria daugiau nei pacio gibson SG:] ir nesakau kad prilygsta, tik sakau kad nera tokio jopshtararaj didelio skirtumo kad moket 10 kartu daugiau.
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 24, 2005 07:47PM

Nors pas mane gitara dvigubai brangesnė nei ta Godin (jei teisingai minite kainą) bet su ja nieko panašaus neišgaunu.

Gal galit pavardę parašyt to gitaristo, nes www.gitara. lt yra net 4 Aleksandrai:)
Re: ŽAS gitaristasper NML
WaSp (IP Logged)
October 24, 2005 08:03PM

ModestasR man labai idomu ko tu zadi paklaust to Aleksandro? :) Jei nieko asmenisko tai parasyk :)
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 24, 2005 09:20PM

Modestai - tu apie flazioletus? Jie ne visada ir turi lengvai gautis, priklauso nuo:

- pirštų
- stygų
- gitaros (medis/elektronika)
- efektų
- stiprintuvo

bet pagrinde - nuo grojiko...
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 24, 2005 09:24PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> ladai tikrai nekreivi, del medzio nezinau, be
> shaku ir pati lenta mano SG sveria daugiau nei
> pacio gibson SG:] ir nesakau kad prilygsta, tik
> sakau kad nera tokio jopshtararaj didelio skirtumo
> kad moket 10 kartu daugiau.

jumbai, jei ladus pagal trafareta paziuretum (lesniakui nunesk, jis pamatuos), tai turetu kitas vaizdelis atsirasti. nebent tau robertas atrinko is kruvos padoresne :)
Pabandyk toki zaidima - paimk tiuneri ir suderines tilteli pereik per visus ladus, paziek kaip dera kiekvienas ladas. Pazadu - nustebsi :)
Neguldau galvos del medzio kokybes, bet esu tikras kad jis tikrai ne raudonmedis... Tuo tarpu Gibsono Les Paul didele dalim kaina sudaro mediena (kazkada Lesniakas yra uzmetes kai paklausiau Les Paulo kopijos kainos - "a zinai kiek medis jam kainuotu?"). Ir taip toliau ir panasiai. Paskalambijimui - viskas gerai. Bet kiek rimtu muzikantu su Vintage groja (apie jumba ir taip zinom :] )?

Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 09:47PM

Norejau pats SG kopija darytis, dar kai nesvajojau apie Vintage. Raudonmedzio lenta, 5 cm storio, 60cm x 40 cm matmenu man butu kainave 500 lt. Vintage sajte raso kad mahogany, nezinau ar meluoja ar ne, bet ar jiem patiem butu garbinga meluot del pigiu instrumentu. Kai pats turiu gerokai brangesne samick gitara kuri internete parasyta kad padaryta is "faneros". Nulakuota raudonmedi lengva atpazint is savo teksturos nuo kitos medienos. Pries sviesa rievese esantys taskeliai kaip atsvaitai duoda violetin-raudona atspindi. Raudonmedis auga tik siltuose krashtuose. Man kazkaip atrodo shtatuose jis ten sunkiau auga nei kur azijoj. Vietname prisikerta to raudonmedzio, gal tingi dadziovint (atsiprashau uz nelietuviska DA) ir drozia gitaras uz grasius (kadangi pigi darbo jega). Tokie mano samprotavimai:)
Rimti muzikantai negroja su vintage nes tai gan naujas produktas, nors greiciausiai ir ateityje negros, nes gibson ir fender vardas bus visada svarbiau negu medzio gabalas su 6iom vielom :] (skaityti su ironija) (nors ne, fender tikrai nespjaunu ir sau pasizadejau kad dar siam desimtmeti tikrai isigysiu originalu strata)

ps. nei as labai rimtas nei ka:))



Edited 1 time(s). Last edit at 10/24/2005 09:49PM by jumbo.
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 24, 2005 09:53PM

ai dar beje, kiekviena gitara nepamatuosi pagal trafareta. Galima absoliutnu individu rast, nes ladu atstumai skaiciuojami pagal tokia formule kuria buvau aptikes internete. Gali bet koki stygos ilgi parinkt ir lygiai per viduri "drebtelt" 12-a lada. Tada pagal ta atstuma iki 12 lado pagal formule apskaiciuoji kitus ladus:]
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 24, 2005 10:29PM

na, as tai apie rimtai paruosta raudonmedi kalbejau :) O ladu trafaretas parodys kreivuma, pvz viena krastine sutampa - kita ne.

O siaip uzbaigiant blevyzga - gerose rankose ir Vintage groja. Dazniausiai vis tiek musuose problem ne instrumente, o rankose :(
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 25, 2005 09:51AM

WaSp Parašė:
-------------------------------------------------------
> ModestasR man labai idomu ko tu zadi paklaust to
> Aleksandro? Jei nieko asmenisko tai parasyk


Nieko asmeniška. Tiesiog norėčiau kada nors pasikonsultuoti su gyvu gitaristu, kadangi forumuose tas pats per tą patį, vieni nuo kitų nurašinėja tą pačią teoriją, bet ji man naudos iki šiol nedavė. "Flažioletai priklauso nuo to, nuo to ir nuo to". O jeigu man taip neišeina, tai norėčiau kad galbūt "pratestuotų" mano gitarą ir tuomet galima būtų pasakyti konkrečiai ką man daryti norint gauti norimą garsą - ar keisti gitarą, ar kitą techniką ar problema mano pirštuose.:)
Re: ŽAS gitaristasper NML
WaSp (IP Logged)
October 25, 2005 12:56PM

Aisq :) Nu tai jei ka nors labai naudingo pasakys tai parasyk :)
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 25, 2005 02:54PM

Tai, kad nežinau jo pavardės net. Be to Vilniuje retokai būnu nežinau kada kaip pavyktų susisiekt.
Re: ŽAS gitaristasper NML
pablito (IP Logged)
October 25, 2005 03:18PM

juk buvo kandizijauskis aiskiai parashes. Alex Ten. vardas aleksandras. pavarde tenas.
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 25, 2005 04:24PM

A, supratau dabar, gal neužsižiūrėjau gerai. dabar aišku. Gaila meilo nėra. Na jei kada susirišiu kai į Vilnių važiuosiu tai parašysiu atsiliepimus:) Nors manau man ir Kauniečių galėtų kažkas padėt, bet nežinau, reikėtų paklausyt kas ką groja. Kol kas užfiksavęs 2 gitaristų muziką su kuriais norėčiau pasikonsultuot tai tas Alex ir dar vienas toks jaunas gabus gitaristas, neatsimenu pavardės baltu Krameriu (lygtai) groja irgi per NML mačiau ir tinklapyje buvau radęs bet užskrito kokioje grupėje jis.
Sorry, only registered users may post in this forum.