midiaudio logo
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 25, 2005 06:44PM

flazioletais savo grupej atlikineju gabala vienoj vietoj 16inem, cia jau be kalbu visi iki vieno turi gautis kokybiskai:) Deja su vintage VS6 (SG kopija) kuriai uzdetos storos stygos ir nuemejai neitin jautrus tai sunkiau padaryt bet irgi padaroma, visai kas kita mano samick YR660 (l.panashu i ibanez RG) kur plonos stygos ir jautrus nuemejai. cia kazkam jau spec, buvau irashes seniau:
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_flazioletai.mp3
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 25, 2005 09:58PM

To jumbo:

Na kiek žinau tu kaunietis jei neklystu. gal tu parodytum man ką galima iš mano gitaros išgaut ar ji ko verta?

Flazioletai man gal tavo ne tiek patiko (nu bet nieko) kaip kad darbas su masinele. Man taip neiseina, as bijau ją lauzyt taciau noreciau suzinot ka is jos galima ispausti.

Jei galeciau imesciau tau labai trumpa atkarpele koki garsa noreciau gauti, gal pakomentuotum? Deja neturiu tinklo tai galeciau tik i meila tas gabaliukas tik pora simtu kilibaitu.
Jei kas nori ir gali pakomentuot taip pat imesciau:)
Re: ŽAS gitaristasper NML
Siaip ciuvas (IP Logged)
October 25, 2005 10:20PM

Modestai, sorry uz nekukluma, bet ar pakankamai gerai gali sugroti paprastus kurinius, kad ant flazioletu puoli?
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 25, 2005 10:37PM

atsiusk i jumbowsky@yahoo.com
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 26, 2005 09:44AM

Na tikrai gerai kuriniu negroju. Gitara man tiesiog malonumui trumpa pertraukele atsipalaiduoti nuo kasdieniniu rupesciu. Neturiu tikslo groti kazkokius kurinius (nors ismokti noreciau), tiesiog liaudiskai snekant atsisesti trumpa minutele ir pabrazdinti su ja. Taciau zinai, jei nepatiks paties ausiai ka groju tai nesinores ir tos gitaros imti visai:)
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 26, 2005 03:22PM

ModestaiR, tau:
http://topolis.ktu.lt/~linfeng/jumbo_modestui.mp3
Re: ŽAS gitaristasper NML
ModestasR (IP Logged)
October 26, 2005 06:30PM

To jumbo:

Labai aciu uz paaiskinima. Na is esmes man iseina tokie flazioletai, taciau ant storesniu stygu beveik ne - jie labai glushi, tokie neskaidrus, sunkiai isgaunami. Taciau manau man reikia dirbti toliau, nes gitara kartais ir isgauna norimus garsus, taigi praktikuosiuos dar:)
Na o technika ju pagavimo kaip as darydavau iki siol pagal tavo papasakojima is esmes tokia pati. Labai patiko tas riebus metalinis garsas, pas mane tik trashinis iseina, bet tai jau kaip suprantu priklauso nuo priedo. Kokius priedus naudoji tu ir koki reverba?
Re: ŽAS gitaristasper NML
jumbo (IP Logged)
October 26, 2005 07:00PM

gitara samick YR660, distortion - digitech death metal, zoom 606 - hall reverb. :)
Sorry, only registered users may post in this forum.