midiaudio logo

Slow Blues improvizas in F

Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 10:10AM

Vakar geri žmonės paskolino Telecasterį (mano seną svajonę), tai paliurlinau po ilgos pertraukos. Be to nuotaika buvo - nors vilku staug. Tai ir sustaugiau :)
Įrašyta iš pirmo karto, prieš tai porą kartų backing trackas paklausytas (nes seniau jo nebuvau klausęs) su lengvu užgrojimu / eskizais. Todėl klaidų kaip šieno, poroj vietoj net ne ta styga kabinta :) Bet tame matyt ir yra žavesys improvizacijos... Ir šiaip aš ilgokai negrojau, prieš mėnesį gitaras abi pardaviau, ir į profesionalus nesiruošiu stoti, todėl griežtai nemuškit :)

beje - pamaigius teliką supratau kad reikia man jo labai labai, nes kazkaip su juo man pirmą kartą gavosi muzika kokia man kaip ir patiktų. Nei iš šio nei iš to... :)

failas čia: http://siaip.dtiltas.lt/downloads/blues.mp3
Re: Slow Blues improvizas in F
jumbo (IP Logged)
November 04, 2005 10:14AM

o cia originalus fender ar kopija teliko?:)
Siaip man orkestriuko viso garsas patinka:] solo gitarai kazkaip mano galva per daug rokavas distorshintas garsas, teliko labai grazus vos overdraivintas gi:)
nu ka... normaliai
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 10:18AM

aha, šitas backing trackas neblogas, jei nori galiu meilan uzpusti, sakyk tik i koki.

O garsą specially norėjau tokį labai electric, toks labiau mano nuotaiką atitiko :) Uždėjau Hi-Gain ampo simuliaciją ir delay.

Telikas kopija, deja. Bet man vis tiek patiko...
Re: Slow Blues improvizas in F
jumbo (IP Logged)
November 04, 2005 10:32AM

kazkaip ir pagalvojau kad kopija, nes skamba panasiau i strata:]
o as maniau cia pats irasei backing traka?:)

siaip zinai ash prie kompo sedziu ir visai uzhsimirsau kad sitas gabaliokas jau koki 15a karta sukasi mano winampe, bet galvos kazkaip neishuzhia:)) geras pozymis
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 11:42AM

ne, tokios kokybes backingo as dar nepajegus ir neaisku ar kada busiu pajegus padaryti :) vienok tikrai fainas backingas. Siaip didesne dalim jisai ir istempia visa reikala :) :) :)

Į stratą jis panašus su bridge pickupu, ir Tone ant max ir per fuza, o svarus jis labai jau telikiskas, bent man. Gal reiks nupirkti... Fotkes gitaros cia:

http://siaip.dtiltas.lt/slammer_tele2.jpg

Re: Slow Blues improvizas in F
inferno (IP Logged)
November 04, 2005 11:50AM

na toks soliakas nesuperinis bet paprastas ir neuzhknisantis :D o jei kita kart ka desi tai dek i duomenu tilta kaip dabar. parsipute tavo gabalas per sekunde :) greiti parode 3.5Mb/s ash net ishsizhiojau :D:D o toki bekinga pasidaryt nera labai sunku jis muzikine prasme paprastas kaip trys kapeikos :) midi sugroji poto tik parenki tinkamus vst instrumentus ir prashau :D
Re: Slow Blues improvizas in F
Xenon (IP Logged)
November 04, 2005 12:28PM

Improvizacija kaip improvizacija. Ne daugiau ne maziau :) Normalei :) Gitara neblogai skamba :)
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 01:00PM

inferno Parašė:
-------------------------------------------------------
> na toks soliakas nesuperinis bet paprastas ir
> neuzhknisantis o jei kita kart ka desi tai dek i
> duomenu tilta kaip dabar. parsipute tavo gabalas
> per sekunde greiti parode 3.5Mb/s ash net
> ishsizhiojau o toki bekinga pasidaryt nera labai
> sunku jis muzikine prasme paprastas kaip trys
> kapeikos midi sugroji poto tik parenki tinkamus
> vst instrumentus ir prashau


kaip sakė mano mokytojas: "Technika nieko šiais laikais nenustebinsi". Ai ir šiaip nestebinti norėjau. Užplaukė debesis, tai ir sugrojau :)

Su backingo gamyba yra sunkiau - aš klavišiniais groju dar blogiau nei su gitara...
Re: Slow Blues improvizas in F
Xenon (IP Logged)
November 04, 2005 01:01PM

Siaip ciuvas Galima, galima nustebinti :)
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 01:37PM

na, gerai, nustebinsi greicius? Pilna čia tų greitų - Paul Gilbert pradžiai, ir krūva šalia jo. Tikslumu? Yra ir tikslių :) Neregėtais fintais? Xjzn, labai mažai šansų, nebent tavo vardas Dimebag o pavardė Darell.
Mano akimis atlikimo technikos reikia tiek, kad galėtum savo idėjas išgroti. O vežančios muzikinės idėjos (ypač tos kurios iki šiol laikomos klasika) - paprastai nėra itin sudėtingos techniškai...

Bet žinoma nepriekaištinga technika niekada nekenkia :) Tiesiog man heart comes first, technique - second.
Re: Slow Blues improvizas in F
Xenon (IP Logged)
November 04, 2005 02:31PM

Siaip ciuvas Vot mane visada nervina tas stereotipas. Technika=greitis. Ir kitu navarotu yra. Technika tai:vibrato, bendai, flazoletai, vikrutasai su floydu, svipas, legato ir t.t.
Reiskia, jeigu tave technika isvis nedomina, tai reiskia belekoks gitaristas patiks? Nu jis zino kas yra bendas ir vibrato. Tau tuo uzteks?
Re: Slow Blues improvizas in F
Kandizijauskis (IP Logged)
November 04, 2005 03:08PM

nu tai ta visa išvardyta technika gi jau kaip ir standartas eina, kas čią nuostabaus? Kuo čia dar gali nustebinti? :)) Nebent kokį žalią maumą, kuris mato gitarą iš pradžių kaip kažinkokio sporto įrankį - tipo greičiau stipriau vikriau :)) Kas čia nuostabaus kad ir tas sweepas? gryna technika neįdomu ir nuobodu patampa, jei nėra kažko daugiau :)
Re: Slow Blues improvizas in F
Xenon (IP Logged)
November 04, 2005 03:37PM

Kandizijauskis Kam tada isvis gitara? Nebestebina jau. Geriau einam zole rukyt.
Re: Slow Blues improvizas in F
Kandizijauskis (IP Logged)
November 04, 2005 04:10PM

Gitara tai tiesiog instrumentas muzikai kurti, o ne sporto įrankis.
O kam, tavo manymu, ji skirta? :) Apskritai apie ką mes čia? Siaip ciuvas tiesiai šviesiai pasakė, kad pirma širdis, paskui jau technika.. o tamstai, taip atrodo, kad tik technika ir terūpi :) O techniškai grojančių yra milijonai, liurlinančių taip, kad net dulkės rūksta su visais tais nuostabiaisiais pričindalais, kaip sweepai, rankenų tąsymai, vibrato, bendai ir t.t. ir pan. O kūrėjus gali ant pirštų skaičiuot.... :)
grynai technika nenustebinsi jau vien dėl to, kad tai viso labo fizinis pratimas, kurį, kaip jau ne kartą sakiau, gali pasėdėjęs padaryt ir santechnikas Petras ar bet kuris maumas iš gatvės. Jis gali būt nuostabiausias atlikėjas, bet kaip kūrėjas liks santechniku... :) neįsižeiskit, santechnikai :D
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 04:17PM

Kandzi - galėjai bent iš mandagumo išdėti ir temos kaltininko bliūzą į kokias nors dienas :)
Re: Slow Blues improvizas in F
Giga (IP Logged)
November 04, 2005 04:23PM

Taip, Kandizijauski, tu čia tiksliai pasakei! Gi taip yra visur. Iš tiesų, daug žinau "genijų" virtuoziškai grojančių pokyliuose ar rūsiuose, o menininkų tarp jų kažkaip mažiau...
Re: Slow Blues improvizas in F
Kandizijauskis (IP Logged)
November 04, 2005 04:34PM

Siaip ciuvas - nu čia darbe per lcd monitoriuje esančias kolonėles paklausiau dar, soundas per jas, pats supranti, koks yr :D tai dėl garso priekaištų neturiu kol kas.
o dėl pačio suliurlinimo - viskas te OK pas tamstą, gal pasigendu kokio tais tvirtumo natose :) net nežinau kaip pavadint. nu bet sakyčiau, tokiam stiliuje, tokioj nuotaikoj sueina ir kai kurie nedatempimai ar nežymus bendų pertempimai.. man gal dar norėtųsi ant užtempto bendo kokio lengvo vibrato, kad ašaros lengviau kauptųsį :D
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 04, 2005 04:36PM

na va, dabar aš iš mandagumo padėkoju už "kritiką" ir būsim atsiskaitę :)
Re: Slow Blues improvizas in F
Athlon (IP Logged)
November 05, 2005 01:03PM

Siaip ciuvas, viskas labai neblogai. Tik gal kaip Jumbas jau pastebėjo, garas gal kiek per daug fuzuotas kaip bliuzui. Jei dar negirdėjai, prieš porą savaičių buvau lygiai tokioje pačioje situacijoje kaip tu (pavargęs bei graudus) ir irgi įrašiau panašią improvizaciją. Padariau išvadą, kad Delay čia ryškiai per daug:)
ftp://85.255.53.66/upload/Bliuzo_improvizacija.mp3
Re: Slow Blues improvizas in F
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 05, 2005 01:15PM

Athlon, tavo prieš porą savaičių girdėjau, darbe sukosi pusę dienos :)
Sorry, only registered users may post in this forum.