midiaudio logo

Mikrofono kalibravimas

Dmitrij (IP Logged)
December 27, 2005 07:40PM

!!!!!!!VISi Sveiki!!!!!!!!! kas cia uzsiimineja mikrafonu klibravimu o gal kas turite jau sukalibruota mikrafona !!!??? Arba gal kas nors turi pardavimui tokius elektretinius mikrafonus :"
panasonic WM-60(ay,at)
WM-61(-----) ???
arba per kokias parduotuves galima is uzsienio uzsisakyti(mazais kiekiais), nes kiek ziurejau visr reikia uzsisakineti desimtimis man tikrai tiek nereikai :)
Re: Mikrofono kalibravimas
vidman (IP Logged)
December 28, 2005 07:10PM

Toks įspūdis, kad nieks neturi "suklibruoto" mikrofono ?! aš tai ne :))
o rasti mikrofoninių kapsulių - jokių problemų pilnos parduotuvės pvz. MCE-2000 t.y. panasonic
Re: Mikrofono kalibravimas
Dalius (IP Logged)
December 28, 2005 07:27PM

Turime sukalibruotą sistemą - NTI MiniSPL mikrofoną su NTI Minianalyzeriu:

http://www.nt-instruments.com/minispl/
http://www.nt-instruments.com/minilyzer

Tik aš nelabai įsivaizduoju, kaip galima "sukalibruoti" mikrofoną. Kalibruoti reiktų visą sistemą - mikrofonas+preampas+matavimo įranga. Ar klystu?

Dalius
Re: Mikrofono kalibravimas
Dmitrij (IP Logged)
December 28, 2005 08:38PM

Dlius faktishkai jus teisus reiktu kalibruoti visa trakta, bet preampa galima padaryti ultratiesiska(ir beto uztenka pasiziureti jo stiprinimo daznine charakteristika, iskraipymu koeficienta ir t.t.! Matavimu i rnga tai mano PC t.y.garso traktas (Realtek ALC850, planuoju nusipirkti SBlive Audigy 2 labai mane suzavejo jos testu rezultata :) )
O kokia butu apytiksle to mikrofono (pirmas linkas) kaina.
VADIM o kur dar isskyrus evita parduodami panasonic MCE2000 ( beje kuris panauduotas Behringer ECM8000 nes kiek internete ziurejau tai ti k EVIT'oj maciau )
Re: Mikrofono kalibravimas
vidman (IP Logged)
December 28, 2005 08:53PM

O tai ka ? evitoj nesinori pirkti ? gal ten irgi koks baaaisuuus bauuubas robertas yra...:)
...kainuoja apie 13 Lt, ten karts nuo karto nusiperku po kelias kapsulytes
Re: Mikrofono kalibravimas
Dmitrij (IP Logged)
December 28, 2005 10:07PM

Jo apie koki dar cia Roberta visi kalba nesuprantu( na aas cia naujokaas :) )
ne tinka EVITOj galvojau kad gal kur nors pigiau yra as net www.digikey.com uzsiregistravau galvojaua iskarto apie 20kapsiuliu prsisiusiu is uz atlanto bet pasto islaidos bes > nei 20$(uz 1lbs), taip kad nelabai ir apsimoka) :) nebent puse Vilniaus uzsiskytu :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/28/2005 10:09PM by Dmitrij.
Re: Mikrofono kalibravimas
Dalius (IP Logged)
December 29, 2005 10:03AM

Dmitrij,

Na MiniSPL mikrofono kaina tikrai ne $20... Tai yra PROFESIONALUS matavimo mikrofonas - su mažais iškraipymais plačiame dažnių diapazone, pakankamai lygia dažnine charakteristika, standartine išėjimo XLR jungtimi (ir dvigubu maitinimu - vidine batareika ar phantom power) ir t.t.

Visos kainos yra mūsų webe'- pažiūrėkite ProAudio->matavimo įranga.

Dalius
Re: Mikrofono kalibravimas
Dmitrij (IP Logged)
December 29, 2005 05:32PM

Na domejausi Behringer matavimo irana, kai susizinojau kad ten stovi panasonic MCE2000 kapsiuliai tai noras dingo uz ta Behrengeri 90$ moketi ( o buvau jau 400lt vien uz mikrafa pasiruose sumoketi, tai vietoj jo MP3 playri nusipirkau :) bet tai ne beda playrei ir parduoti galima :) ) Speju kaina apie 2 simtu zaliu bitu toko mikrafo :)
Sorry, only registered users may post in this forum.