midiaudio logo

Del operatoriu

Cinto Ranto (IP Logged)
January 04, 2006 05:37PM

taip,ar yra zmoniu,kurie dirba video operatoriais,televizijoje arba siaip kokiose kiino studijose?jei taip ar galetumet ka nors papasakot apie tai,ka reikia baigt,kur mokytis?skaiciau muzikos akademijoj galima,bet ko ten reikia norint istot neparasyta.gal galit kas suteikt informacijos apie:kur galima istot ir ko reikia norint istot i video operatoriaus specialybe?
Re: Del operatoriu
ura (IP Logged)
January 04, 2006 05:50PM

as biski dirbu, ne savo noru, bet gyvenimas kartais privercia..
muzikalkei galima operatorini
dailei gali foto/video ar kazka panaus
dar kolegijos kokios turetu but..

kad dribtum operatorium, vienam pazystamui(dabar jau rimtas operatorius) uzteko panoret: nuejo pas viena zmogu ir pasake kad nori ir viskas, jam dave darbo(jis pries tai dirbo bare su robokamerom), pradziai dali rekejo atiduot man atrodo uz tai kad parupina darbo, o daba jau pac sukas..
viena zinau kur maskvoi baiges
ir viena zinau kur architektura baiges:)
seip manau reik salygu ir pazystamu..
pabaiges dar nebutinai busi operatorium
as va MIFo filma filmavau, paziuresim kas gausis:)
o ka garsas atsibodo uzsinorejai daugiau?
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 04, 2006 06:23PM

dekui ura.garsas man dar ilgai neatsibos.cia draugui reikia,nori but operatorium,tik nieko nezino kur stot ir panasiai.jo praktika:labai daug filmu yra perziurejes,domisi labai,apie filmus kazka ismano.filmaves yra tik mano buvusios grupes koncertus (apie 10~15).siaip gabus vyrukas,turi ideju,manau kazkas iseitu is jo.
Re: Del operatoriu
ura (IP Logged)
January 04, 2006 08:44PM

yra tokia knyga pavasari buna "kur stoti 2006" bus kiekvienais metais buna, tai va ja nusiperki ir pasiziuri ko kur stojanty reik..
i operatorini stojant man atrodo stojamieji yra.. darbu kazkokiu pristatyt reik..
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 04, 2006 09:24PM

tai ,duomenys netikslus,nesuprasi ko ten reikia.galvojau,gal koks vidman parasys,nes jis ten dirba kazkur su filmavimu.
Re: Del operatoriu
vidman (IP Logged)
January 04, 2006 10:21PM

Man atrodo muzikos akademijoje yra, bet sprendziant pagal ten besimokanciu garso rezirieriu zinias, tai lygis matyt nekoks.
...viena karta video filmavimo pertraukeles metu priejo toks vyriukas ir valandele mane klausinejo...kas cia tau ant pilvo per deze? koks cia daiktas ant tos meskeres, o kam tas kailis ir t.t. ir pan., viska isaiskines paklausiau, kodel jis taip domisi? jis man atsako, kad mokosi akademijos garso rezisuroj 3 kurse !!! - buvau pritrenktas...
Re: Del operatoriu
ura (IP Logged)
January 04, 2006 11:12PM

mda... seip tai sitoj srity(tiek audio tiek video) yra gan sunku prasimust, o be praktikos dar sunkiau:) tai ir tas vyrukas gal ir nebus jox rezisierius, nors ir pabaiges kazka i tema...isvaziuos apelsinu skint i anglija ir tiek..
p.s. tose knygose duomenys tikslus, turiu va knyga kazkuriu metu, savaitgali pazesiu ir tikslei pasakysiu kas kaip tada buvo, dabar gal kas pasikeite nezymiai, nes ryt egzas ir poryt agzas:) sor uz nepatogumus:))
Re: Del operatoriu
Rezisierius (IP Logged)
January 05, 2006 12:58AM

pasakyk savo draugui kad Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje video operatoriu kursas kaip tik renkamas bus siemet, o del stojimo tai ten atskiri egzai pacioj akadej buna, ciuju kas nors kurybinio,bent jau i ta puse turetu buti.Taip kad tegu nesnaudzia o eina i LMTA pasidometi.

Del garso rezisieriu - na su kuriais is ten teko bendrauti ar dirbti kartu akademijoje tai skirtingi zmones.Vieni rimciau ziuri i tai ka daro,kiti ne.
Re: Del operatoriu
Ramunas (IP Logged)
January 05, 2006 10:33AM

Akademijoj kaip ir visur yra tu, kuriems kazka reikia pabaigti, kad gauti diploma, ir tokiu kuriems reikia ziniu jau dirbamam darbui.
Bandau ismastyti, kuris is mano kursioku galejo klausti treciam kurse, kas tas boomas, arba, kas kabo ant pilvo... :D
Kazkaip keista, nes musu kursas pradejo dirbti su filmais tikriausiai nuo antro kurso.
Del operatoriaus stojamuju egzamimu reikalu galiu paieskoti kokio nors besimokancio operatoriaus telefono, isgirstum is pirmu lupu. Pagaliau yra LMTA tinklapis, gali pasiziureti info apie stojamuosius.
Kuo anksciau apsireiksi akademijoje, tuo bus geriau ;)

R.
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 05, 2006 11:01AM

Dekui labai uz inf.kiek ash zinau del garso rezisuros,tai egzai vyksta kas keturi metai,istot sunku,bet mokytis ner ka veikt.o moko gi tokie patys savamoksliai,tai ko cia noret.ash nesistebiu,kad kai kurie gali patys dometis ir ismokt.o siaip ten juk pries stojant galima su kokiu destytoju pasimokyt pora menesiu ir laisvai istot.dar pazintys,na zinot.:P
Re: Del operatoriu
Dalius (IP Logged)
January 05, 2006 11:14AM

chebryte - kaip ši tema susijusi su pro-audio? Ar galiu perkelti ją į "Kita"?

Dalius



Edited 1 time(s). Last edit at 01/05/2006 12:37PM by Dalius.
Re: Del operatoriu
Ramunas (IP Logged)
January 05, 2006 11:34AM

Manau tvarkos sumetimais reiktu perkelti :)
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 05, 2006 12:36PM

Atleisk,Daliau,nezinojau.:D
Re: Del operatoriu
lionikas (IP Logged)
January 05, 2006 03:19PM

Na jei jau prakalbote apie muzikos režisūrą, tai ir aš įsiterpsiu.
Šiuo metu mokausi VGTU inžinerinę informatiką, 3kursas. Tačiau yra mažytė svajonė stoti baigus VGTU į garso režisurą. Ar yra kokia viltis, ar galu gale, kad baiges inžinerinę informatiką turėsiu daugiau šansų ten pakliūti?
Kaip suprantu ten atranka kas 4metus vyksta.. Not good.
Šeip ar yra kokia magistrantura dar, susijusi su garso režisūra, ar kažkas panašaus.
Šeip tas dalykas mane traukia. Patirties garse turiu, tik nežinau ar ji čia labai jau svarbi.
Danke šion ;)
Re: Del operatoriu
ura (IP Logged)
January 08, 2006 03:41PM

as kiek domejaus(mano svajone pansi, baigus fizika stot y muzika:), tai ten reik natas zinot, solfedis dar ten kazkas, dar grot gal reik, kad moki aparatais naudotis tai tik lengviau mokytis manau, bet ne istoti..
be to antras issilavinimas yra Mokamas(~2000lt/semestra) man atrodo:), bet jei jau dirbi tai ciuju nekazin kas tie litai jei nori muzikini issilavinima turet..
tik neaisku ar baigus viena univera dar bus noro kitam mokytis..
Re: Del operatoriu
lionikas (IP Logged)
January 09, 2006 07:21PM

Tai aš esu baigęs muzikos mokyklą. Fleitos skyrių.
Neesu šeip sau;)
Re: Del operatoriu
**Rimas G. (IP Logged)
January 10, 2006 08:29AM

Aš visada visiems tvirtinu, kad fleitistai - universaliausi (na, dar trombonistai iš varinių). Kur tik jų nerasi...

**Rimas G.
Re: Del operatoriu
vidman (IP Logged)
January 10, 2006 09:00AM

Yra toks teigiamas stereotipas - jeigu vokalistas gerai groja fleita - tai jis geras vokalistas.
Re: Del operatoriu
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 10, 2006 10:21AM

Rimai - aš irgi fleitistas, tiesa oficialiai klarnetistas, bet kazkaip visus tuos metus su išilginėm sopraninėm ir altinėm pragrojau :)
Re: Del operatoriu
Liosik (IP Logged)
January 25, 2006 07:09PM

sveiki:) na, del operatoriu studiju, net nezinau, ar yra kokia kita aukstoji be LMTA, kurioje butu tokia specialybe. siaip ta "operatoriu mokykla" pas mus tikrai nebloga, ta pati ir S.Valiulis sako:) del stojimo tegaliu patarti butinai eiti i atviru duru dienas, ten ir reikalavimus galima suzinoti, ir su destytojais susipazinti.
del garso rezisuros.. na, iskart prisipazistu, esu antram kurse:) LMTA turi ir savo pliusu, ir minusu. Kazkaip abejoju kad zmogus po VGTU pakestu LMTA tvarka:) mano manymu cia per daug dalyku susijusiu su muzika, o praktikos galetu buti daugiau. net ir nesistebiu kad kazkas (turbut net ir pasakyciau kas..) is dabartiniu magistrantu treciam kurse galejo klaust apie meskere ir kaili:)
mums taip pat truksta kai kuriu dalyku, kuriuos turi KTU studentai, labiau susijusiu su technika/inzinierija. manau, didziausia LMTA problema - tuo kursu norima "apzioti" per daug, o i atskiras sritis nelabai gilinamasi... nera aiskios specializacijos... na bet kas nori, visuomet gali gilintis pats arba darbas ateityje privers:)
Re: Del operatoriu
Ramunas (IP Logged)
January 26, 2006 05:51PM

Liosik, man parasyk privacia zinute, kuris is garsistu nezinojo kas yra boomas :D
Labai jau idomu pasidare :)))
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 27, 2006 09:14AM

savamoksliai mokina kitus(tas pats Apanavicius)jei neklystu,teko girdet is kompetentingu zmoniu.
Re: Del operatoriu
Liosik (IP Logged)
January 29, 2006 01:23PM

savamoksliskumas ne pagrindine problema.
Re: Del operatoriu
Cinto Ranto (IP Logged)
January 29, 2006 01:57PM

galbut,bet tai irgi parodo....
Sorry, only registered users may post in this forum.