midiaudio logo

Visiems isimylejeliams -> mp3

jumbo (IP Logged)
January 10, 2006 11:32PM

Siaip Ciuvui rekomenduojant susiradau ir paziurejau gan nesena filma "Moulin Rouge" su Nicole Kidman. Kaip ir ji, mane apkerejo soundtrackas "Come what may". Tai emiau ir "pirstelejau" savo instrumentaline versija. Kas nematet filmo tai trumpai drutai ... kad reikalas eina apie slapta bet karshta meile, stipria, kuri aplanko tik viena karta gyvenime, ir ji galiausiai tragiskai baigiasi.




http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_come_what_may.mp3




Gitara: Hamer XT CALQ
Bosas: Encore PK20B
Pedalas: MM-X Metal Monster tube distortion
VST: Guitar RIG, Warp, Rock Legends
Multitrack: cubase SX
Kita: adobe audition
Bugnai: rinktiniai wav sempluoti su "Fruity Loop 5"
Orkestras: Guitar Pro 4, MIDI



Edited 1 time(s). Last edit at 01/10/2006 11:32PM by jumbo.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Cerberis666 (IP Logged)
January 11, 2006 01:50AM

Nu blaimba viskas nieko,bet gitaros garsas eilini karta suerzino nors ir ne su zoom'u darbavais,bet taves turbut jau tie zoom'o tembrai nebepaleidzia :D....o siaip tai grazu!
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 11, 2006 07:42AM

na, lyginant su originalu, tai tavo versija gausiai issikvepusi... :) Kur tas dramatizmas, dinamika, a?
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 08:27AM

Ciuvai: gitara negali sakyti "i love you":)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
vidman (IP Logged)
January 11, 2006 08:52AM

jumbo - Jeff Beck tai pasakytu be problemu
o gitaros draivas prastas...uzia, kaip sovietinis fuzas
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
January 11, 2006 09:07AM

Oj Jumbovski, turi dar kur tobulėti, vadinas... gitara negali, bet gitaristas tikrai gali pasakyt jos pagalba.. :) ką, Vajaus konce nebuvai ar ką? :)
geriausias gitaros prakalbinimo man pavyzdys buvo Coco Montoya koncerte, ten buvo ir tokių frazių kaip "you don't love me?", "what?!", "fuck you!" ir pan.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
vidman (IP Logged)
January 11, 2006 09:23AM

Na neuzsipulkim jumbo, man atrodo jis paprasciausiai netaip issireiske.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
January 11, 2006 10:09AM

užsipulkim užsipulkim :) kartelę tai jau pakėlė, tai žinai, negalima leist atsipalaiduot.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 10:16AM

Kandizijauski:
as turiu omeny ne tiesiogini kalbejima wah ir kitu efektu pagalba:) O ta psichologini barjera, kai Siaip Ciuvas prisiklauses originalo ir jo pasamone veikia moteriskas vokalas ir jausmingas tekstas:)

Tiems kam nepatinka gitaros garsas tai - ok, nes man patinka kazkas link Yngwie Malmsteen "peregruzo" :]

Man neproblema, galit pult kaip kam patinka. Svarbiausia kad as pats zinau jog sis stilius nera tas kuriame galiu atsiskleist:) Bet bandyt galima



Edited 1 time(s). Last edit at 01/11/2006 10:17AM by jumbo.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
**Rimas G. (IP Logged)
January 11, 2006 01:09PM

Mr. Jumbo,
Problema ne pačiame abstrakčiame garso grožyje. Nesijaučia gyvo žmogaus jautraus piršto ant grifo. Gi nereik pačiam aiškinti, kad ekspresija muzikuojant priklauso ne nuo pedaliukų, pričindalų, pribambasų ir kubo galingumo. Viskas priklauso nuo to kas ir kaip instrumentą čiupinėja ir ką apie tai tuo metu mislina. Lyrika toli gražu nereiškia pasyvumo. Gal tada ir pradžios distortion būtų estetiškesnis grynai muzikine prasme.

**Rimas G.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 01:19PM

aciu Rimai ir kitiems uz patarimus:)
bandysiu dar savo salygom kazka keist.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Gintas (IP Logged)
January 11, 2006 02:47PM

na gitara jumbo berods gavai neprasta,
baisiai nebruksiu savo nuomones, bet laikas tau visa savo pigiaka pamegint parduoti ir ysitaisyti pro lygio lempini kubeli ir proca...
jokie "guitar rig" ir pan. negali atstoti tikros lempos.
Visvien groti nemesi, tad kuo greiciau ysitaisysi minetus dalykelius, tuo greiciau pasitaisys reikalai su soundu ir dinamika.

O tiems, kurie kritikuoja tik truputeli uzstosiu jumbo ir priminsiu, kad jam 20 m. jei toliau taip virins, bus ir emocijos ir kas tik nori.

pasidomek jumbo hiram bullock'u, tau praverstu truputeli pabegti nuo savo kultivuojamo stailo.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 03:25PM

ok aciu Gintai uz patarimus:)

manau cia daugumas zino kiek man metu bet as ir pats manau kad tas man nieko neturi pridet:)

o del VST ir real studio gelezhu tai velgi yra dvi kariaujancios puses. As palaikau ta kuri sako kad netgi turint gera kuba ir netgi spec.mikrafa nevisada busi garantuotas kokybe, taip kaip susireguliaves VST, kurio man vis nepavyksta atreguliuot. Jokiais budais nenaudociau VST distortionu ir kitu prichindalu, bet kubo simuliacijas naudoja ir pasaulinio lygio zviozdos. Visai neseniai dar kai grojau su singlais ir DOD 250 overdraivu atrodo jau buvau atrades normalu garsa.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/11/2006 03:27PM by jumbo.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Cinto Ranto (IP Logged)
January 11, 2006 03:49PM

Jumbo,tu rasai gitara is proco tiesiai i kompa ar kaip kitaip?
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 03:57PM

as dabar "proco" (nei zoom 505 nei 606) nebenaudoju irasuose.
Nusipirkau lempini distortion "metal monster". Kishu i line-in ir uzmetu kokiu 4 kabinetu ir poros galvu simuliacija. Prie to pacio jeigu reikia ir delay (vistiek geresnis nei zoom'o)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
fiddler (IP Logged)
January 11, 2006 06:45PM

Isimylejeliams manau tinka. O ko cia kiti subego as nezinau:)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 06:52PM

nu tai matai kiek "ishsidaveliu" per viena diena:))
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Alvydas (IP Logged)
January 11, 2006 07:49PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> Ciuvai: gitara negali sakyti "i love you"

Ir dar kaip gali.... :)


Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 07:58PM

"kas ka nori tas ta girdi":)

as jau paaiskinau siektiek auksciau, konteksta sito savo sakinio:)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Cinto Ranto (IP Logged)
January 11, 2006 08:17PM

jumbo,bet tai kaip cia taip?galetum nuspirkt koki micrafa ir mixeri (plokste turbut turi :D)ir vis tiek geriau irasytum.Kiek gi chia tas akg d224 kastuoja ir soundcraft'as.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 08:30PM

mikrafu ir mixeriu reikalas neuzhsibaigia:) Kaip gintas sake reikia lempinio kubo, ir ne 15 ir ne 30 watu:] o tokio kuris mochnai skambetu, nes irashe jauciasi kur 15w kur 100w. Reiktu ir antro mikrafo i kubo nugara, nes garsas bus kaip "vokalistas dainuojantis per nosi". Plius - gal atrasi o gal neatrasi kaip reikia irasineti gyvai paciam. Ir kiekviena karta garsas gali but skirtingas.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
marshall (IP Logged)
January 11, 2006 08:35PM

Man atrodo, kad dauguma truputi pavydit Jumbui. Man asmeniskai labiau patinka, negu Bendziu produkcija.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 08:37PM

viskas norma. As pats matau trukumus ka visi pavardino:)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/12/2006 12:14PM by jumbo.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Cinto Ranto (IP Logged)
January 11, 2006 08:44PM

jumbai respect tau, vyre.alum lijo,apyniais lijo per visu nakteli lijo.:D
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 11, 2006 09:54PM

jei kam dar idomu tai sioks toks pataisymas (arba pagadinimas:))
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo_-_come_what_may_2.mp3
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
January 12, 2006 12:27PM

sounds better :)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 01:23PM

but almost the same shit just in other hand:]
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Kandizijauskis (IP Logged)
January 12, 2006 01:42PM

nu tas pats š, bet skamba kaip pilniau išpildytas darbelis.. :) klausosi geriau. Daugiau bišky įdėjai, nei grynai atkartojimas :)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 03:35PM

teko montazo pavaryt, nes po irashu sesijos nepalieku darbiniu failu, del neypatingai talpaus "vincho":)
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Karlas (IP Logged)
January 12, 2006 03:45PM

Man sis gabalas irgi visai patiko. Kadangi esu didelis "profas":D:D:D tai iskilo man toks klausimelis: "uzmetu kokiu 4 kabinetu ir poros galvu simuliacija", ka tie kabinetai reiskia ir ka galvos?:)

mano manymu, reiketu siek tiek iskirpti apie 3200hz, 3660hz, daznius ant giratos, nes kai garsiai paleidziu tai labai per ausis sie rezonansiniai dazniai eina..:) ir dar ant klepo siek tiek aukstu reiketu nuimt, nes kazkaip nenaturaliai skamba(sakyciau kazkaip net per skaidriai):)
Sorry, only registered users may post in this forum.