midiaudio logo
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 12, 2006 04:05PM

jumbo Parašė:
-------------------------------------------------------
> jei kam dar idomu tai sioks toks pataisymas (arba
> pagadinimas)
>

atrodo supratai mane PUIKIAI ko trūko :) Žymiai geriau.

Dabar natomis solo partiją užrašai.





Edited 1 time(s). Last edit at 01/12/2006 04:05PM by Siaip ciuvas.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 04:31PM

Siaip ciuvas:
okay bandysim:)) Ritma kad ir dabar pat.:D

Karlas;
aciu, uz patarimus del dazniu.
kabinetai yra gitarines koloneles uzdaro tipo. 4 garsiakalbiai po 12 coliu.
galvos yra gitariniai lempiniai stiprintuyvai:)

cia salyginai, nes tai yra VST
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Aurelijus (IP Logged)
January 12, 2006 06:51PM

Del VST palaikau Jumbo nuomone, neapsimoka jam nei mikrafu geru gitaros irasinejimui nei mixerio nei lempinio kubo... (siais laikais VST labai labai istobuleja, kompai spartus... mokant suderinti gali gauti beveik viska) kas istos lempos irase jei garsa paskui isgadina prasta garso plokste, diskretizavimas, kvantavimas, aproksimavimas...? Gal butu tik truputi geriau (skonio reikalas) negu VST...

Tau Jumbai reiktu, mano nuomone, geresnio mikrofono nebent vokalui, nes tas electret'inis (kompinis) nera pats geriausias :)

su DOD 250 + vst = buvo puikus garsas.



Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
fiddler (IP Logged)
January 12, 2006 07:29PM

Palaikau Aureliju ir netgi drisciau sakyti, kad galima ne tik be mikserio, mikrafu, lempiniu kubu, bet ir be gitaru apsieiti. Siais laikais VST labai labai istobuleja, surasai natas ir koks nors Virtual gitarist sugros viska. Svarbu tik preset'us gerai suderinti. Kas istos gitaros irase jei garsa paskui isgadina prasta garso plokste, diskretizavimas, kvantavimas, aproksimavimas, gitaristo nervingas kvepavimas ir t.t...?
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
vidman (IP Logged)
January 12, 2006 07:36PM

Dar nepaminėjot refrežeravimo ir...Rozmano simplekso :))
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 07:38PM

na nesu toks ziauriai kategoriskas, tskant nespjaunu i suliny, galbut ir is jo kadanors atsigersiu, bet kol kas darau taip, nes manau jog - ekonomiskiau, funkcionaliau ir patogiau.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 07:39PM

vidman: translate please:]]
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
fiddler (IP Logged)
January 12, 2006 07:50PM

2vidman
Cia ne vieta juokauti, mes rimtai kalbam
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 12, 2006 07:51PM

jumbowski - solo partija transcribini su Guitar Pro ir be kalbų. Tiesa rekomenduoju paimti version 5, atrodo daug tobuliau.
Jeigu pradėsi rašyti savo gabalus natomis, būsi pilnavertis kompozitorius, šalia to kad esi nevjebienas gitarastas. O tai jau rimta - tokių yra LABAI NEDAUG :)
.
o geriausias teisėjas eilinį kartą mano žmona - ji irgi didelė šito filmo ir šitos dainos fanė. Apibūdino vienu žodžiu "afigenai" :)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/12/2006 07:56PM by Siaip ciuvas.
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 12, 2006 10:26PM

> Man atrodo, kad dauguma truputi pavydit Jumbui.
> Man asmeniskai labiau patinka, negu Bendziu
> produkcija.

mes ne truputi pavydim, o labai. Bet kritikuojam tik del to kad jam keliam special reikalavimus, ir labai norim kad is jo gautusi siek tiek daugiau nei gavosi is Rainio ir Varnagirio...


Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
jumbo (IP Logged)
January 12, 2006 10:41PM

Siaip ciuvai:
jau maniau peiksi mane kad su guitar pro natas rasysiu:] kaip tik su juo ir rashau;]]

heh, Tavo zmona taip, gan "kaunietiskai" ivertino:]]
Re: Visiems isimylejeliams -> mp3
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 13, 2006 08:11AM

ne, nu zodzio "afigienai" ji nevartoja, ji pas mane kulturos istorike, taigi issireiske subtiliau, bet kadangi originale vartoto zodzio atgaminti nesugebejau, issireiskiau kavianskai, galvojau tau legviau daeis :) :) :) :) :)
O su kuo natas uzrasysi - visiskai nesvarbu. Svarbu kad jos butu teisingai uzrasytos :)
Sorry, only registered users may post in this forum.