midiaudio logo
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 18, 2006 10:08PM

tai faktas kad aš nesu profas, tam ir laiko neturiu :(
O kritika - progreso variklis. Tam ir metomi čia kūriniai, kad iš šono žmonės pasakytų kas taisytina.
Beje - kažkaip pačio nesimatė neseniai pasibaigusiame gitarastų konkurse, kaip čia taip, a? :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 10:27PM

...siap tai pats geriausiais konkursas yra scena, o vertintojas publika...jei neuzmeto batais tai atrankini tura praejai,jei eini ant biso tu finale, o kada dainuoja tavo dainas kartu su tavim tu nugaletojas....:D
Siaip ciuvas duok savo e-muila atsiusime tau ta sound tracka jei tau taip norisi ir tu Jumbo duok e-muila, nes tingiu knistis po postus ir jieskoti tavo tinklapio su kontaktais :)...tik primenu, kad kurinys apsaugotas autorinemis teisemis :D ir betkoks meginimas pasipelnyti is jo...na toliau patys zinote :D



Edited 1 time(s). Last edit at 01/18/2006 10:34PM by Cerberis666.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 18, 2006 10:33PM

siaip.ciuvas@gmail.com
ir jei galima funkcijas surasykit, kad nerankioti... :)
o del platinimo - man uztektu tik kur solo eina dalies, cia gi tik zaidimui reikia...



Edited 2 time(s). Last edit at 01/18/2006 10:36PM by Siaip ciuvas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 10:36PM

Nu ir ok... tik viska padarysiu ryt apie pietus,kadangi dabar darbe sedziu :)


Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 18, 2006 10:43PM

jumbowsky@yahoo.com
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 11:04PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> siaip.ciu
> ;vas@gmai

> 8;.com
> ir jei galima funkcijas surasykit, kad
> nerankioti...
> o del platinimo - man uztektu tik kur solo eina
> dalies, cia gi tik zaidimui reikia...
>
>
>
nepyk,bet apie kokias tu cia funkcjas?! :D rezk nuo dusios taip kaip atrodo ir vsio! :D


Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 11:27PM

Ir paskui kai padarysite savo versijas gerai butu,kad atsiustumete cia gbs060606@yahoo.com vien tik solo tracka...Na, bet cia rytoj :)

Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 19, 2006 07:25AM

gerai, bent tonaciją pasakyk, užteks.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 19, 2006 07:48AM

Emin :) Soliake Dmin man rodos :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 19, 2006 01:30PM

Cerberis666 Parašė:
-------------------------------------------------------
> Ir paskui kai padarysite savo versijas gerai
> butu,kad atsiustumete cia
> gbs060606
> 4;yahoo.co
> 09; vien tik solo tracka...Na, bet cia rytoj

Šiandie esu geros nuotaikos, nes 10, atsiskaitęs iš pianino gavau, tai kritikos nebus. O kas padarysit kitą instrumentuotę, paviešinkit. Ir man būtų įdomu pasiklausyti (čia Siaip ciuvui ir Jumbo'ui)


Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 19, 2006 03:38PM

Giga Parašė:
-------------------------------------------------------
> Cerberis666 Parašė:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ir paskui kai padarysite savo versijas gerai
> > butu,kad atsiustumete cia
> > gbs060606
> > 4;yahoo.co
> > 09; vien tik solo tracka...Na, bet cia rytoj
>
> Šiandie esu geros nuotaikos, nes 10, atsiskaitęs
> iš pianino gavau, tai kritikos nebus. O kas
> padarysit kitą instrumentuotę, paviešinkit. Ir man
> būtų įdomu pasiklausyti (čia Siaip ciuvui ir
> Jumbo'ui)
>
>
>Jezau Marija tai cia dabar kristi i kelius ir dekoti,kad tos kritikos is tavo puses nebus? Man siandie xrenova nuotaika turiu dafiga brendzio,vyno saldumynu ir panasaus sh...ir esu vienintelis pretendentas i sias gerybes....vo cia tai problema...:D
Be to cia kalba buvo apie solo partijos pakeitima, o ne apie instrumentuote tai net nezinau uz ka tau tuos 10-tukus raso...;)




Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 19, 2006 03:50PM

ei berniukai, eikit pasimatuoti pimpaliukais kur nors kitur pls :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 19, 2006 03:59PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> ei berniukai, eikit pasimatuoti pimpaliukais kur
> nors kitur pls


Nieks cia nieko nematuoja ;) uz valandeles tikrink e-muila laukiu CD RW,kad galeciau perkelti i laptopa,nes tik jame inetas yra...




Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 19, 2006 04:58PM

Cerberis666 Parašė:
-------------------------------------------------------
turiu dafiga
> brendzio,vyno saldumynu ir panasaus sh...ir esu
> vienintelis pretendentas i sias gerybes....vo cia
> tai problema...

Tai, sakau, gal ir man šį vakarą papretenduoti į tavo gėrybes? Aš po atsiskaitymo, da bosine pamokinčiau pagroti... :-)))))))))))))
Pastatau mašiną, ka nesušaltų...






Edited 1 time(s). Last edit at 01/19/2006 05:00PM by Giga.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 19, 2006 05:12PM

Raimondai - prisiminiau kad sestadieni man egzas groznas, taigi prie solo sesiu sestadienio popiete. Ale vis tiek siusk :) Dar jei netingi akordus parasyk, bus man greiciau susidelioti.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 19, 2006 05:19PM

Vsio Jumbo ir Siaip ciuvas tikrinkit emuilus issiunciau :D

Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 19, 2006 05:22PM

Giga>>>Tai, sakau, gal ir man šį vakarą papretenduoti į tavo gėrybes? Aš po atsiskaitymo, da bosine pamokinčiau pagroti... :-)))))))))))))
Pastatau mašiną, ka nesušaltų...

Radau tokia nebloga ciosa,bet jei tau istiesu yra noro pabendrauti,bo nepaissi..neti valio 20:00 pats zinai kur...parasyk zinutke jei ka ;)

Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 19, 2006 06:28PM

Privačiose..., o tai mes jau ne apie muziką... atsiprašau visų.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 19, 2006 06:47PM

Cerberi: parasiau tau kad kazkaip nera attachmento laishke:(
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 01:41PM

Parsipūčiau, paklausiau, galėčiau gal ir trigrašį... tik ar bereikia, ar kam beįdomu?

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 20, 2006 02:08PM

Rimai gal tau pasirodys keistai,bet as nustebes, kad tamsta tik tiek teparasei...Nors mums tavo nuomone labai svarbi,nes ji buna visada pagrista realiais faktais...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 20, 2006 02:41PM

bliamba Jumbovski paprasyk,kad ciuvas persiustu,bo mane knisa omnitelio internetas...dafiga ilgai laukti reik kol prisega...

Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 03:39PM

OK
Pirmiausia vertinu sumanymą. Lietuvių gyvenime pernelyg maža geraja to žodžio prasme patriotinių apraiškų. Matyt tai įmanoma tik Mažeikiuose, nes kitur gero tono požymis vien dergti ant savo valstybės (kokia ji ten bebūtų, tačiau gimtinė, motinos kraštas!). Ir apskritai bijau, kad platesnė visuomenė išgirdusį patriotines intonacijas pirmiausia pasityčios, net neišgirdus apie ką čia iš vis kalbama .
Muzika.
Gana efektinga iš semplų surinkta intro neturi jokio muzikinio ryšio su dainos pradžia. Pats paprasčiausias ir logiškiausias sprendimas būtų pradėti posmą dar nepasibaigusiame intro fone, atitnkamai sumikšeravus. Gal galimi ir kitokie sprendimai, tačiau dabar tai nors ir efektinga, tačiau neįtikinama. Intro ir daina šiuo atveju neturi nieko bendro.
Manau, nors gal ir klystu, kad tonacija labai nepalanki vokalistei. Reikėtų bent mažą tercija aukščiau, tada galėtų valdyti situaciją ir duoti arba ne ekspresijos - čia jau skonio reikalas, tačiau galimybė turėtų būti. Bent jau gabale tokia potencija jaustis.
Pirmo posmo faktūra. Vėluojanti klavišo ataka labai stabdo ekspresiją. Ir apskritai manau, kad tai, turint galvoje bendrą stilistiką, galėjo būti išspręsta "gitariškiau", nes šiuo atveju faktūra - ne įtikinama. Nereikia bijoti kartotis. Tai turi gana didelį poveikį klausytojui. Kaleidoskopas dažnai blaško bendrą įspūdį. O vystymą galima padaryti ir kitomis priemonėmis.
Kalbamas tekstas pernelyg interferentiškas. T.y. žmogus šneka be savo pozocijos tiek teksto, tiek ir paties gabalo intencijos atžvilgiu.
Gitaros solo.
Pats solo gal ir nebūtų prastas, tačiau reikia nepamiršti, kad "stovinčios natos" arba "bulvės", kaip jas vadina muzikantai, turi turėti draivą. Po natos užgavimo taip pat reikia groti. Tokio tipo soliagose gitara privalo DAINUOTI, kitaip skamba apgailėtinai. Na tiesiog jaučiasi, kad muzikantas laukte laukia, kada gi pasibaigs ta prakeikta ilga nata ir galėsiu "pajudinti pirštus ir pasirodyti". Lėtos muzikos grojimas, kas klasikoje vadinama tradiciškai kantilena, didelis menas. Nors tai ir kūrybiškas sumanymas, tačiau negerai, kad bosas gitaros solo metu "kabo". T.y. neatlieka savo funkcijos. Gitara nebeturi pamato į ką atremti savo, jei ir būtų tokia, galimą ekspresiją. Visgi reikia turėti galvoje, kad instrumentinis pragrojimas ar improvizacija dažniausiai būna kūrinio emocinė kulminacija. Tai nebūtinai turi būti max sound ir distortion. Kaip pasiekti emocinį slėgimą - reikia pagalvoti. Tai (teoriškai) gali būti ir visiškas kontrastas prieš tai buvusiai muzikai. Gitaros solo du kart pakartotas akompanuojantis kvadratas nėra stiprioji pusė. Antrasis kvadratas harmonine prasme galėtų būti dinamiškesnis. Tai sustiprintų išraiškingumą.
Prieš patį galą vargu ar verta daryti tokį kritimą. Bent mano ausiai jis sunkiai pasiteisina.

Tai tiek bendrais bruožais. Neskaitykit to kaip nuosprendžio. Aš tiesiog pabandžiau pasidalinti daugelio metų aranžuotojo patirtimi. Na, yra tam tikri amato dėsniai.
Dar sykį noriu pagirti už temą. Man taip išėjo, kad tą savaitę nuo pirmadienio gyvenau Vilniuje ir ruošiau savo autorinį koncertą. Penktadieniui (sausio 12) bilietą į Klaipėdą buvau nusipirkęs iš anksto (tada buvo žiaurus deficitas). Pirmadienį turėjau grįžti tęsti darbų. Iki to pusdienį dar prabuvau prie parlamento, o kai pasiekiau Klaipėdą, paaiškėjo kas dedasi. Su šeima visą naktį prabudėjom prie Klaipėdos savivaldybės, o pirmadienį paaiškėjo, kad į Vilnių važiuot nebėr ko. Nuplaukė mano projektas... Dėl visiems suprantamų priežasčių...

Taigi, gabalo tąsyt ir taisyt gal ir nebėr kaip ir ko, tačiau gal tai bus kažkokios mintys ar gairės ateičiai.

Sėkmės!




**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 20, 2006 04:11PM

trackas jau pas jumba meile. Sekmes kankinantis.
Del solo - Rimas pasake nata i nata mano nuomone, tik jis zinojo kaip tai pasakyti, o as ne :) Kazka ant greicio parasiau, tai tip-top, antram kvadrate dinamika kyla pas mane :) Ir siaip tas solo su savo nuotaika ten kaip is medzio iskrites - daina tipo dramatiska, o solo toks kazkoks depresovnas, daugiau ten boso solo negu gitaros :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 11:13PM

na ziurim ka turim. Kadangi Siaip ciuvui ryt egzaminas (kuo noriu paagituot jungtini shpygu laikyma), tai pirmas ash irasiau:

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/laisve_solo_by_jumbo.mp3

Kas shove ausin, ta ir drebtelejau:)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 11:24PM

Nu uoslę turi, tik gal ne visa technika visiškai pateisinama. Čia tiesiog sveiko proto ir saiko klausimas . Respect!

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 11:28PM

ai gal nesiteisinsiu jau:)) senas bajeris:D
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 21, 2006 12:34PM

To Jumbo....Na isklausiau tavo versijos ir tiesa pasakius nenustebau,nes isanksto zinojau,gal tiksliau beveik zinojau ka isgirsiu....Pradzia ir vidurys tai liaudiskai tariant uz kiausiniu ima...daugiau pjuklijimas...
Belekokiu atveju aciu!



Edited 1 time(s). Last edit at 01/21/2006 12:37PM by Cerberis666.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 21, 2006 01:20PM

Jumbo E ... Nu is solushkes man patiko tie momentai, kurie buvo pas mane :D Nu cia aisku :) Bet man nepatiko shredines frazes. Kazkaip, nu ne v temu mano supratimu. Gal pas tave kitoks ispudis nuo tu ivykiu ... Kazin :) Bet technika geriau ir sugruota svrariau negu pas mane - garbes zodi nx perrasisiu kita savaite normalei soliaka, nes net klausyt negaliu savo promazu.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 21, 2006 01:24PM

**Rimas G As norejau antro soliako dali padaryt toki, aktivesni, bet bijojau, kad promazinsiu ir turesim irasinet soliaka vel ... Jausmai, fakin jausmai ... kada mano grojime pastoviai bus jausmas, o ne tik nakti apie 1 val ... :)
Sorry, only registered users may post in this forum.