midiaudio logo
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 21, 2006 01:35PM

galvojat man patiktu jei kas paimtu mano gabala ir geriau sugrotu?:))
suprantu jus:) viskas ok.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 05:42PM

Kad labai blogai nesijaustu, imetu savo lievatura, gal palengves :) Nemoku as dar isgroti ka sugalvojau, eilini karta geriausiu atveju 50% to kas galvoje skamba, vienok tik siek tiek virs metu groju, o ir amzius jau seniai ne 18... Anyway, neisjuokit labai:
http://siaip.dtiltas.lt/downloads/laisves%20lauzai%20solo.mp3
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 21, 2006 05:56PM

kazkodel neturiu jegu komentuot:]
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 21, 2006 05:57PM

Na nezinau xebra,bet susidaro ispudis,kad visdelto pagrindine tema (musu igrotas solo) yra liuks :)...Tiek tu Ciuvas tiek tu Jumbo laiketes jau sugrotos temos ir nieko naujo neparodet,sorry, bet tai yra grynu gryniausia tiesa...Jei keisime tai keisime vieninteli dalyka, tai pacia grojimo stilistika,kad kaip jus kalbejote issiviniotu i kulminacija...Tai va tiek ka galiu pasakyti,gal ir nelabai risliai,bet...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 05:59PM

geriau grazinkit solo i Em ir duokit backa kaip rapo metu - ot skaniia toks liptu :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 06:12PM

Kas juokingiausia - tik dabar paklausiau antra karta original xenon solo, ir zvengiau iki nukritimo - man vos ne tas pats gavosi :) :) :) Matomai ritmas kitaip neleidzia :) Gerai pasijuokiau :) Nors kai tik isgirdau buvau kazka sugalvojes, bet isgriuvo is galvos per ta mokymasi...



Edited 1 time(s). Last edit at 01/21/2006 06:22PM by Siaip ciuvas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 21, 2006 07:49PM

Tema tai tema, juk negrosim cirko muzikeliu ar heavy metal fast licks:) Sitam kontekste kalba greiciau jau eitu ne ka groji o kaip tai groji. Gaila dabar negaliu paklausyt tos original versijos (kazkaip nebeina o as nebuvau ishsisaugojes), bet kiek is pirmo ispudzio paklausiau tai gerb. Xenon'o soliaga kaip kazkas minejo (ar ne **Rimas G.) be pradzios ir be pabaigos. Na kaip pradedi kazka rankiot taip ir uzbaigi, be kulminaciju, be dinamikos. Nenoziu izeisti, tiesiog mano ausys konstatavo letu natu kratini. Man pas Siaip Ciuva patiko dinamika, ir siaip jau as jo braiza, taipogi sound'a:D atpazinciau manau, jei ant mp3 failo nebutu uzhrashyta jog tai Siaip Ciuvas. Na bend'ai mazumele pertempti bet tai cia ne problema. (beje siulau sprendima - darant benda, tuo paciu daryti vibrato. Iskart uzhsimaskuoja nedatempimas ar pertempimas).


My way:
Melodijos nerankioju ant instrumento, kaip sakant - randomu natomis. Melodija uzgimsta vidiniame balse, kartais kazkas siaip mintyse sugroja. Padariau ka planavau: marsho ritmu pritariant chorui kazkaip nesinori "ilekt" su tremolo rankena baisiai spiegianciu distortionu ir pan. Taigi, mano volume knob'as ties 50%. Kelioms natoms padarau su juo fade in'us. Keliama itampa, atsuku pilna volume, tampau floydrosa, uzhspieginu aukshtu natu, akcentuotai pagardinta harmonine 2a gitara (alto partija), kuri beje seka vos ne viso solo metu. Pabaiga aiski - tappingas. Kadangi gan daug procentaliai buvo ishtestu natu tai pabaigai kazkaip to paties nesinorejo uzhdet. Siaip Ciuvo sprendimas su pabaiga kaip pastebejau panashaus pobudzio:) Beje, man interesna pasidare ar ir ash lygiai taip pat skambeciau su Siaip Ciuvo gitara ir procesorium:)) Cia nekritika, man tik biski per saldus sound'as. Xenon'as pastebejau megsta phasint ritmo gitara. My way - po du kart irashyt ir i desine/kaire. Naturaliau ir pilniau skamba:) Aisku, jeigu sugebi tip top irashyt.


Ir kad ir kaip ten butu, as visgi tos pacios nuomones kad ir koks Steve Vai ar Jeff Beckas irashytu jum soliaka, pas jus vistiek stipri savigyna.


Prisiminiau save kokiu 12-15 metu, kai taip tokiam amziuje su elektrine neblogai pramokes buvau, iron maiden coveriu daug atgrojes buvau ir pan. Svaigau... ajomajo, koks ash turbut krutas, tureciau kadanors geriausiu Lietuvoj but nes ir taip geriausias Kaune. (nors net neisivaizdavau kas uz mano kiemo ribos dedasi:))))) Ne taip sakiau, bet verchiu mano minchiu kalba i lietuviu kalba.


Ir dabar su vyresniais muzikantais tenka pabendraut, >30. Sako, ai jumbai, buvom jaunesni tai norejo "kazka" visam pasauliui irodyt. Kuo daugiau akiratis pleciasi tuo labiau supranti kiek panashiu zmoniu pasaulyje yra.



Respect uz gabala ir uz jo tema, kaip Rimas G. minejo. Nors toks stilius, dar nelabai suprantu koks cia jis, man nelabai patinka:)Bet tai nereiskia kad jei man kas nepatinka yra lieva.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 21, 2006 11:22PM

jumbo Del dinamikos ... Man rodos, kad negalima sakyt kad pas mane jos is vis nera ... yra bet, nelabai kokybiska, sakikim taip :)
"Xenon'as pastebejau megsta phasint ritmo gitara." - ne, as taip nemegstu. Mano gabalus gi girdejai? As visada irasinejau ritma po du kartus. Suvedima musu grupeje darau neas :) Cerberis nusprende phasint ... Nu phasint, reiskia phasint :)
Del solo izangos, pabaigos - net galit man neaiskint, as pats zinau. As zinau kad tuo pas mane nera ir nieko negaliu su tuom padaryt ... Su laikais ta liga praeis, ta prasme natu gaudimas. Ir dar ... Kai klausau muzika pas mane skamba afigeni soliakai, bet kai ciumpu gitara, pradedu ieskotis - melodija dingsta ... Ir ka man daryti ? :) Vel laikas ... laikas ...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 11:47PM

Xenon - as dazniausiai kai pradeda skambeti melodijos galvoje, ciumpu Sibelius'a ir natomis uzrasau, kaip taisykle tada rezultatas buna arciausiai to kas skambejo galvoje, nes ant grifo kazkaip pirstai patys i sona eina :) Va jusu solo atveju taip ir buvo - pasirasiau tema natomis ketvirtadienio vakara kai turejau laisvas 15 minuciu, o irasiau viska is kokio trecio karto nesusirases natomis panaudodamas ta uzrasyta tema. Tai nelabai kas ir gavosi :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 22, 2006 12:14PM

O koks man skirtunas? As viso grifo natos zinau :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 22, 2006 12:35PM

man tai skirtumas yra - pirstai turi savo "begiojimo schemas" ir labai sunku juos nukreipti norimos melodijos linkme. Itariu tau tas pats, todel ir negali norimos melodijos isgroti.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 22, 2006 12:51PM

Kol as parasysiu natomis ... neee :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 22, 2006 12:57PM

tuoj ateis Rimas G. ir paaiškins... :D
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Gintas (IP Logged)
January 23, 2006 10:08AM

gerai p. Stasys Daugirdas karta rase forume (gitara.lt). "Is pradziu gitara tave mokys dainuoti, o paskui tu ja..."

jei galit sudainuoti savo soliagas, kad tai butu "skanu" ir dinamiska, vadinas jos geros.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/23/2006 10:09AM by Gintas.
Sorry, only registered users may post in this forum.