midiaudio logo
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 05, 2006 11:57PM

Na nezinau, tiesasakant progreso man nesimato, cia nepiktai:) Bet manau kad paciam muzikantui tai labiau turi jaustis ir tai normalu.
Su bendais arba dar padirbet reiketu arba toks ispudis kad stygos baisiai storos? O, legato ir pats pickinimas matomai jau pries tai buvo - ok:)



Edited 1 time(s). Last edit at 02/05/2006 11:58PM by jumbo.
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 06, 2006 12:01AM

a kaip naujas ibanezas?:) a patenkintas?
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 06, 2006 07:40AM

O kas su bendais? Nepataikiu? Galbut.
Naujas Ibanezas? Aisku, geriau uz B.C.Rich, bet dar ne japoncas :)
Nera progresso? Hm ... Nu cia ir chicken-picking yra, yra alternative picking, ir svipas ir legato ir tepas :) ivairumo daugiau, bet vis tiek 0?
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 06, 2006 09:20AM

Gal klystu bet visa tai pas tave jau girdejau:)
O bendai tai ... nebutina po kelis kart klausyt kad isgirstum jog nepritempti iki reikiamo tono, nu bet "bus laikas bus ir vaikas".
Re: Improvizacija
Cerberis666 (IP Logged)
February 06, 2006 10:22AM

Negaliu paklausyti ka tu ten ibruzinai,bet problema man zinoma...:) cia kaip su musu dainininke,balsas grazus,bet dushios nera...taip ir pas tave technikos pakankamai,bet visa tai salta,be jausmo....ateisi i repa as tau smulkiau papasakosiu apie ta reikala :D

Raimondas Rozenbergas
Re: Improvizacija
inferno (IP Logged)
February 06, 2006 10:27AM

va kuo skiriasi B.B kingas nuo xenon kad senelis su dushia viska grojo ir ta gitara kitaip verke :) o pirshtais makaluot tai na nezhinau :D juk chia ne sportas o muzika :D manau reiktu jums rimta kuryba uzhsiimt visiems ir sukurt kazhka tikrai originalaus o ne vienas priesh kita vaizduot kiek natu per sekunde sugrojat :) chia mano asmenine nuomone :) nesupykit tiktais :D
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 06, 2006 12:50PM

chebra, kad dar to sporto cia ne labai:) Bet nenumushkim Xenon'ui entuziazmo. Viskas okei, kaip sakiau - su laiku.
Re: Improvizacija
inferno (IP Logged)
February 06, 2006 01:21PM

na shiaip tai man visai patiko ish tikruju :) ash kadangi neesu styvas vejus junior ir negroju elektrine tai man gal ne viskas aishku ir gal nusishnekesiu bet mano supratimu gal reiktu ne visus dalykus ishkart praktikuoti o pradeti nuo keleto "tapingu ir slepingu" :D ir juos ishtobulinti poto jau imti toliau ir t.t. mano supratimu improvizacijos dukart pagroti neimanoma nes tai jau nebus improvizacija :) todel rteikia ishtobulint grojima taip kad tarp muzikines minties ir stygu kabinimo butu minimali "latency" :D
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 06, 2006 03:12PM

Nereikia kist peili man i sirdi :) Zinau, kad su jausmais pas mane troubles ... bet nieko nepadarysi. Kol as negalesiu uzmirst apie technika, tada tik as galesiu atsipalaidaves grajint su jausmais. Pas mane dabar galvoje ir sukasi:"Kokia toliau nata, aga, mediatori gerai laikau, taip, pirsta cia, pataikem, bendas 1,5 tonu, aga, taip,vaziuojam i e ..." Karoce tik tokios mintis sukasi, o jausmams vietos nera kolkas ... Negaliu spet :) As tik, man rodos, Joe Satriani - Always With Me Always with you grajinu su jaumsais - uzsimerkes isivaizduoju mergyyna ... :) Ir varau ...

Visiems aciu uz numusta entuziazma :)
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 06, 2006 03:29PM

Xenon, niekas jo nemusha:)

Rozhem kloto gyvenimo nesitikek betkokiu atveju ir kuo aukschiau nori kilti tuo labiau buk pasiruoshes zhemai kristi. As rimtai.
Nesakau kad dabar daryk kaip cia visi sako ir patarineja, bet bent jau isisavink, pasverk viska ir pasiziurek ish shalies, gal klaidos nepastebimai ishnyks. Juk ar siaip ar taip turi ar turesi savo gerbeju kurie negailes komplimentu, o cia net ir as pats dedu savo irashus nes noriu kad juos stipriai ishkritikuotu, cia besilankantys muzikantai ar garsistai ar siaip is pashalies zmones. Daznai ir pats zinau kur silpnos vietos, bet protingai ishsakyta kritika man labai patinka. Atsiranda aiskus tikslas ir isvaizduojami zingsniai pirmyn, o ne vietoje ar atgal.


Juk vistiek dar nesenai groji, daug kas priesh akis. O del to "kas galvoje sukasi" kai groji tai cia psichologija. Ir nezinau ar verta taikyti vienas kitam tuos dalykus. As bent jau nuo ankstyvos paauglystes daug laiko praleisdavau su gitara paprasciausiai pasidejes ant keliu, pvz ziurint televizoriu. Negrodavau, tiesiog kazkur pirshtai ant grifo vaiksciodavo sau ir tiek, o ash uzhhipnotizuotas ziuredavau telika ar pan.


Sian Vivaldzio "keturis metu laikus - pavasari alegro" grojau su klasikine, pasileides originala mp3. Man drauge sako: "O is kur tu cia natas zinai? ir kodel i grifa neziuri o i mane kai groji? Beto tu gi sito gabalo niekad negrojai?". Yra gi visi tie shaunus dalykai kaip grojimas ish absoliucios klausos, ko pasekoje improvizacija.

Re: Improvizacija
Smaikstuolis (IP Logged)
February 06, 2006 04:56PM

Jėga. Taip ir toliau žmogau. Eini teisingu keliu. Jei aš tiek mokėčiau, tai....
Tikrai gerai skamba, bet... Kaip visur ir visada, galima geiau :)
Sėkmės
Re: Improvizacija
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 07, 2006 11:05AM

Xenon - primygtinai rekomenduoju susidometi bliuzu, ir improvizacijos mokintis pradeti nuo jo. Gal padės :)
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 14, 2006 04:10PM

Ble, man rodos as idejau ne ta video ... As turejau ideti Litle Wing improvizacija, o idejau, kazkodel, Always With Me, Always with you.
Stai teisingas linkas http://shurik15.nm.ru/MVI_0886.divx :)
Re: Improvizacija
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 14, 2006 04:13PM

nu gerai kad dar savo video idejai... Ir Little Wing atlikimas tai dar ne improvizacija...
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 14, 2006 09:59PM

Ta prasme?
Re: Improvizacija
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 14, 2006 10:27PM

neturiu noro daba rašinėti. Suprasi pats. Kada nors. :)
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 15, 2006 07:39AM

Tada ka tu cia dirbi? Galejai isvis nerasyt. Kam knistis?
Re: Improvizacija
Kandizijauskis (IP Logged)
February 15, 2006 09:32AM

kol kas matau ne improvizaciją, o chops'ų ir skills'ų demonstracija :)
tu grok, o ne fizinius pratimus atlikinėk :)) pamiršk tu apie tuos visus licksus, apei tą visą techniką. Turi tu ją. Įdėk dūšios ar kažką, negi galvoj tokia makalynė skamba? Trūksta kažkokio dėstymo aiškesnio.. vis tiek turi būt tai kaip pasakojimas, o ne funkcijų apgrojinėjimo pratimai.. nu ok, viską pataikai, viskas ten sudera, apgroji ok, bet visumoj pilno vaizdo ir nėra, viskas tarsi norėtųsi kartu, o skamba kaip atskirai, kaip "best licks video" ar kažką. Ir iki improvaizo trūksta dar to, kad dabar tiesiog ieškai natų, bijai pasiklysti harmonijoj, tie tokie trūkinėjantys po vieną natą slankiojimai per grifą tai kaip kelio ieškojimas, "kad tik nepamesčiau, kad tik nepamesčiau to akordo ir po jo sekančio..." :)
Re: Improvizacija
Alvydas (IP Logged)
February 15, 2006 02:00PM

Che, che, che... perskaites Kandizijauskio komentara prisiminiau, kaip man gerb. S. Daugirdas sakydavo: "nesiparink tu su tais greiciais. Gali sneketi garsiai, gali sneketi greitai, bet jei neturi ka pasakyti - niekas taves neklausys".
O siaip, Xenon,varai gerai. Nestatyk gitaros i kampa, varyk toliau... :)
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 15, 2006 04:17PM

Kandizijauskis Viskas taip ... NU ka, lauksim :) Cia nera skirtumo. Jeigu leciau gruosiu, as vis tiek visalaik galvuosiu apie pickingo kokybe, svaruma, o ne apie pilna vaizda :) Vot kada pats grojima atidirrbsiu, vo tada, man rodos, galesiu jau galvoti apie dusia ...
Aciu uz komentara :)
Bet progressas bent koks yra?
Re: Improvizacija
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 15, 2006 04:22PM

lyginant su pirmu always with me always with you yra agresas :)
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 15, 2006 04:41PM

Siaip ciuvas Cia ne pirmas, cia jau antras
Re: Improvizacija
Kandizijauskis (IP Logged)
February 15, 2006 04:47PM

aha.. žiūrėk tik, kad tas tavo įsivaizduojamo techninio lygio pasiekimas neužtruktų visą gyvenimą, ir nebeliks laiko galvoti apie dūšią :)) nereikia užsiciklinti, reikia mokytis sistemingai, derinant teoriją su praktika. Technikos lygį tu jau esi pasiekęs gerą. Ar žinai, kada jau pasakysi "nu va, technika jau tvarkoj, dabar reikia užsiimt muzika?", nes paskui pasirodys, kad amžinai ta technika dar ne tokio lygio, dar reik "padročyt", "dar anksti grot" :) kaip tik sakyčiau, kad greta technikos turi lygiagrečiai virti košę savo galvoje iš idėjų, kurias norėtum įgyvendint. Dar manyčiau, kad pirmiausia turėtų eiti idėja, o jau paskui žiūrėt, kaip ją įgyvendint - ar jai pritruks techninio bagažo, ar jau gali laisvai sugrot tai kas galvoje :) kitas dalykas, jei tuščia toj galvoj..... tai tada jau nežinau, belieka būti viso labo geru atlikėju, apie kūrėją pamirštant? :)
Re: Improvizacija
Xenon (IP Logged)
February 15, 2006 06:20PM

Nu, nezinau ... Kiekvienas renka savo kelia i "zvaigzdes". Man rodos, kad reikia kolkas ziuret i technika, muzikos teorija, o paskui, kada atsiras laisve grojime ir as galesiu laisvai grajint ta, ka turiu galvoje (nes daba problema yra tokia - golvoje minciu daug, bet sugrajint negaliu: kol as ieskau natos melodija dingsta :)
Dabar mane parina mano nesvarus grojimas daugiau, nei pacia improvizacija. Tikesime, kad as neuzsiciklinsiu gatavai :)
Re: Improvizacija
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 15, 2006 09:06PM

Xenon - gali prisijungti cia: http://www.midiaudio.net/phorum/read.php?6,27896,page=2
Mes ten visi ant to pacio backing tracko s...a malam blues temoje :) Uz ta pati pasipraktikuosi pentatonika :)
Re: Improvizacija
jumbo (IP Logged)
February 15, 2006 09:20PM

visai fun:]] kas shove i galva ta uzhvarai. Svarbu kad nepradetu kartotis tie patys kvadratai soliakuose
Re: Improvizacija
Alvydas (IP Logged)
February 16, 2006 01:23AM

Xenon Parašė:
-------------------------------------------------------
> Vot kada pats grojima
> atidirrbsiu, vo tada, man rodos, galesiu jau
> galvoti apie dusia ...

Ne, Xenon, kai bus dusia, technika pati su laiku ateis..

Sorry, only registered users may post in this forum.