midiaudio logo

Daina skirta sausio 19osios shalciams

jumbo (IP Logged)
January 19, 2006 05:01PM

pajuokavau:)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Giga (IP Logged)
January 19, 2006 05:03PM

Ar dar gyvi tie dainininkai Šalčiai?
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 19, 2006 05:13PM

:D
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Cerberis666 (IP Logged)
January 19, 2006 05:24PM

Jooo megstu gera jumora :D ypac kad uz lango isties -?...:D
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 19, 2006 06:17PM

O Kaune šalta? Šeštadienį/sekmadienį prisieis savo kailiu patirti.

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 19, 2006 06:47PM

nuo ryto -23.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Ramunas (IP Logged)
January 20, 2006 10:18AM

Yjoo... Linksmas forumas :D
Kai nera apie ka kalbet, kalbam apie ora :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Cinto Ranto (IP Logged)
January 20, 2006 10:28AM

jumor-rusiskai.atsiminkit,yra tik humoras(o ne jumoras)tikiuosi nesupyksit,kad pataisysiu.:D
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 11:14AM

teisingai Cinto Ranto:]
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Marrisguitar (IP Logged)
January 20, 2006 12:37PM

O pas mane ryte ir -29 buvo :| (Kaunas)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/20/2006 12:37PM by Marrisguitar.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 01:37PM

Jėzaumarija - negąsdinkit!

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Cerberis666 (IP Logged)
January 20, 2006 02:32PM

ka negasdinkit....bliamba nieks paxmielo neatnesh...se tau -? ar tiek -?....:D


Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 02:40PM

Nu iškišk galvą per laną ir sutaupysi - pachmielo nebereiks. Ieškosi kur naujas ausis gauti...

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Rytis (IP Logged)
January 20, 2006 06:21PM

sausio 20oji uz lango -25 laipsniukai salciuko.
salta
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 07:46PM

Rimai, kiek pas jumi Klaipedoj?:]
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 08:00PM

Nežinau tiksliai, nes termometro už lango neturiu. Šiandien rytą kažkur apie 25 buvo.
Ryt nuo pietų jau Kauno orą ir kitus dalykus bandysiu. Taip pat ir publiką. Atvežam į muzikinį nelaimingą latvių projektą "Paryžiaus katedrą", kuri suėdė daug mano nervų. Jau esu rašęs dėl ko.
Pagrindines partijas vieną dieną Deivis , kitą E. Kučinskas dainuos. Latviai didžiuojasi, lietuviška publika alpsta... o Kaune šalta, po šimts pypkių... duok die, kad nors Neries viešbuty nebūtų minuso.

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 08:14PM

Esu kaip ir daznas lankytojas muzikinio, ale kazkaip reklama manes nepasieke, ir savaime aisku daznai kazka naujo siaip praleidi:) Rytoj aukshtuju mokyklu mugeje stovesiu prie dailes akademijos stendo su akreditacija "prezikas":))

Didziausios sekmes, Rimai, neabejoju sushalusiems Kaunieciams (ir kitiems atvykusiems pasiziureti) ovacijos gausis naturaliai:)

Tikiuosi bus kurnors bent recenzija
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 08:41PM

Ačiū, Jumbo!
Tik į mugę, matyt, neužsuksiu, nes be tiesioginio darbo laukia daug dalykinių susitikimų. Likimo ironija: gyvenu Klaipėdoje, tačiau paskutiniu metu (o ir apskritai) daugiausia mano klientų tarpe buvo ir dar tebėra Vilniečių ir Kauniečių (nes Klaipėdoje niekam nereikia ta prasme, kad jei tu vietinis, pirmiausia esi Š....!). Tiesiog būtų labai įdomu įtraukti į projektą ir rock gitaristą. Jei sudomintų, smulkiau galim mail'u. Dabar pvz. dirbu su gana stambiu projektu: visa koncertinė programa (įrašai ir t.t.) su Tadaro big-band+Sipavichius. Aišku, bende groja Sania Dunis, tačiau as guest performer, jei atsirastų reali pozicija kodėl gi ne? Tiesa, kad nebūčiau pažadukas, reikia šnekėtis, derinti ir t.t. Nors ir nesu programos šeimininkas, tačiau kodėl gi ne?

**Rimas G.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/20/2006 08:43PM by **Rimas G..
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 20, 2006 08:57PM

Rimai - davai prispausk jumbowski sudalyvauti, gal tai bus jam gera proga natas pazinti ismokti :) :) :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 08:57PM

Labai aciu uz pasiulyma:)

Kol kas, kad ir is kokios perspektyvos mano muzikine veikla butu zhemo ar aukshto lygio, bet joje maudausi iki pazhaliavimo, o svarbiausiai kad man labai patinka tai ka darau. Nepaslaptis jog tai tik hobis. Speju, kad kokiam profesionaliam projekte buciau mazu maziausiai stabdis:)) Na o, kol tai tik hobis tai ne is principo o siaip, esu istikimas tam kas man patinka - metalui, kad ir kaip kvailai ir neperspektyviai is shono atrodyciau.

Respect Sania, mano vienas is LT favoritu:)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 08:59PM

Siaip ciuvai: zinai gi kad natas puikiai moku, jei dar prisiminciau truputeli savo orkestro laikus tai ir "skaityt" sugebeciau is pirmo karto:))

Mane tik gasdina visokie turbo-penta-fakin-septakordai:]
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 09:10PM

Matai, niekas prievartaut ir nesiruoštų. Tiesiog jei pasitaikytų (arba apskaičiuočiau) Tavo stilistikai kažką... na, tiesiog dabar viešai neatskleisiu projekto idėjos, tačiau...
Ir apskritai kalbu iš tos serijos: kas jeigu... ir įsipareigoti čia visai nereikia. Na, net ir hobyje patirtis tuo labiau naujoj naplinkoj niekad nepamaišė. Jei neapkęsi, bent žinosi ką konkrečiai.
O apskritai, tai kada Tu dizaineriuoji, jei į savaitę po gabalą, o kartais ir ne po vieną, on line paleidi? O kur dar kaip sako... pats su savimi? Jei tai tik hobby, tai kokiame lygyje tada main job? Ar Tu apskritai miegi, valgai? Žiūri kašį, alaus išgeri? O kur dar forumo postai...

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 09:16PM

Jumbo, o ar suvoki tų "turbo-penta.." prasmę, t.y. kaip jie daromi? (čia aš by the way...)

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 09:20PM

Jo, tai as supratau konteksta del pasiulymo, tik siaip, jau tokio charakterio esu kad nemegstu rizikuot, megstu daug "svert" ir daug "skaiciuot".

Hehe. Na tame ir reikalas kad man 24 valandu paroje per mazhai. Keliesi anksti i paskaitas, tuo paciu studentu ssajungos reikalus aptvarkai. Gryztu pradet namu darbus (nes pagrinde studijos namie vyksta) bet tuoj i repeticija reikia lekt. O siuo metu groju per dvi rimtas ir viena bandomaja grupes, tai lakstymo daug:)). Vakare po grojimu pavarges gryztu ir bandau individualiu uzsakymu skaiciu mazint (kuriu websaitus ar grafini dizaina uzsakovams) Po vidurnakcio pratesiu namu darbus, daznai net pritruksta jegu pabaigti. O kaip sakant, norisi ir i kina ir i miuzikla nueit, juolab karshta meile kankina. O uz viska labiausiai dar ir irasinet norisi. She tau ir jaunyste:)) Na bent bus ka prisimint, jei senatves sulauksiu
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 09:23PM

Rimai:
galiu tik interpretuodamas is to koki vaizda esu susidares bandyt paaiskint. Bet siaip su tuo reikalu neturejau ir tik tiesasakant neseniai, pradejes lankytis gitara.lt forume pradejau skaitinet tokio jazzo gitaros studento ish Tallat-Kelpsos, post'us apie visa tai. Aisku - zalias miskas, bet kazkodel skaitau, nes savotiskai atraktyvu, kas cia per keiskmazodziai:)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/20/2006 09:25PM by jumbo.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 20, 2006 09:47PM

į pagalbą Jumbowskiui : http://www.8notes.com/theory/
o kad natas pažįsti tai žinau, bet žinau ir tai kad ant grifo negreitai jas dar rasi :)

Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 09:49PM

ir ant grifo zinau:) bet kas man is to:))
kai su kuo nors jamminu man nereikia prashyt tonacijos paduot
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 10:53PM

Supranti,.. ta abra-kadabra labai primityviai rišasi: kiekvienas akordas yra sukonstruotas tercijomis. Do-Mi-Sol. Jei Do-m-sol-si, tai jau bus Cmaj (major-not dominante-septacord), Do-mi-sol-si-re bus Cmaj9. Po to tercijomis 11 ir viskas. Ratas užsidaro, nes paskui akordinės natos kartojasi. Akorde I garsas yra prima, II-tecija, III-kvinta, IV septima, kuti gali būti maj (mažorinė) arba tiesiog 7, kas reiškia dominant septrakjordą, o šitai kas harmoninėje cifruotėje reiškia paparasčiausią 7(septakordą) - pbvz do-mi-sol-si/bemol=C7. Kiekvieną akordo laipsnį (išskyrus tertciją) galima pažeminti arba paaukštinti. 5+, reiškia paaukštinam kvintą (vienu ladu). 9-, žeminam noną (faktiškai II gamos laipsnį, kuris su mažorine tercija faktiškai sudarys mažą sekundą). Išeinant iš tos teorijos, gali modifikuoti bet kokį žinomą akordą alteruodamas bet kurią` nurodytą natą. Va čia teorija reikalinga, kad žinotum kuri nata yra kuris akordo laipsnis ir galėtum jį alteruoti. O alteracijos supratinas paprastas- ladu daugiau arba mažiau. Prie viso to, tam tikri akordai naudojami (tiksliau - geriausiai skamba) tik tam tikran išdėstyme. Ir jei Tavo metale atsiras truputis Jazz spalvos - būsi pionierius, o ne pasekėjas, nulaižinėtojas. Čia kalbu rimtai, nes praktika rodo, kad didesnė dauguma tiek roko, tiek popso muzikantų su laiku labai mielai pasineria į Jazz muzikos kalbą. Tai tiesiog natūralus sekantis žingsnis. Juolab, kad matau, jog Tavyje daugiau art-rock'o, nei metalo.

**Rimas G.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 20, 2006 11:22PM

Na taip, alteracijos nauda tikrai praverstu, nors improvizuojant kazka neitint sudetingo pavyksta ir ish liaupsusu kazka ishspaust. Bend'a spet padaryt ar atseit specialiai legato i kita tona:)

Jau daug kam prisizhadejau, kad reiks pasimokint tu abru kadabru:)

Na kas del metalo, tai jei Jus pastebit taip is sono mane, tai man malonu, nes ishtikruju taip ir yra. Nenoriu standartu pegrojinet. Mane zavi netiketumai, kulminacijos, netradiciniai roko bytai ir pan.:)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 20, 2006 11:25PM

Bevalgant apetitas kyla...

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.