midiaudio logo
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 08:58PM

Rimai - Jumbas metalistu tik apsimetineja. Siaip jo tikrasis veidas yra cia:

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo/files/photos/other/01.jpg
http://topolis.ktu.lt/~giedrius/jumbo/files/photos/other/02.jpg
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 21, 2006 09:07PM

Nu i su kietu distortion'u bruzinau;]]

bet geri laikai buvo. Pilnutele VDU sale plojo:]] lanksciausi kokius 10 kartu:))
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 21, 2006 09:28PM

ple, gausi dudon, kaip koks senas diedukas "geri laikai buvo, vaje, ir zole zalesne, ir alus skanesnis, ir bobos papai standesni". Tau dar geri laikai pries akis, siaip jau :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 21, 2006 09:30PM

:)))))))))))))))))))))))) dar taip perskaiciau tavo post'a tokiu senuko balsu bezdanciu:))))))))

beje siandien Rimas Giedraitis Kaune, premjera spektaklio, prie kurio jis kaip supratau stipriai prisidejo.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Xenon (IP Logged)
January 22, 2006 12:49PM

O, jumbas pakeite gitara galu gale :) Gal dar nori mano kuba nupirkt ? :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 22, 2006 01:10PM

Ne, dekui:)
laukiu draugelio radioelektronikos diplominio pristatymo ir gausiu marshall vintage 20w galvos replika:]
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 22, 2006 01:19PM

jumbo - gal tavo draugelis man Mesa Dual Rectifierio kopija arba THD UniValve kopija gali padaryti? :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 22, 2006 01:29PM

amm.... galbut, reiktu pas ji del to paklaust. Bet siaip jis biski tinginys. Ta marshalla daro tik del to kad tai jo diplominis, bet kadangi jis bosistas tai jam jo reiks kaip Jogailai magnetofono:] Viskas lygiai taip pat atsiremia i pinigus, nes svarbiausios detales tai yra transformatoriai kurie kainuoja priklausomai nuo tokios galios kokios nori daryt ampa. Man pasiseke, nes radom su juo seno Tamsta kubo vidurius, ten buvo 20w trafas ir ishejimo trafas. Realiai tai jis pats bande internete ieskotis tai ziauriai brangus trafai. Nu ten aisku nemazhai kainuoja sumoj: lempu komplektas, kondikai, potencai, dezhes sukonstravimas (cia mano stichija turbut:)) na bent jau as tam marshall vintage pats dezhe darysiu, kol draugelis vidurius lituoja) Bet ir siaip turbut jis uzh gamyba ne ish draugu noretu paimt sociai, nes ten darbo afigenai:]

Cia beje tas pat Julius-bosistas, kur man konstravo DOD 250. Va neseniai sukonstravo lempini overdraiva, bet as jau buvau nusipirkes metal monstra.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/22/2006 01:30PM by jumbo.
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 22, 2006 01:35PM

As tai zinau kad ten Julius :) Tu gal paklausk visgi kiek kastuotu, man galingo nereik :)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
jumbo (IP Logged)
January 22, 2006 01:58PM

okey:)
Re: Daina skirta sausio 19osios shalciams
**Rimas G. (IP Logged)
January 23, 2006 10:47AM

Jumbo, Kaune nebuvo premjera. Tai jau 20 ar 25 spektakslis. Prie jo prisidėjau tik tiek, kad sėdžiu orkestre, kaip ir pridera lojaliam tarnautojui, dantis sukandęs, nes latviešai ten galybes nasamonių įvairiausiais aspektais prvėlė. Visi tai žino: muzikantai žino, dirigentas žino ir t.t. tačiau nieks nieko nepadaro, kad ištaisytų bent elementarias aranžuotės klaidas, bo nieks nenori pinigėlių mokėti už darbą, kadangi publika ir taip nuo Kučinsko ir Deivio alpsta. Ką čia ir kalbėti, kai Kune bilietai berods buvo po 60 LTL, o anšlagai pilni.
Taigi neprisisėjau niekuo, tikrai neprisidėjau. Va, Kauno simfoninis naujametinę programą profsąjungose kai grojo, tada tikrai šešios mano partitūros skambėjo.

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.