midiaudio logo

record label.. ?

Barzdyla (IP Logged)
January 24, 2006 11:58PM

sveiki.

noreciau ikurti maza nepriklausoma leidybine firmele. leisti vinylines ploksteles mazais tirazais (200-300 vnt, pagrinde ne lietuvos rinkai).

gal kas netycia yra susidures su panasiais dalykais ir galetu trumpai apsviesti, nuo ko geriausia pradeti ?

pinigai ir visi like formalumai jau apskaiciuoti ir numatyti.


aciu.
Re: record label.. ?
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 25, 2006 08:19AM

nuoširdus patarimas - jei gali nepradėti, nepradėk :)
Re: record label.. ?
Kandizijauskis (IP Logged)
January 25, 2006 09:45AM

nu kodėl jau taip iškart nepradėt? :) jei turi galimybių ir išteklių, tai why not?
Šiaip gal koks www.dangus.net galėtų ką nors patart.. Kažkokie panašūs jie yra ;) undergroundinis leiblas. Gal būtų lengviau prie ko nors prisišlieti, kas jau turi įdirbį, o paskui bus matyt kaip seksis. Bet nuo nulio pradėt viską tai kryžiaus kelias.. :) sėkmės.
Re: record label.. ?
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 25, 2006 02:13PM

na, mano supratimu, jei žmogus klausia tokių klausimų - jam dar anksti pradėti savo verslą...
Re: record label.. ?
ura (IP Logged)
January 25, 2006 02:55PM

visiem irasinetojam cia tik i nauda toki firmele kur ploksteles spaudzia:)
Re: record label.. ?
inferno (IP Logged)
January 25, 2006 03:52PM

nelabai supratau ta taip vadinama records.... chia tirazhavimu uzhsiimsit ir turesi plokshteliu gaminimo iranga ar irashu firma nesupratau ??? nes jei turesit iranga ir plokshteles tirazhuosit tai manau chia bent jau pas mus tai gan naujas dalykas gal ir neblogai sugalvota :) be abejo uzhsienio rinkai nes pas mus tai jau ta rinka tokia gybla nebent koks laimutis purvinis ar cicina sugalvotu plokshteles ishsileist :D
Re: record label.. ?
Algirdas (IP Logged)
January 25, 2006 03:58PM

Man patiko, kai sugretinau dvi frazes: "nuo ko geriausia pradeti?" ir "pinigai ir visi like formalumai jau apskaiciuoti ir numatyti"...

Su pagarba, nerijozas
Re: record label.. ?
Kandizijauskis (IP Logged)
January 25, 2006 04:44PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> na, mano supratimu, jei žmogus klausia tokių
> klausimų - jam dar anksti pradėti savo verslą...


a kodėl iškart verslas? gal žmogus šiaip neturi ką veikt ir nori kokį tais hobį sau pasidaryt :)

Re: record label.. ?
jumbo (IP Logged)
January 25, 2006 08:35PM

tai brangus hobi butu;]
Re: record label.. ?
kosas (IP Logged)
January 25, 2006 09:05PM

Barzdyla..
Klausyk o kuo tu uzsiemi? Gal tu iki siol buvai kioskeliu tinklo vadovas ir sian ryte atsikeles sugalvojai pradet kept ploksteles? Taip nesidaro.. O jei daros, tai buna labai sunku..

Mano nuomone viskas prasideda nuo to, kad kazkam reikia tavo paslaugu(o reikia?) Tada pradedi darbus susijusius su aplinkiniu poreikiais, isigyji(upgreidini) iranga,.. klientu paieska.. Imones forminimas.. rysiai.. marketingas.. ir tt ir pan.. Nesu vadybininkas, negaliu tau isaiskint subtilybiu..
Taciau gerai pagalvok, ar nepasimestum jei TAU I RANKAS nukristu is dangaus pilanai ikurta firma, kuriai REIKIA kazkaip issilaikyti.. As pasimesciau.

Su pagarba


Sorry, only registered users may post in this forum.