midiaudio logo

Muzikines technologijos ( KTU)

GGD (IP Logged)
February 12, 2006 01:54PM

Nors tema panasi yra, norejau daugiau suzinoti nes ten man truko informacijos, ar galima ten istoti nelaikant jokio muzikos egzo ? ar tik stojamasis yra kazkoks muzikinos , ar galima ismokti jei dar neteko to mokintis? ar BUTINAI reikia groti kazkuo? ir idomiausiai apei ta konkursa, kaip jame dalyvauti, iki kada nesti darbus ir koks prizas atitenka, manau kazkas tikrai man atsakys, dekui :)
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
kosh (IP Logged)
February 12, 2006 05:34PM

ten jei tipo studijuot nori reik but muzikos mokykla baiggus
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
GGD (IP Logged)
February 12, 2006 06:24PM

reik but baigus? .... aisq tai reik pamirsti sitas studijas... :/ nes as nei ka mokiausi kokioj muzikalkei, nei ka.
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
kosh (IP Logged)
February 13, 2006 06:06PM

man ir tas pats...per velu jau
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
(IP Logged)
February 13, 2006 09:04PM

Nžn, man atrodo, vyrai, nesąmones šnekat, nors pats tiksliai nesu įsitikinęs. Vilniuj tai yra toks dalykas, kad, jei neturi muzikalkės baigimo pažymėjimo, turi galimybę pasirinktu instrumentu pagrot.
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
jumbo (IP Logged)
February 13, 2006 09:08PM

Nu gal tvarka pasikeite, bet mano daug pazystamu be jokiu diplomu istojo. Va klasiokas buves paraleliskai kai as lankiau chora jis dudeles lanke mokykloj:) ir istojo i Muz.Tech.
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
jumbo (IP Logged)
February 13, 2006 09:19PM

http://www.muzika.hmf.ktu.lt/index.htm

Re: Muzikines technologijos ( KTU)
kosh (IP Logged)
February 13, 2006 09:29PM

nu as masceu apie stojima i garso inzinerija ir ten reik sule muzikos but baigus
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
(IP Logged)
February 14, 2006 03:46PM

kosh>> taigi sako, kad ne. Ten bus toks išbandymas, testukas. Reikia žinot harmonijos pagridus iš kažkokios atrodo (tiksliai neprisimenu) žalios knygelės, klausant muzikos pasakyt, kiek, kokių instrumentų girdi, klausant pasakyt, kas su įrašu negerai. Tokie išmėginimai (išbandymų metas :D) šiais metais buvo. Panaršyk po postus, kažkas rašė apie tai.
LMTA, kiek girdėjau, sunkiau būna įstot.
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
(IP Logged)
February 14, 2006 03:51PM

Prašom, konkrečiai:
http://www.muzika.hmf.ktu.lt/stojimai.htm
Re: Muzikines technologijos ( KTU)
kosh (IP Logged)
February 14, 2006 07:46PM

Elementariosios muzikos teorijos testas atitiks muzikos (meno) mokyklų teorinių žinių lygį


nu tai nebent savamokslis esi ir pats netingi info ieskotis ir ilgai sedet
Sorry, only registered users may post in this forum.