midiaudio logo

Pagalbos

NDXmaster (IP Logged)
February 26, 2006 07:58PM

Visu pirma man reikia suzinoti kaip cia ideti nuoroda kad paspaudes ja kasnors galetu iskart daryti save as target. Kaip tokia nuoroda man cia ideti. Tingiu uploudint. Ir be to ne visad visus domina nuorodos i uploud servus bo ne visu kompai labai galingi. Jei kas galit atsakykit kuo greiciau bo po to noriu paklaust kito svarbesnio dalyko kaip tik susijusio su pirmu klausimu.

Aciu padejusiems is anksto
Re: Pagalbos
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 26, 2006 08:04PM

rasyk pilna URL su visais HTTP:// priekyje ir jis supras kad tai nuoroda. jei desi tik www.xxx.lt, tai bus kaip matai.
Re: Pagalbos
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 26, 2006 08:04PM

o va su http:// priekyje tas pats atrodo taip: http://www.xxx.lt
Re: Pagalbos
NDXmaster (IP Logged)
February 26, 2006 08:34PM

Gerai biski nesupratau. mano failas guli ant desktopo kur man ka rasyti kad duociau nuoroda tiesiai i sita faila niekur kitus man jo nepatalpinant i joki saita? Ar sitaip negalima?
Re: Pagalbos
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 26, 2006 08:38PM

ai, sorry, neteisingai tave supratau. ziek yra visokiu serveriu tipo www.rapidshare.de ir panasiai.
Re: Pagalbos
NDXmaster (IP Logged)
February 26, 2006 09:01PM

Tada tokiu atveju pasakykit man kas nors kaip man sita sempla su kuo apdirbt kad neliktu man to tik tik garsiuko semplo gale. Jau kaip jauciasi uzdejau betkaip reverb efekta ir delay ir vistiek jei ne paciam gale (taip buvo kai semplas visai neabdirbtas buvo) tai pasislinko ir tas garsas man trukdo o padaryt nieko negaliu. Jei tarpkitko tai cia is refill apdirbineta su NN-19 + reverber + delay. Jei kas zinot kaip ta padaryt su Audition 1.5 sakykit tada teks man ji persidaryt i wav ir perdarinesiu ten. O jei niekas nieko jame negirdit tai gal cia mano koloneles pis... prota? Nors nelabai as manau kad taip gali but. Sakykit ir jei galit padekit

http://rapidshare.de/files/14205955/Vejas.wav.html
Re: Pagalbos
NDXmaster (IP Logged)
February 26, 2006 10:20PM

Ir dar jei negalit atsisiusti sito failo tai sakykit tada jei tinka as i yoursendit padesiu
Re: Pagalbos
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 26, 2006 10:22PM

atisiunciau, bet nesupratau ko tau reikia :)
Re: Pagalbos
NDXmaster (IP Logged)
February 27, 2006 11:38PM

Paklausyk gerai sita garsa ir pries pabaiga turi isgirst papildomu trukdziu kuriu man visai nereikia bet ka bebandziau as ju niekaip nepanaikinau ir niekaip neuzslepiau. Vat ir klausiu ka man daryt ir su kuo kad panaikint situs trukdzius.
Re: Pagalbos
icingsugar (IP Logged)
February 28, 2006 10:39AM

Jeigu gerai supratau ir isgirdau... Su adobe audition pabandyk: Effects/ Noise Reduction/ Auto Click/Pop Eliminator... /OK
Re: Pagalbos
NDXmaster (IP Logged)
March 01, 2006 10:52PM

Labai aciu. Padejo. Nu sito dar su adobe nezinojau nes noise redukatio dar neteko tyrinet. Kazkaip neprisireike. daba zinosiu. Dar karta aciu. O gal gali pasakyt kas cia viko su situo garsu? Kas tai per trukdis? Ir kodel jis pasireiskia?
Re: Pagalbos
icingsugar (IP Logged)
March 02, 2006 11:42AM

Na siaip jau tokie triuksmai gali atsirasti, kai irasinejant koki kontakta (laido ar kokio jungiklio) sujudini.
Sorry, only registered users may post in this forum.