midiaudio logo

Pameginau

Gintas (IP Logged)
March 07, 2006 10:32AM

cia toks meginimas perdaryt savo gabaleli...

http://www.taksi.lt/gintas/smoo%20no%20distortion.MP3

labai ydomu ka manote, ypatingai Rimas G., kuris profesionaliausiai forume kritikuoja... :)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/07/2006 10:34AM by Gintas.
Re: Pameginau
inferno (IP Logged)
March 07, 2006 11:33AM

gintai na ish visu kuriuos chia pateikia vertinimui tavo profesionaliausias mano supratimu :) nors pati gal muzika man nelabai bet shiaip viskas labai grazhu :) prosto i so vkusom :D
Re: Pameginau
**Rimas G. (IP Logged)
March 07, 2006 05:18PM

Na, kad jau net asmeniškai kreipiasi žmogus...
Viskas labai simpatiška ir gana stilinga, tačiau...
Akompanuojanti partija nesudaro normalaus pamato soluojančiai gitarai. Boso funkcija sprendžiama iš solo gitaristo pozicijų. Pagal specifiką ir paskirtį bosas ir solo gitara visiškai skirtingi dalykai. Manau, kad ritminė gitara ir bosas galėtų turėti kokį konkretesnį rifą. Tai būtų tarsi ašis, įprasminanti gitarą. Dabar gi prie bendro gana simpatingo skambėjimo viskas lyg išplaukę, ištižę... Net ir akvarelė visada turi savo kontūrus ir piešinio formą. O to labiausiai ir trūksta. Apskritai, tai verta paklausyt, kaip tokius dalykus Lee Ritenour sprendžia. Tai laikyčiau panašios muzikos etalonu. Nors, žinoma, yra ir daugiau puikių muzikantų.

Ar nelabai nuvyliau?

**Rimas G.
Re: Pameginau
marshall (IP Logged)
March 07, 2006 05:47PM

Idomu ka pasakytu Victor Vooten apie sia nuomone, kad bosas ir solo gitara visiskai skirtingi dalykai, aisku nelieciant Ginto kurinio.
Re: Pameginau
Gintas (IP Logged)
March 07, 2006 05:50PM

na pastabos gan ydomios ir vertingos...
tik vat ydomus dalykas, kad as pirmiausia buvau sugalvojes ritmines gitaros partija, po to musamuosius ir bosa kiek sugebejau klijavau prie ritmines gitaros. Visos funkcijos, forma etc. jau buvo "gatava", kai pradejau krapstytis prie solo...
galbut solo reiktu keisti... arba tembrus boso ir ritm. gitaros
arba Rimas teisus ir reikia keisti boso partija...
reiks pagalvoti

Gal reikia nieko nekeisti, o kita gabala daryti...
kaip Jumbo po 4-5 per savaite :)



Edited 1 time(s). Last edit at 03/07/2006 06:22PM by Gintas.
Re: Pameginau
**Rimas G. (IP Logged)
March 07, 2006 10:07PM

To Marshall
Yra ir universalių žmonių, tačiau skirtumo tarp boso ir gitaros esmė - mąstymo šiais instrumentais ypatumai, kuriuos sąlygoja skirtingos funkcijos.

**Rimas G.
Re: Pameginau
MINDO (IP Logged)
March 08, 2006 08:32AM

Sveikas. Viskas butu labai cool, bet bugnu partija mazai tepadeda atsiskleisti temai gitaros. Ypach kai gaunasi akcentas ant solinio bugno.
Muzikele subtili, o o bugnai (ypatingai ten kur atviras hat'as) duoda pa polnoj programe! Gali juk ir raida panautot toj vietoj. Tik ne visur shesioliktinem.
Mano galva reiketu paprasta grazhu ritmuka, su tam tikrais akcentais uzdet. Automatishkai ir bosas tada pasikoreaguotu.
Galima faina gabaliuka padaryti!!!
Sekmes
MINDAUGAS
Re: Pameginau
pablito (IP Logged)
March 08, 2006 08:52AM

ir dar HH gyviau palipdyti :)
Re: Pameginau
Gintas (IP Logged)
March 08, 2006 10:01AM

labai labai dekui uz tikrai vertingas pastabas
Gitara kazkiek ilgiau groju, o programavimas bugnu ir boso man gan naujas dalykas, pradejau krapstytis tik pries keleta menesiu...

G.



Edited 1 time(s). Last edit at 03/08/2006 10:07AM by Gintas.
Sorry, only registered users may post in this forum.