midiaudio logo

Depeche Mode @ Siemens arena

plaukas pyragely (IP Logged)
March 19, 2006 09:48PM

Sveiki,

Buvot? Patiko? :).. Na viena vertus patiko/nepatiko tai skonio reikalas, bet labiau idomu ka manote apie garsa ten. Kazkaip man pasirode neypatingas. Aidai kazkokie?.. Ir isvis kaip manot ar Siemens arena tinka tokiems koncertams?.. Nezinauk kur bet jau kazkas keike kad ten nelabai padarysi gero garso.
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
ura (IP Logged)
March 19, 2006 10:06PM

nu turbut vienas geriausiu koncertu buvusiu lietuvoj.. nors man depeshai nepatinka:) garsas(sedejau 5aukste) buvo nepergeriausias,bet klausyt galima.. prie operatoriaus tingejau grustis:)
del aidu tai cia tokia beda yra: ten kai garsa arenos dare MEX ant visko buvo labai stipriai taupoma(vien koloneliu ir stirpu reikejo x2, kalbu apie arenos vietini igarsinima per kashy), taip kad apie akustines medziagas nebuvo ne kalbos.. paskui po kiek laiko susigriebe, kad sudas gaunas su tais aidais, tai pradejo skaiciuot kas kaip kodel ir pasirode kad reik ~2000kv.m akustines medziagos, kuri kaip zinia nera labai pigi, tai viskas dabar taip ir tesiasi, gal kada arena praturtes ir isklijuos sienas, bet nepanasu...
O del tinkamumo ar netinkamumo, tai nelabai yra is ko rinktis:)
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
vidman (IP Logged)
March 19, 2006 10:06PM

Siemens arenoje gero garso nebuna !!!
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
inferno (IP Logged)
March 19, 2006 10:07PM

buvau deep purple tai nepatiko garsas visishkai ir ishvis ko noret jei architektai demesi kreipe ir state kaip sporto arena o ne koncertu sale :) ir ledo rumuose shudinas garsas o dar kai garsa uzhpleshia kad ausis skauda ir nebegirdi valanda nieko :) manau kad geriausias koncertas vistik koki teko matyt ir garso ir vaizdo atzhvilgiu tai ramshtein koncertas sportima saleje :) niekad nepamirshiu tokio show :) na aishku kad klasikos koncertai filharmonijoje man visais atzhvilgiaiws geriau ... na bet ten ir akustika superine :)
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
Algirdas (IP Logged)
March 20, 2006 07:13AM

Deja, Lietuvoj labai daug salių, kur koncertą išgirsti gali tik būdamas šalia operatoriaus...

Su pagarba, nerijozas
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
**Rimas G. (IP Logged)
March 20, 2006 08:30AM

Tai gal taip ir sakykim: salė yra salė, o daržinė ir liks daržine, kaip skambiai ją bevadintum.

**Rimas G.
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
d.n.s. (IP Logged)
March 20, 2006 04:03PM

Aha, Ramshtein'ai tasyk tikrai neblogai skambejo.
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
inferno (IP Logged)
March 20, 2006 08:09PM

beje darzhine labai neblogas dalykas muzikai be reikalo juokiates :)
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
**Rimas G. (IP Logged)
March 20, 2006 08:24PM

O kada? kai yra prigrūsta šieno, ar kai tuščia? Ar čia skonio reikalas?

**Rimas G.
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
inferno (IP Logged)
March 21, 2006 11:55AM

rimai jei lentose dideli tarpai tai gali ir tushchia but o jei ne tai shienas gerai :D
Re: Depeche Mode @ Siemens arena
**Rimas G. (IP Logged)
March 21, 2006 02:57PM

Aha, supratau.

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.