midiaudio logo

Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D

Cerberis666 (IP Logged)
March 30, 2006 10:40AM

Tai va jis FenderŪ Showmaster Quilt HH jei dar ir skamba taip kaip atrodo (kaina itartinai maza 629 $)viskas,noriu fenderiooooo!!! http://www.musiciansfriend.com/product/Guitar/Electric?sku=511329

Raimondas Rozenbergas
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
March 30, 2006 10:50AM

Made in Korea. Galime uzhsakyti:)
Shiaip jie geri - Cort fabrike daryti pagal kontrakta, geras medis, geri nuemejai.../

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
linutisp (IP Logged)
March 30, 2006 11:36AM

Tai kad cia Ibanezas su Fenderio logo...
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Aurelijus (IP Logged)
March 30, 2006 11:54AM

As irgi buvau rades, bet draugas nespejo nupirkt (tiksliau sakant tikriausiai negalejo), tik 500Lt butu kainave, made in Japan 1994m.!!!!

http://cgi.ebay.co.uk/fender-squire-stratocaster-japanese-1994_W0QQitemZ7401319332QQcategoryZ33039QQrdZ1QQcmdZViewItem
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
March 30, 2006 12:02PM

zodziu arba perki zmogus amerikoniska (kad ir deveta) fenderi arba nusipirkes zaza uzsiklijuosi lipduka, kad "zigulys" ir vazinejies vaidindamas patiriama komforta
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
March 30, 2006 12:32PM

For Gintas:

Yra labai geru japonishku Fender ir neskambanciu pravalnu amerikonishku.
Beja yra ir labai neblogu korejietishku Fender instrumentu, kad ir Lite Ash stratocaster su Seymour Duncan nuemejais. Bent jau uzh meksikietishkus tai tikrai geresni. Nors tarp meksikietishku yra neblogu, bent jau pirmu seriju bei limited modeliu. Taip kad negalima taip sakyti. kalbame ne apie squier korea(nors ir squier 1989 metu yra neblogu, pats turejau).

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
March 30, 2006 04:36PM

nu bet uz 629 $ "made in korea" tai jau labai sorry...

geriau tada tas ibanez rg stratas juodas. Visai liuks instrumentas, man labai patiko



Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2006 04:45PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Rytis (IP Logged)
March 30, 2006 07:56PM

grazus tas fenderbanezas :D:D


o as tokio noreciau kazkaip jis man patko idomomiai nuteptas darzais
http://www.fender.com/products/search.php?partno=0265200550
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Cerberis666 (IP Logged)
March 30, 2006 08:34PM

As sakau,kad negali buti USA uz tokia kaina :( nors vaizdas grazus...Tai tada jau geriau likti prie pigios arba saliginai pigios korejos(tarp pigiu koreicu irgi pasitaiko geru instrumentu, tai tie patys Ibanez,Vintage), nes kaip bebutu dvi stukos litovcu uz pseudo Fenderi...

Robertai sakykit, o amerikonu tokio stailo buna ar visi klasikiniai Fenderiai tik truputi kitais skaiciukais?

Raimondas Rozenbergas
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
March 30, 2006 09:39PM

va gitara liuks ;)
http://www.musiciansfriend.com/product/Guitar/Electric?sku=517800
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
March 30, 2006 10:04PM

nu va is tavo cerberi operos
http://www.musiciansfriend.com/product/Guitar/Electric?sku=511385

toks instrumentas kainuos dvigubai nei zadejai pirkti, bet "the real option"

Ir dar pameginam atspeti uz kiek bus parduotas sis fender custom shop:

http://cgi.ebay.com/Fender-Custom-Shop-ShowMaster-FMT-Guitar_W0QQitemZ7402065877QQcategoryZ33039QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem



Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2006 10:10PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
March 31, 2006 01:47AM

Nesakykite, yra korejietishku Labai geru instrumentu. Tik lietuviai provicialai - priims tai tik po 10 metu kai visas pasaulis tai pripazhins:)) Mentalitetas. Nieko nenoriu uzhgauti ir niekam netaikau asmenishkai. Visi tie korejietishki Fender instrumentai limited edition, pagaminti Cort fabrike, o Cort pas save daro instrumentus ir zvaigzdem, pvz Larry Coryell, jei toki kas zhino pas mus:

http://www.cort.co.kr/cort_usa/gire/signature_guitar.htm

Aishku pas mus tokiu gitaru nevezha, nes jos brangios. Ir Lietuviai dar ju nepirks, nes cia Cort:)

Uzheikite pas mus ir ash irodysiu kad korejietishkas Fender Lite Ash stratocaster su Seymour Duncan skamba geriau nei Fender Standard stratocaster(meksikietishkas).
O del pagaminimo kokybes lyginant su USA Fender galima gincytis. Pripazhinsiu, USA fender skamba gal truputi geriau, bet kainos skirtumas dvigubas....Tiesa korejietishkas stratas kainuoja 350Lt brangiau nei meksikietishkas.

Beja, pas mane pati Fender stratocaster japan, ne usa. Nors galiu tureti usa:)
Ir gal kada pasiimsiu, bet kaip kita, del skambejimom niuansu. Bet tik del niuansu:)
Ir jei imsiu, nes groti laiko nera:(

Taip kad Raimundai, pirk FenderŪ Showmaster Quilt HH, neprashausi. Gera kliushka tikrai. garantuoju.

Beja, Ibanez savo rimciausius prestige serijos bosus gamina dabar tik Korejoje.
Kaina 4000Lt. Pagaminti Cort fabrike, ten pat kur ir FenderŪ Showmaster Quilt HH.
Japonijoje gamina tik gitaras Ibanez, bet bosu jau nebe.

Beja pas FenderŪ Showmaster Quilt HH Seymour Duncan nuemejai. Superiniai.
Va atsiliepimai ish Fenderforum

http://www.fenderforum.com/forum.html?db=&topic_number=503090

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Cerberis666 (IP Logged)
March 31, 2006 04:41AM

Na su Tamsta Robertai as nesisporinsiu tsakant,cia reik pamastyti(dabar noriu studija susikomplektuoti ir taip tuga su monetom,niekaip nesurenku :(), bet va labiausiai knisa tai, kad yra tokiu gitaristu musu kaime(groja isties ispudingai), kurie apie instrumenta sprendzia pagal pagaminimo sali ir pradeda destyti, mol ten skamba ne taip ir panasiai... tai man labai patiko kai paeme mano VH51, o ten kaip zinia ner uzraso made in koreja ir kaip zmogus dziaugesi skambejimu ir panasiai,bet neilgai, teko man ji nuvilti pranesimu is korejos :)...
Tai ir kyla klausimas, ar nera visa tai didziaja dalimi manija, kuri vadinasi "Fender made in USA"?!!!

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 03/31/2006 04:52AM by Cerberis666.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
March 31, 2006 08:19AM

cerberi butent tai tau robertas ir bando paaishkint :D:D chia kaip ir su tom kinietishkom prekem maxima vezhasi pati pati pigiausia meshla o yra kinijoj gamyklu kurios labai kokybishka produkcija gamina :)
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
March 31, 2006 03:32PM

Raimundai,

Vintage VH51 pagaminta Vietname:))

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Cerberis666 (IP Logged)
March 31, 2006 04:51PM

Nu vo Robertai tu mane irgi nuvylei :D tai reiks nudziuginti ir gitaros virtuoza :):):)

Raimondas Rozenbergas
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 02, 2006 08:14AM

nu va, minetasis fender Custom Shop ShowMaster FMT (2003 m.) buvo parduotas uz 838 dolerius, ir galit jus man provincialui yrodineti 100 kart, kad as tureciau pirkti korejietiska instrumenta uz panasia suma!
(beje su cort is Hiram Bullockas groja, tik kazin kas per medis ir elektronika jo asmeniniame cort, lygiai taip kaip ir satriani sakosi, kad groja su standartinem daddario stygom :))



Edited 1 time(s). Last edit at 04/02/2006 08:16AM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
April 02, 2006 05:32PM

Gintai,

Su Tavim nesiginciju. Second Hand instrumenta ir per E-bay galima paimti pigiai.
Vienas niuansas - tik amerikoje. Yra punktas Tavo nurodyto pardavejo salygose, kad jis siuncia tik amerikoje: Ships to: United States. Jei butu siuntimo salyga Worldwide - kaina butu uzhkilusi dvigubai ar net dar daugiau. Todel kad USA made instrumentai europoje ir japonijoje zhymiai brangesni. Aishku jei turi drauga amerikoje kuris Tau ji gali parvezhti - pirmyn. Bet ne visi turi ta galimybe.
Ebay esu perkandes.
Taip kad Tau niekas nieko neirodineja. Jei kas Tau gali kazhka parvezhti ar pats gali nuvazhiuoti ir ten nusipirkti tai nereikia ishsikalineti. Nes ne pas visus tokios galimybes.
Yra ir kitas dalykas. Kaip manai, kodel ash pirkau sau Japonishka strata o ne USA?
Sau gi galiu ishsirinkti instrumenta pigiau nei kiti nes jais prekiauju.
Beja tu japonishku Fender gitaru kaip dyleris negaliu gauti nes jos parduodamos tik japonijos rinkai, taigi pirkau kaip eilinis mirtingasis online.
Pirkau toki del kitu dalyku nei kaina - garsas, konstrukcines plonybes ir kt.
Manau savo pavyzdziu bandau irodyti kad uzhrashas Made in USA dar ne visada esminis dalykas.

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
icingsugar (IP Logged)
April 02, 2006 08:39PM

Kad nekurti naujos temos, as irgi turiu klausima apie fender gitaras. Mat pries kokius 7 metus pirkau deveta gitara. Ant grifo galo uzrasyta Fender stratocaster with synchronized tremolo. Atrodo kaip highway stratas (bent jau bridge). Nera Fender originalo zenklo, nei uzrasu kur pagaminta, nei serijiniu numeriu. Klausimas. Kokia galima sios gitaros kilme?
P.S. Bet kuriuo atveju esu ja labai patenkintas, tik va jau restauracijos prasyte prasosi...
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
marshall (IP Logged)
April 02, 2006 08:47PM

Kontrukcines plonybes, tai kokios?
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
April 02, 2006 08:53PM

For Laris:

Atsineshk pas mus - pabandysiu pagelbeti:)

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
April 02, 2006 09:00PM

For Marshall:

Del kokiu konstrukciniu plonybiu? Va del tokiu - pasiskaityk apie viena japono parduodama made in japan fenderi:

http://cgi.ebay.com/Fender-Japan-1962-Reissue-Strat-Stratocaster-Sunburst_W0QQitemZ7403267111QQcategoryZ38082QQrdZ1QQcmdZViewItem

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
marshall (IP Logged)
April 02, 2006 10:04PM

Nieko ten idomaus neraso, apart to, kad japonai kopijavo usa fenderi, dejo savo prieskonius ir gavosi mulatas. Rimta gitara ne nuo 200$ prasideda. Turejau panasu, pardaviau ir ne kiek nesigailiu.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
April 02, 2006 10:34PM

Matyt nezhinai kame esme. Esme ta kad amerikonai savo metu supaprastino gamyba ishpjaudami didele skyle korpuse unifikuodami galimybe deti nuemejus gamybos metu pagal ivairias konfiguracijas. Tuo paciu viska sushiko, nes sumazhejo sustainas.
Japonai gi daro (ne kopijuoja, o daro, nes tai vadinasi Fender - kokia kopija su originaliu prekiniu zhenklu) pagal sena, tikra technologija, todel nenukencia sustainas. Be to instrumentai vidaus rinkai(ne exportui, o tik savai rinkai) komplektuojami su Made in USA nuemejais, 57/62 vintage arba texas special priklausomai nuo modifikacijos.
Prie ko cia 200 usd prasideda? Ebay usa fenderiai kartais nuo 1usd aukcionas prasideda. Shi gitara isheis uzh kokia 700 usd. Esme ta kad shie modeliai japonijoje tikrai pigus. Ir beja, savo prieskoniu nededa:)
Pas mane su 57/62 vintage made in usa nuemejais, kuriu kaina atskirai uzhsakant 600Lt.
Tai toki turejai ar panashu? Ish ishvaizdos visi jie panashus, net squier made in china.
Ir kas yra geras instrumentas? tas kuris skamba ar tas ant kurio parashyta made in usa? Esu mates tokiu shudinu stratocasteriu made in usa, kuriu net uzh 1000t neimciau, nebent perparduoti. Teisybes vardan pasakysiu - nauji dabartiniai fenderiai vel geresni, grizho prie senesniu technologiju pjaunanat korpusa nuo 2001metu. Rekomenduoju:))

Beja, nuo kiek rimta gitara prasideda? Ash mat zhalias, nezhinau...gal padovanok man kokia knyga "Guitars for dummies?"....:(

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
marshall (IP Logged)
April 02, 2006 11:40PM

Dar Robertai pridek, kad nuemejai nefonuoja, kad po gero bendo - gerai dera (apie rankena jau nebesneku), o gitara pardaviau estui tais laikais, kad kapeiku uzteko apynaujam astuntukui. Vadinasi, ji kazkiek buvo verta, o kinai tuo laiku ne slamsto gamyba uzsiiminejo, o zvirblius gaude savo valdzios nurodimu. Kas liecia vintage nuemejus - na nepatinka man tas ju sound, nebent bliuzui. Kai sugalvosiu pirkt fender FMT, kreipsiuos, o gal nupirksiu is italo RGT 3120, o gal vietoje , dar nezinau. Kas liecia zaluma, as lyg paties neturejau izeisti, jei izeidziau - atsiprasau, o knygas ar kas beskaito, kada yra toks civilizacijos isradimas - internetas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
stratlt (IP Logged)
April 03, 2006 12:09AM

Singlai fonuoja, faktas:) Bet geri - be to gerai ir skamba. Fender deluxe dedami noisless singlai, bet sako jie skamba truputi sintetishkai...Mastau gal surizikuot ir uzhsisakyt deluxe, bet tas atbaido. Derejima mano gitara laiko, bent bendus, o tremolo...visas pasaulis groja.
Tuos laikus pamenu:)) Ash pats dar tarybiniais laikais uzh gerai padeveta Yamaha RGX211M mokejau 4500 rubliu. kosminiai pinigai buvo. O po 2 savaiciu, beja Taline:)) vietinis estas ja numete ir sudauzhe:( Tai atidave savo Washburn G2, made in japan. Panashaus lygio gitara.
Del visa kito - tai matau pas mus paprasciausia skiriasi pomegiai. Beja ash ir Ibanez fanas:) Beja, mes ir Ibanez importuojame patys:)
Ir kartais labai gerom kainom.

Robertas
Midiaudio
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
marshall (IP Logged)
April 03, 2006 12:16AM

Bet kurio noriu Ibanez, jau negamina.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
Gintas (IP Logged)
April 03, 2006 12:24PM

marshall,

gali nuo prano nusipirkt ibaneza liuks, jis jazz studijuoja, o jo nuliovas ibanez guli prunce@gmail.com

Robi, ar mano stratas skamba sintetiskai???
Draugas turi toki pat am. deluxe tik su humbuckeriu, jo skamba gal kiek sintetiskai tik del to, kad instrumentas beveik nenaudojamas, groja jis retai...
o mano (asm. nuomone) skamba liuks kaip uz tokia kaina, bo gauna ir prakaito ir skuros nuo ranku grifas, o korpusdas ysisusteinines nuo kasdienio vartojimo tsakant...
pastoviai naudojama ir malka buratinu virsta :)



Edited 2 time(s). Last edit at 04/03/2006 12:28PM by Gintas.
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
jumbo (IP Logged)
April 03, 2006 01:13PM

shamanizmas:))
Re: Radau man patinkanti fenderi,neitiketina :D
inferno (IP Logged)
April 03, 2006 01:27PM

patiko posakis isisusteinines nuo kasdienio naudojimo :D:D:D reiks savo bobos paklaust ar ji isisusteininus nuo kasdieninio naudojimo ar ne:D:D rizikuoju gaut i snuki bet humoro delei pabandysiu :D:D
Sorry, only registered users may post in this forum.